Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egészen biztosan.
fene se tudja, felőlem csapolhatnák egyből a budiba is a sört, nem szükséges átfolyatni a szervezetemen
Azt elhiszem, mert a sör is csapolva a legjobb.
ja a kép 😅
én tudok(meghajlós) meg lett a ryobi akksis festékszóróm(meghajlós) szerintem 5 éve nem is láttam még annak is megvolt az esélye, hogy tavaly bent égett a többi lommal, de nem(vigyorgós) Szóval van egy 4 ah-s akksim meg egy töltőm. Úgy, hogy vehetem magamnak karácsonyra a ryobis akksis kinyomópisztolyt 😅 5 év után indította a festékszórót semmi baja(gondolkodós)
az igazi amikor nyáron a szlovákoknál csapolva kéred(meghajlós) Ha nagy ritkán járok arra csak csapolt kofolát iszok(meghajlós)
Mint egy igazi időutazó ! Nekem 2023 is alig műlt még ! 🤣
én most is azt iszom 😅
sajnos 4 ezer már régen volt 5-6 ezerig árulgatják(kezei széttáró)
itt mindenki bűntelen 😁
Lehet, hogy ott a család a család bűnei miatt vele veretik meg?
mert nem jó a módszer
ezt úgy kell csinálni hogy kell keresni egy stabik felületet éles széllel, tátenni úgy azt a kütyüt hogy fele lelógjon
a felfekvő felületre egyik kézzel erősen rá kell támaszkodni, a másik felét meg egy hirtelen és nagy erejű nyomással lefelé kell hajtani 45+ fokkal
utána ki lehet dobni az egészet a picsába és védre lehet venni egy szebbet-jobbat
jajj már
ti semminek se tudtok örülni 😂
Inkább agóniát. 😒 😁
Érzek némi iróniát a szavaidban 😂
Fhuuuu,ez bonyolult.
Van aki szerencsés és ezt megússza, az élete végéig megmondóember lesz a családja legnagyobb örömére. 😄
Majd az élet beveri az orrát.
Ja, nem öntjük ki. A 2-es fele elfogyott már. 4en ittunk belőle. Csak majd nemsokára páleszt iszunk, aztán lehet 1-2 sört. 😅
nem a fenét
végül kiöntögettem a lefolyóba, még egy dobozos van valahol az jó lesz puska célpontnak
Nem szar. Érezni gyógynövény izt is. Inkább szokatlan. De egyetértek veled, hogy meleg időben, jól lehűtve tuti hogy jó. 😉
Mond ki nyugodtan.........nem jó. Csak kint esett jól +40°-ban motorozás közbeni megállókban hidegen, de itthon hiába próbálkoztam vele többször is akkor is szar volt. 🤮 😄
Mindenki elhiszi ezt magáról kb. 40 éves kora körül és egészen addig ebben a hitben is él amíg bele nem verik az orrát a butaságába.
Pipi hol van? Megkóstoltuk a kofolát. Nem mondom hogy nem jó, de maradok a megszokottnál.
Ini te nagyon magabiztos vagy ma 😆