Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem-nem.... messziről villogtatok, mert aki bent cammog, annak általában a felfogása is lassú, hadd' legyen ideje szépen kisorolni 😁 plusz nagyon közelről a refi hatása is kisebb. 😃
Mint ahogy neked is lenne mit olvasgatni mr villogtató.Pl követési távolság.
Úgy látom, ezt itt néhány embernek el kéne olvasni... és ez azért sajnálatos, mert ez nem macskatartással foglalkozó fórum, hanem motoros... akiknek eléggé érdeke lenne, hogy tisztában legyenek ezekkel.
https://union.hu/blog/belso-sa...
persze hogy nincs hiszen az egy alap hogy a megengedettnél többel nem mehetsz
az sincs benne hogy ha a záró vonalon áthajtasz kell-e indexelni....
Valóban,mert a kresz járműoszlopnak hívja.
Nyugi tőled nem is várja el senki😁
Plusz áfa azt nem mindenki tudja ám elcsalni mint te
Na ilyen meg főleg nincs a KRESZ ben 😄
Senkit nem érdekel mennyivel mész az adott részen Ilyen nincs a KRESZ ben
Mert benne van a nevében nappali fény egyébként jobban látszik nappal mint a tompított
adok a kinézetre 😅
Te retkes vagy,az autód retkes.Akkor nem kurvára mindegy hogy kívül mi látszik rajta meg mi nem?
inkább tudtad, csak nem sejtetted 😅
Sejtettem
amilyen munkákat én végzek én mindig tiszta retek vagyok baszki 😅
azoknál már csak a ford a szarabb az mondjuk mindennek a leg alja 🤣
hát lehet. az viszont tuti az asszony autójáról nem lehet levenni a világítást ha sötét van(kezeit széttáró)
jobbra majd tartson akkor amikor megelőzte a 70-el haladó kamionsort postakocsi felvezetővel. Ha én 130-al megyek a belsőben és indokolt, hogy ott tartózkodjak, mert kerülöm a románt a törököt az ukránt tőlem villoghat, hogy szét is olvadhat a foncsor. (kezeit széttáró) Majd szépen elmehet ha 130-nál elkerültem a karavánt és kihúzódok a külsőbe(puszit küldő) Leszarom, hogy a köcsög béjemvés 180-al akar száguldozni, majd száguldozzon akkor amikor a forgalmi helyzet adott. Én nem segítek rajta. A kamionos segítek amikor tudok de a köcsög béjemvést qrja szét az ideg a szarjában 😅
Viber.Es az.Az a baja hogy nem sor4 japan sportmotor. 😀
Drága.spórolás van.
bogyó azt vízionálta,hogy a kalocsaiak majd menni fognak át oda dolgozni és kalocsán az összes rohadt vállalkozó megrohad munkaerő híján a gecik szarul fizetik a népet (gondolkodós)
hát majd akkor legyen gyorsabb ha van rajta megkülönböztetett jelzés és használja is. 130 az autópályán az előírt sebesség tartsa be.
nekem egy garmim van már 10-en éve és mindig a pályára visz és én nem is szeretnék hosszú távra máshol menni 😅
Na az ilyen autotol ovjon az isten mindenkit.
sosem értettem ezt a felfogást(gondolkodós) Mi a különbség az új meg a nem új között? Ez az autó is ugyan úgy dolgozik alattam mint az összes többi. Minde1, hogy vacsi új vagy 20 éves pont ugyanazt a feladatot kell végrehajtania(kezeit széttáró) Nem értem,hogy jaj új az autó vigyázzunk rá mosogassuk, takargassuk bla-bla(fetrengős) Pont akkor vettem át az egyik házam amikor kihoztam az autót a szalonból. Az utánfutó fékje berohadt aznapra a vastag zsákjaim meg elfogytak úgy, hogy úgy kezdte az autó az első munkanapját, hogy lapáttal hánytuk a sittet a hátuljába 😅 Porolt mint a qrva anyja 😆 Az építési törmelékben volt levert csempe szétvert járda betondarabok, berohadt cemnet zsákja nélkül meg amit el lehet képzelni. Még a burkolatom el sem készült a hátuljába azt telihánytuk. A festék a kerékdob belső részéről az első munkanapja első órájában szétkaristolódott(kezeit széttáró) Kérdezte is az egyik fogadott melósom, hogy nem sajnálom? Mondom mit sajnáljak? Hát, hogy új az autó azt így elbánunk vele(kezeit széttáró) Mondom mert 2 év múlva nem kellene már sajnálnom??? Nem tök mind1 annak az autónak, mikor horpadozik meg a belső kerékdob, vagy mikor jön le a festék róla? Most vagy két év múlva(kérdőjeles) Nem értem azokat az embereket, hogy amíg valami új babusgatják aztán eltelik egy kis idő aztán szarnak rá,hogy mi történik vele. Miért nem az elejétől fogva szarnak már rá, nem ugyanaz a sorsa? Ez nem csajozós béjemvé hanem szaros kocsi. Ez visz mindent amit kell, ha az első nap éppen sittet visz akkor sittet visz. A második nap meg hozott a tüzépről 1 raklap cementet épen 1400 kg- volt. Nem volt szabályos de bírta 😂