Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez hülye játék, már most szólok... nem azért mert igaza van a bmwsnek vagy mert nem köcsög....
Már azt se lehet? Fogy a viz vagy mi?
Volt ilyen is,most tíltólistás a kocsimosás.
persze(kezeit széttáró) Kint alszok a disznóólba(meghajlós)
Te hülye,az pont ugyanolyan retkes,max magadat vered át.De jó mert hozzáérsz és tiszta retek vagy.
hát ha ilyen köcsög béemvés villog mögöttem 130-al megyek feszt nem megyek ki a külsőbe 130 a megengedett sebesség autópályán(fetrengős) had hőzöngjön 🤣
1584000
azért baszki, mert nem kell pippelnem 2 naponta azt a szart ez anélkül is mindig tiszta, hogy 2 év óta kb. 3* volt lemosva 😅
persze ha a tűzoltó laktanyában én lennék a sorompónyitogató mint egyesek(gondolkodós) akkor az unalmas szoliba bent az udvaron a rába fecskendőből locsolgatnám a lomot meg vu 2ővel habosítanám 😂
Az is? 🤣
sajnos annyit is érnek 😅
Az nem.az lesz.. a menetfény már. a gyujtás ráadásakor felkapcsol. Az alkonykapcsolosod már a rendes világitás. Kivéve ha a megállás és leállitás utáni állapotrol beszélsz, az a hazakiséröfény. Hogy ha megállsz otthon legyen fény amig az autotol elbotorkálsz a házig
hüje(fejét fogó) nem tudod elolvasni amit lácc? 44 ezer+ áfa csak a raklap 😅
hát a 10 éves auriszon meg az asszony mostani dákóján van ilyen hazatérő fénynek híjják vagy mi a tökömnek.(kezeit széttáró) Van egy alkonykapcsolója. Ha elkezd szürkülni akkor automatikusan bekapcsol ez a menet fény. ez csak ilyen ledes bisz basz de azért eléggé világít. Szóval ha sötét van ezt ki sem lehet kapcsolni maximum fejszével 😅
Kivéve ha kocsi sort előz.
Az akadalyozas es a megengedettnel gyorsabban halado kozti osszfuggesrol beszelek en, ha en amugy szabalyosan elozok egy sort a megengedett maximummal.
de minek ezt basztatni? Enyém is csinálna ilyeneket,hogy ha hagynám, amikor alagútba érek felkapcsol meg minden de mi a faxomnak?
Beindítom a kacatot azt felkapcsol a világítás és addig világít amíg jár a motor. Amikor megvettem a lomot kb. 1 hónap múlva véletlenül rájöttem,hogy van rajta ilyen lehetőség azóta nem nyúltam hozzá, mert minek??? Beindítom világít, leállítom nem világít oszt kész(kezeit széttáró)
csak az idióták vesznek fekete ótót(fetrengős)
Hát az,sosem értettem.Attól hogy nem látszik ugyanúgy retkes az autó.
Az a baj, ez a jobbratartás is tiszta anomália. Lakott területen kivül kötelező, autópályán meg tulkép nincs is, mert ott a külső sávban kell haladnod a belső csak előzésre szolgál - az nem párhuzamos közlekedésre van vonatkoztatva mindaddig mig ki nem alakulnak zárt sorok , ami elég ritka. Lakott területen meg sajnos mehetsz bárhol. De bosszantó is hogy baszik kihuzodni az üres külsőbe, aztán miatta nem tudsz balra kifordulni, vagy csak simán lötyög előtted negyvennel a belsőbe mert leszar mindenkit. Szóval ezt is sulykonám csekkel a rendőrök helyében, de hát az macera.
Ilyen nincs, hisz a te órád, meg másé se halál pontos, a 130 nem jogosít fel a feltartásra. Viszont ha összefüggő sort előzöl nem is vagy köteles kimenni. De a sok gyökér egy 500 méteres szünetbe se hajlandó kihuzódni hoott még lassitani se kellene máris jöhetne vissza a belsőbe.
Próbálkozz, kresz olvasással.
Lakott területen ugyebár nem kötelező a jobbra tartás szokás mondani. Ez sem igaz, addig nem kötelező a jobbra tartás míg nem tartóztatsz fel senkit. Amint valaki gyorsabb van mögötted, el kell engedd. Mindegy mekkora a tempó.
Persze.
Ugye olvastad, ha a megengedettel elozom a kamiont? Ebben sehol sincs benne, hogy ha befejeztem az elozest, nem fogok jobbra tartani.
Hova írkál ? Mert balfasz 😂
Oszinak nem tetszik a szupertyúk. 😂