Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos hogy van, meghagyom nekik. Abban annyi a sportosság mint egy csopperban.
Persze,egy sorhatos M-es bmw blokk.M5 mondjuk.Vagy v10es.
Pedig van olyan
😂😂😂😂
Ne nekem mond,aszongya egy sor4 ezres gyorsabb sokkal mint a szupertyuk.
Ezt a baromságot. Olyan lineáris az a blokk mint egy villanymotor. 3000alat egy sor4-gyet sem használok nemhogy egy v2-est…
Inkabb csak a linearis tolast hianyolja.
Az ezresek mindenhol huznak.
Nincs luk sehol.A v2-n 3e alatt es 9500 felett nincs ertelme.
Igen, megy ez mindenhol. Lehet az a baja hogy nincs meg az alacsonyfordulaton lószar gyengeség 🤷🏼‍♂️
Amikor a nagy ellenzékiek el kezdenek panaszkodni hogy a fidesz mekkora szar és minden a lölöé lesz és stb stb… főleg akiről tudom is hogy megrögzött fidesz ellenesek na olyankor szoktam elkezdeni hogy én mennyire elégedett vagyok velük, mert leszarom hogy kinek a kezében van, elmegyek a Balatonoartra és szinte minden fel van újítva. Az hogy ez magyar kezében van, mégjobb.
Amikor szidja a fideszt és hogy a fideszes polgármester lenyúl mindent, közben élvezi azt amit felépítettek mert muszáj építsenek hogy tudjanak lopni.
Na ilyenkor szokott jönni a szótlan csend, amikor már nem tudnak erre mit reagálni mert végülis beismeri hogy jogos. Sokkal jobb az hogy építenek és lopnak mint az ellenzékből bàrki aki rombolva lop.
Engem ez a része pont nem zavar én leszarom hogy 20 szállodának 20 vagy csak 1 gazdája van,így sem úgy sem az enyém
Az a baja hogy 3-9500 ig tol.
és még mondjátok hogy nem jó dolog ha magánkézbe van adva minden
amíg minden is állami kezelésben volt egy fosrakás volt minden
ahogy a magyar mondás tartja:
közös ribancnak túrós a picsája
miután van gazda egyből jut egy kis pénz szappanra 😂
de mire? Buzikra? 😅
Ez melyik domb? Rózsadomb?
😂
miután lölőé az egész balaton nyílván napirendre került az infrastruktúra fejlesztés is(fetrengős) Meg nem mellékesen majd a nif zrt megcsináltatja a a szíjj féle dunaaszfaltal, aztán csurran megint egy kis pénz a haveroknak is 😅 2 éve amikor kezdett kiteljesedni a kovid őrület vitya már akkor is mondta nincs itt baj csörög a kassza 😅
De kár, hogy csak nekik 😂
Engedd el, ezzel itt hiaba is probalkozol. :D
hengerenként ami nincs 600ccm az mind buzis
esetleg még a 400 elmegy egy kezdő szintnek 😉
Ami ennél egyenletesebben jár az már buzis. Steril. Nektek akkor jöhetne a villanymotor is.
Sor3 a legjobb középút. Nekem.
Pedig az már jó. A hangja is tetszetös meg nem rángatozik
Azt sem komázná.
Egyik se jár egyenletesen😃
Na az épp elég gond. Különösen sornégy után. Én se tudtam megszokni. Mondd neki V4 a megoldás.
Én azt már tavaly láttam, jött velünk egy, elötte hozta ki a srác. Nem rossz, meg már kicsit szebb is lett.