Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, virológusoknak műérv.

A helyzet nem egyszerű.
ha van műegyetem akkor van létjogosultsága a műérvnek is
Egy 270fokos sor2 pont ugyanaz mint a 90fokos v2. Tehát akkor a v2 is egy szar.
A 950 70fokos volt, kicsit közelebb jár egymáshoz de egetrengető különbség nincs.
A sor2 azért jellegtelen szar mert nektek is tenere van. Azt a sor2-est is meg lehet csinálni pont olyanra mint a v2.
Gondolom a haverjaidnak a 654köbcentis, még bowdenes gázos 690volt, a legelső. Tudjuk nagyon jól hogy első szériát nem szabad venni. Az elektromosgázos ténylegesen 690-es kb örök élet a himbát leszámítva mert a himba görgőt csak az az olaj keni amit a lánc felhord a hengerfejbe, ha elfogy belőle az olaj, elkezd pittingesedni és beáll. Ezért kell ellenőrizgetni a hézagot.
Tehat műérvek......
mert egy jellegtelen, se nem szép se nem élvezetes, ilyen pronyó blokk a sor2
690 több ismerősnek volt kivétel nélkül mind szopott a befecskendezéssel
100 ezres költések mentek mindre
Miért szar a sor2? Valami pontos érvet próbálj meg felhozni.
Miért nem sikerült jól sem a 790 sem a 690?
Elvileg érkezik a 490adv, 21-gyes elsőkerékkel.
a sor2 alapból szar, a 890 nem ismerem de a 790 nem sikerült jól, de már a 690 se volt az igazi
amúgy azért lenne egy 400 körüli fasza mert elférne az a2-ben és az a szűk 50 ló is elég mindenre, plusz volt is ilyen kivitel nem kellett volna nulláról építeni
persze tudom ott a 350es ami tényleg fasza(még az indiai mivoltában is) csak nem méltó a ktm névre, egy hondának még elmenne.....
A 790-890 pont az amit te szeretnél a 950-ből. Megcsinálták amit írsz csak nem v2-vel hanem sor2-vel.
Miért kéne az lc4 400-450-es legyen? Ott a 690 75lóerővel, kimegy a világból ha van benne elég olaj és figyelsz a himbákra.
Szarul mutat a virsli 150-es kerék a fagyizó előtt. 😄
Nem kéne tőle egy pofon! 🙃
a 950 megállt volna 80 ló körül a mai füst normákkal
lefaragtak volna még 20 kilót és máris egy kibaszott jó motor kett volna
az lc4 sorozat meg mehetett volna vissza 400-450ccm-re
persze csak egy olyan világban ahol a nép motorozni szeret és nem a pöcsét nyújtogatni a nagy ccm-el
Olyan nem lesz már mint a 950-990. Az a motor nagyon rétegmotor volt, a legtöbb felhasználónak túl agresszív, túl erős. A dl meg tenere meg ilyen szutykok kellenek az embereknek.
A 790-890 valtja a 990-et, talán a 890-nek már nem lesz annyi gyerekbetegsége mint az első 790-nek.
Én ha terepeznék többet és megtehetném, biztosan csak a ktm-et venném. Vagy 790 vagy 890 és csak R-est. Konkurensekhez képest az egy űrhajó. Most már sok van belőle ami futott 70-100ezer km-t, gyerekbetegségek is nagyjából ki lettek küszöbölve.
a 950-est kellett volna reszelgetni-korszerűsíteni és nem úgy hogy minden évben +köbcentiket adnak hozzá
lenne a ser meg a rally kivitel egymással kompatibilisen szettek formájában átalakíthatóan aztán királyság lenne
ehelyett mindig nagyobb otrombább gépekkel jön ki a ktm
a kicsik meg fostalicska indiai vackok amikben nem látom az örökkévalóság ígéretét....
Mindenhova nem lehet jó de az a 900gt pro nagyon ott van, talán egy etalon lehet ebben a kategóriában ? Arra lecserélném a ktm-et.
A mapei szilikon valaki kibaszott jó, egy sörre meg is hívnám aki kitalálta. Ellenben a soudal meg egy kalap szar. A mapeit kb bárhogyan formázhatod, nyomogathatod. Kurvajó cucc. Igaz van vagy 4000egy tubus.
kicsit edz még és jó lesz traktornak: https://youtube.com/shorts/CAg...
😁
ilyen formát már törtem el akrillal
zotyám ha jó buli volt, ha keveri a számokat tök mind1 ezek ezt komolyan gondolják(kezeit széttáró)
Egyébként jó a pisztoly talán ez az egy amit még nem tudtam megszakítani de 23-44 ezerig űrtartalomtól függetlenül sem volnék hajlandó adni érte amikor bármelyik festékboltban megvehető jelenlegi 2400 ft-os áron 😅
vége lett a kalambónak, mondom elkezdek böngészgetni akkus kinyomó pisztolyt. Hát akkor bukkantam erre a gyöngyszemre 😅 van egy pont ugyan ilyen piros mapejem ma épen jó drága mapejes cuccot toltam vele, csak én még 900 forintért vettem a pisztolyt néhány éve 😅Van amikor hetekig nem kell használnom, de van olyan, hogy egész nap. Mondjuk 10 flakon stukkóragasztó után ami egyébként tök könnyen kijön is baromira oda lesz a csuklóm, hogy este a leveshez a kanalat is bal kézzel kell fognom. 😅 Arról meg már nem is beszélek, ha mammutot vagy szélvédőragasztót kell nyomni az nagyon kemény dolog(fejét fogó) Lesz olyan melóm hamarosan ahová 2-3 tubust is ki kell tolni de ezt már csuklóból nem vállalom 😅
Ez befutó lehetne ha... Elméletileg van egy ryobi akksis festékszóróm. Ha nem égett el múltkor akkor van hozzá töltőm meg akksim(gondolkodós) Ha megvan a motyó és Ha még 5 év után felveszi a töltést akkor karácsonyra meglepem vele magam(gondolkodós)
Persze mielőtt a fa alá rakom előtte egy kicsit még használgatom 😂
Vagy amikor a 4-est tanitottak kapott a matektanartol egy körmöst es azota keveri a szamot.
A webes adminisztratornak jo volt a buli,sokaig fenn volt.
Vanilyen.
Kicsit nagy a szórás......
Erre szokták azt mondani, hogy "még jó, hogy lehet kapni", igaz? :D
???
Azért azt a hegesztést érdemes megnézni......