Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo nagy zseb a rovidgatyan.Decathlonban van olyan. 😆
Van olyan masszás ágy amibe puskatájékán van egy luk . Hasra fekszel ,lelógatod a egylövetűt azt még alhatsz is közbe 😉 A partner meg tekintsen amolyan önkiszolgáló félére 😋 ( macskát ne hagyatok a szobába 😂 😂 😂 )
Igen is őrmester úúúúúrr 😂 😂 Túszokat akkor nem ejtünk ???????
Érdemes elvinni a bicikliket, mondjuk lefelé száguldva a kopaszról vigyázni kell, mert igen rossz az útminőség. Az említett Tarcal is közel van és tényleg szép hely. Azért is jó ilyen helyen a bicaj mert gyalog sok bejárni, a parkolást meg hagyjuk, főleg ha beleakadsz egy túlvezérelt önkormányzati parkolóőrbe, mint ahogy mi is Hollókőn, ahol motorral büntetett meg az őr úgy, hogy egy bolt előtt álltunk meg a tulajdonos engedélyével, ami inkább rakodó terület volt, nem kijelölt parkolóhely. Az őrnek viszont az a program volt beégetve az epromjába, hogy a helységjelző táblán belül minden talpalatnyi közterület az önkormányzaté, azé meg fizetni kell oszt punktum! 2021-es sztori, a Hegylakók is cikkeztek róla, a háromból én voltam az egyik megbüntetett motoros.
Visszatérve Tarcalra, szerintem szép hely, szánjatok rá időt ha arra jártok.
Neki nincs, de én azt hordok már vagy 30 éve. (a "mi a divat/trendi" és hasonló marhaságok sosem érdekeltek, annál gyakorlatiasabb jelenség vagyok)
próbálom még a melót is elkerülni 😂
most éppen szart hordok pár hétig
utána jön a segély nyárra kell valamit találni hogy legyen tb ellátás
Vigyázz magadra mert így is alig vagyunk itt páran.
ugyanúgy, ezt a hónapot még lazán bírom 😂
ez nem olyan bajság hogy 2 hónap alatt kivégez, csak van aztán mindig egy kicsit szarabb lesz a buli
4-5 év múlva újra lesz felénk vonat közlekedés azt még meg kell várni, aki 20 évig volt vasutas azt a mozdonynal kell kinyírni 😂
eszegetek most kanabisz kivonatot (cbd) azóta a fekvés nem fáj
csak valami más forrást kell nézni mert egy havi adagot nem takarja be egy 20 ezres
Pipit keresem 😂

Szép napot! 💋
Hát te, hogy vagy ini? Puskán kívül. 🙂
én már utálok dugni, de sajnos még szükség van rá
kurva sok időt és fáradtságot meg lehetne vele spórolni ha megdöglene a puska
Nekem elfér kettőbe simán.Ha meg oldalzsebes van,90%ban az van,ott meg kánaán van.de még a strand gatyába is elférek simán.
Te könnyen vagy, a te fejeddel veled nem állnak szóba, hacsak nem fizecc érte 😁 de másnak van kísértés, aztán meg csak jön a bonyodalom...
kevés dologban értünk egyet most nem tudok ellenkezni 😅
Na menni kell megjött a gáztervező(gondolkodós)
nem értek egyet(kezeit széttáró) mindenre lőni ami mozog egyszer élünk 😅
én meg azt mondom hogy 50+ évesen ne dugjon már az ember mindenféle rettenetet
vagy impala vagy semmi.....

huszonévesen alap volt hogy aki csak meglassított azt fel kellett próbálni
most már akit régen nem sikerült megdugni annak a java részét ma már egész kis erőfeszítés után a hátára lehetne dönteni de minek
sokat hallottam mit beszélnek a nők van akit már évek óta nem dug az ember pedig tényleg nem néz ki szarabbul mint egy átlagos 40es
de a többségnek hetek-hónapok is eltelnek 2 aktus között
Ja, rosszul értettem... de akkor az már mingyá' 3 tárgy, az 3 zseb. Nyáron nekem 1 ha van... meg rühellem a teletömött zsebeket. Nagy mobilt meg már zsebre se lehet tenni.
és akkor egyik zsebedben a kulcs a másikban a telefon,hogy a kulcs ne karistolja a harmadikban meg ez a buxa (gondolkodós)
tényleg nagyon komfortos(kezeit széttáró) Három zsebembe keresgéljem a szarjaimat, ja nekem 4 mert az ájkoszt is rakni kell valahova 😅
Télen nincs 4 zsebem nem, hogy nyáron 😅
Nyáron?Miért nyáron mi van?Nem egy szál pöcsbe megyek akkor sem.
Miért,írtam hogy belefér?
Ezt írtam"Ebben minden benne van,+egy telefon és egy kulcs."
ja, hogy a zsebedben. és nyáron? nekem ekkora szar lenne a zsebembe nem érezném komfortosan magam (gondolkodós) Nekem a zsebembe max a papírzsebi szokott lenni (kezeit széttáró) Mondjuk azt is mindig kimossa az asszony ha elfelejtem kivenni mikor a szennyesbe dobom 😅
nókia c2-es
Ebbe milyen teló fér bele?
a feleségednek nem kell mindenről tudni (kezeit széttáró) 56 évesen meg válogatós fasznak kutyában a helye azt ugye tudod? 😅