Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú de hamar jönnek az elvonási tünetek. Sajnos nálam is.
De most irt egy barátom, már a jövő évi túrákat tervezzük. Hipp-hopp itt a tavasz.
Már 1 hónapja nem röfögött , gondoltam még nincs mínusz , meghalgatom a kicsikét ! 😉 🤫
Azé ez elég borzasztó igy ebéd elött😃
Aztán minek?😃 egyszer kiütöd a garázsfalát vele. Nembaj, eladom az enyém majd neked😃
Ma zaklattam egy kicsit a bivalyt . Kihámoztam a paplanok alól , beberrentettem , megmelegítettem rendesen , 150km/h-val várakoztam a garázsba , csak remélve , hogy nem ugrik le sztenderről ! Vígan dörmögött , 3-4-szer megtörölte a homlokát a ventillátor , aztán hagytam tovább pihenni ! 😏
Marha ! 😂 Az enyém biztos gyönyörű lehetett , de lehet jobb , hogy nem láthattam ! 🤨
Dehogy,spray-bol kell ra tüsszenteni festeket, a hasidom meg javitas alatt. 🤣
enyém is egy foshalom de azért a tiéd nagyobb rakás 😂
Irigy vagy.
kb mint egy nyílt lábszártörés
Elkepesztoen gyönyörű. 🤣
Ez csak szük félóra, verés nélkül.
nekem olyan mint egy kínzás, volt hogy úgy folyt a könnyem hogy az orromon lefolyt és csöpögött a padlóra
a legdurvább amikor egy rücskös kislabdával ütlegeli a gerinc melletti izmokat-idegeket, sokszor a fülemtől a lábujjig végigver a "villám" de kb úgy fáj mint a honvédségi kanalazás, csak ez mindenhol
eleinte villannyal is kínzott de azt mostanában már nem kell amióta nem zsibbadok agresszíven
a ropogtatástól meg a mai napig kivagyok
de inkább szenvedek havi egy órát mint minden éjjel sétálgassak
Régóta mondogatja már a nej, aztán most hogy a dereka annyira szar lett hogy mozdulni nem birt, elment és használt, rábeszélt. Nekem a vállam.fáj meg zsibbad éjszaka, majd kiderül mennyit használ.
én havonta járok csontkovácshoz, azóta nem zsibbadok el éjjel annyira hogy sétálgani kellen 1-2 alkalommal 15 perceket
persze nem műlt el teljesen a zsibbadás mert néha előjön, de fordulok egyet aztán elmúlik egy időre, alig ébredek fel miatta
Megcsontkovácsoltak, egyenlőre nem rossz. Ha használ rendszerbe iktatom.
a húst fényképezd arra vagyok kíváncsi 😂
megszokottól eltérő hely az igaz, de praktikus lenne hiszen mutatja milyen a hőmérséklet
Azt is a homlokára 😅
Vírust akart lenni
NO virtus 😂
Onláj virtus is ellehet kapni ám azt beüt a kék halál 😂 vagy jobb esetbe valami vicces hekker varázsolna 3 centis faszt ,akkor kinevetnének a virtuális kurvák 😂 😂 😂
Kinek?
Én szivesebben élnék az onlájn térben mint a valóságban, nem fájna semmim, azt szereznék meg amit akarok, a legjobb virtuális ribancokat tolnám vég nélkül igazából egy kqrva jó létezés lenne, ha kiderülne, hogy a mátrixban vagyok és felébrednék az engem kizsákmányoló robottól csak azt kérném, hogy valami gazdag fószerként virtuáljon és már magam tolnám a csatlakozót a tarkómba. 😁
Sokan élnek az online térben.
Volt, hogy én is próbáltam egy felvágott nyelvűvel megbeszélni, hogy mitől olyan bátor, magabiztos. De maradt a kuckójában, a monitor mögött megbújva. Pedig a személyes kontaktnál nincs egyszerűbb a világon.