Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaaa, hogy vannak kivételek.
Így könnyű.
Egyedül a ZXR-em volt 1 kipuffogós , de annak megbocsátható volt ! 😉
Nálam az egy kipu sajnos alap, a 200 viszont megvan.
Csak a fordulatszámmérőn.
Elvek , van egy pár ! 15C alatt , 1 kipuffogós motorral , esőben , 200km/h alatt soha nem motorozunk ! 😂
http://youtu.be/DoYLKSYnrN0

Mert EZT csak más esetében szeretem nézni.
Én az ELVekről beszélek. A minőség kérdése a második forduló a problémában.
Vannak igénytelenek, meg akiknek nincs lehetőségük válogatni. A VFR-es faszit, a pusztító hidegben, egy olyan 30 perce hallottam elhaladni errefelé.
Nem is az eső a mumus , hanem megszáradni menet közben , az a rettenet ! Amikor ökölbe szorítod a kezed , és folyik a kesztyűből a víz ! 😠
Így igaz ! Főleg ha már csepeg is , nincs az az isten hogy elinduljak motorozni ! 😉
persze mint mindenhol vannak itt is kivételek
téged nem zavar a 3 napos eső sem de van aki akkor sem motorozik ha van az égen egy kicsit nagyobb felhő 🤣
Akik az esőtől nem rettennek meg😃
Én csak a telet hagyom ki, ne sorolj közéjük😃
És kik az igazán kemény motorosok ? 🤔
egyre többen kóstolgatják a cigány pinát
ilyen 15-25ig vannak pazar kivitelek, sajnos 25 felett nagyon gyorsan bekövetkezik a minőség romlás
gyerek lassan 25 éves van egy cigó lány aki osztálytársa volt, teljesen normális életvitellel(2 gyerek van) de kinéz már most 35-nek
na de ettől függetlenül még papírkutyák a aszfaltos motorosok 😂
A bőség zavara ! 😂
Van cigány, néger pina is, én pl. azt is megválogatom, nemhogy a motorozásra való időt. Aztán van sült béka, kutya, giliszta, ott is válogatós vagyok. és még pár dolog.
Addig érzem jól magam, amíg ezt megtehetem. Hogy válogassak.
Internetezni 😂 hogy van 😁
ezek az utcai motorosok elég puha pöcsök.......
télen hideg van azért nem motoroznak, nyáron hőség van azért nem motoroznak, tavasszal meg ősszel esik az eső azért nem motoroznak
akkor mi a picsának az utcai motor?
😂
Jó ! De legalább a hipp-hopp helyett írhattad volna , hogy csak el jön egyszer a tavasz ! ?! 🙃
már meg ettem 😂 bocs 😂
Nyugi! Bennem is forog 😉
😅
Meg egy irigy. 😆
Ja ! Hipp-hopp ! Legalább ne forgasd a kardot bennem ! 🙃 😉
Nem tudom kiütni a falat , mert b@szott vastag fém garázsa van , nem a papírvékony hullámlemez ! De azért nem lenne őszinte a mosoly ha leugrana sztenderről ! 😇