Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért kell buzizni?
szerintem te nagyságrendekkel nagyobb idióta vagy mint ő
simán csak meg volt félemlítve bevette a sok szart amit napi szinten öntenek az emberre...
nem lesz temetés, elégetnek aztán sunyiban beleszórnak a csatornába
ez lesz az utolsó kibaszásom a rendszerrel nem fizetünk többszázezret hogy egy dedikált helyen legyen pár marék hamu
Megneztem, a tukor is mas.
Már eladták róla😃
Nem, a ven buzinak volt plexije.
Nekem biztosan.
Akarod, hogy majd en meseljek rolad a temteseden?
vagy napi 2 frontin és kurvára nem érdekel hogy néz ki 😂
Akkor marad a kurva drága uj.
Nem kizárt. Nem birta már se a motorozást se a motorosokat. Ki se mozdul az asztal alól, kivéve a pénteki fél argus miatt.
mert pár év és rozsdásodik
a műanyag meg csak szarul néz ki 😂
bár ha nem lennék rest akkor kiszedném lecsiszolnám gázlánggal megolvasztanám fényesre, de ez kurva sok meló lenne
Ez nem a Bogyó GS500-asa? :)
Most bontják. :D
Tablet.Megin pofara ejtettem.
Az elozo menet kijelzo cserevel vegzodott,kicsit meggyötörtem a kávát.
A mostani menet mar olcsobb lett,felebol kijott,es alin talatam 11e ert uj vázat,at kell az egesz hobelevackot csavarozni az uj vázba es beragasztani az uj kijelzot.
Dodor kaszál a motorosokon😃
mit szerelsz, valami notebook?
egyébként azon a honlapon ott van ugyan az a szekrény fémből 30 ezer forinttal olcsóbban(fetrengős)
De te vegyed a műanyagot 😅
és mitől is szar a fém? ráadásul fél árban(gondolkodós)
na előkerestem ilyenem van. nem kell megijedni (ujjával nemet mutató)van vagy 200 fajta ki kell választani ami oda való ahová kell 😅
a fém az szar, műanyag kell mint azon az oldalon van
nekem ilyen műanyag van csak már szarul néz ki, plusz most a zár is tönkrement
Azért mert nem jó helyről veszed.(kezeit széttáró)
Innen kell venni. (meghajlós) https://perogaz.hu/termekek/
Nekem januárba hozta a gáztervező a terveket már mondta is milyen doboz kell ami nekem jó. történetesen egy T31 EH tipusjelű doboz amit beépítettünk a a téglakerítésbe. 63 ezer forint volt postával együtt és fémből, kukucska nyílással és belső szerelvényekkel kulcsos, zárható(kezeit széttáró)
Ja,neztem a dodor sutteti a hasat.valamilyen szigeten.
Nekem ez jutott.
Az a kérdés csak hogy kinek lenne rosszabb… 🤷🏼‍♂️
nem szeretem a temetéseket, elég bizarr dolog
a pap arról prédikál milyen kurva jól járt aki meghalt meg a létező legjobb helyen van, de én eddig még egy boldog arcot nem láttam a temetésen, szóval valami sántít a történetben
Kéne?
Lehetne rosszabb, ha engem...
Vagy mert esőben volt?
Aznemjo.