Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy ha kicsit is tehetséges lennél hülyére keresnéd magad a butorboltban ülve. Időd mint a tenger, ott ülve mindent leszervezhetsz aztán keresnéd a száz eurokat .
Gyenge szolgáltatás......gombold ujra:)
Utvonal nem gond,siman eltevedek itthonis,joaznektek. 🤣
Meg keresek munkasszallast. 🤣
A lomot meg tudjatok tolni ha bekrepal. 🤣
Kaja nem kell. Azt megveszem. Vigyé ki olcsón, intézz szállást jót olcsón és szervezz valami turautvonalat is, de olyat hogy este ne kelljen megverni:))
Tenyleg kene inditanom a SpúrTours-t.
Mindenki csak toast kenyeret es aro parizsit kap es hámlo festekes furgont. 🤣
Ez igaz, de hát ezt egy képröl megállapitani:)
ilyenek/hasonlóak nekünk is voltak, csak nem ilyen úri helyen, hegytetőn-sziklákon tengerszem stb
a leggyorsabb letette a fotogépet és futott a csapathoz 😁
Az nem kizáró ok.
Ja, én nem dodor szervezkedésére neveztem be ha félrement volna. Ketten megyünk egy haverral csak a motrot béreljük tőle. Lett volna egy helyi is csak az zárva van abba nagyobb lett volna a választék motor ügyileg. Mondjuk ott azért a parádésabb biciklik napi ára azért több lett volna egy kis gs már nem gazdaságos ott.
Lehet többet motoroznak, látnak tapasztalnak mint te, aki nehezen szánod rá magad egy párnapos dolomitokra is. Már csak abban is segitség egy ilyen hogy kezdő lökést adjon akár az önszervezkedésre is a későbbiekben. Nyilván azért van köztük jó néhány idióta is, de azok ha egyedül indulnak el is azok lesznek😃
És időigényes plusz ha elbaszol vmit nem lesz sokkal olcsóbb. Nem kell semmivel foglalkozni mindent elintéznek. De ha van alternativa olcsóbbá tenni vagy olyan rutinos partner akivel el lehet indulni akkor faszább. Szlovákiába, zakopánéba biztos hogy nem vennék igénybe szervezettet de messzebbre előnyös 4-5 napos szervezett tura és nem sokkal drágább. Ennyi erővel a szervezett utazásokra is hülyeség befizetni.
Áh, köszönöm. Hát ezt kihagyom, legalábbis nem tervezem dodor munkásságát támogatni
Igazad van, pénz kérdés csupán mert amúgy nagyon kényelmes úgy utazni, hogy mindent leszerveznek, megoldanak, segítenek és nekem csak élvezni kell az egészet. Én is szivesen igénybe venném ha tehetném, nekem nem szórakozás a szervezés.
Amikor a nyúl viszi a puskát....... 😆

https://youtube.com/shorts/1zt...
A pozőrködés, ha nem esett volna le.
miért kell lebuzizni őket?
nem kell szervezni baszakodni mindennel is, hanem csak odamegy az ember és el van intézve minden
akkor aki utazási irodával megy bárhová is mindenki buzi?
és ezt úgy mondom hogy én 1000% hogy ilyen helyre nem fogok menni
szerintem inkább vagy lusták, vagy túl sok a felesleges pénzük......
Mennyi buzi.
amúgy már a nokia 6110(5110 3210 stb) volt egy kóddal előhívható plusz menü ahol egy csomó mindent meg tudtál nézni, na itt meg tudtad nézni melyik tornyot hány százalékos vételi erősséggel látja, és ha a telefon látta a tornyot akkor a torony is a telefon és lazán bemértek már akkor merre vagy
szóval no para, 20+éve tudnak rólad mindent
nekem nem kért semmit amikor csináltam
eleinte kolompár winettou voltam, csak az az üzleteléshez nem volt jó aztán lettem egész más
amúgymeg regisztrálsz a nagymama telefonjára ha tényleg kéri aztán baszhatják az infókat
Telefonszámot kér így értelmetlen kamu névvel regelni mert attól még simán visszakövethető, én ezért sem használom.
csinálsz egy regisztrációt viéz verdbeneky aladár névvel aztán ezeket meg lehet nézni
ha van időd akkor jó üzeteket is ki lehet fogni, pl ma láttam 410w napelem panelt pár hónaposan 21 ezerért
2 éve 72ért vettem a 370w panelt.........
ha nem félnék a tetőn már teliraktam volna elől hátul, még ott is ahol csak nyáron éri a nap 2 óra hosszat 😂
Inkabb idehozom neked.
En jot akarok neked: engedd el. :D
Mehh,meg nekem is sikerult. 😆
Semmin nem változtat😃 regisztrálni kéne fészre😃