Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elol maceras.Mindig elkurom a lekanyarodast. 🤣
A Biblia egy helyen azt írja, hogy ne dicsekedj a segítségeddel (reklám modernül), mert akkor az így nem ér semmit.
Én azért azt gondolom, hogy okosan mutatva TALÁN másokat is ráébresztünk bizonyos cselekedetek fontosságára, tehát nem feltétlenül és undorítóan bemutatva, nem lehet probléma ebből sem. És persze a ki nem mondott szándékot is figyelembe véve.
Sokáig leghátul mentem. Ha ketten vagy hárman megyünk és nagyjábol egyformán akkor kicsit se zavar, igazábol kényelmes is mert kevesebb dologra kell figyelni. Rengeteget tanultam.....Azt gondolom megérte, ma már nem lenne türelmem hozzá de kellett az idáig vezető uthoz.
Ahh vicces.
Mondjuk en regen hatul maradtam sepregetni,mostmeg kiscsoportos van,vagy egyedul.
mondjuk én sose, szarok a hülyékre.....
hubazmeg...volt olyan....azt hittem páran agyonverjük, de aztán az lett hogy valaki mindig bevárta
Az a fasza amikor valaki haverja kijelenti hogy marpedig ő nem eloz zarovonalon. 🤣
Többféle tura és turaszervező van, vannak ilyenek is csak meg kell találni. Az hogy leszervezik valahol jó mert nem neked kell és nem esel csapdába vagy ha elbaszás van megoldják helyetted. Az utvonal meg azért jó mert elolvasod ha tetszik mész, de azt fogod látni vagy bemotorozni amit érdemes, és nem pedig mész a vakvilágba és ami utadba esik véletlen azt látod de lehet lemész pár km-re az igazán érdekes dolog mellett mert nem tudod hogy ott van.
De igazad van, mert én pl a te csapatoddal nem ennék egy métert se:) viszont ehhez is kell egy kis rutin ami idővel kialakul hogy kikkel és merre indulj el.
gyerek már tárgyalt vele egyszer egy rendezvényen, azt mondta meglepően alacsony 😁
amúgy rendes emberke, valami kedvezményt inzézett is neki, bár nem tervezett vásárolni a gyerek
én voltam pár nem fizetős de szervezett túrán nagy létszámmal, első útnak nincs ettől jobb
utána látod hogy mi nem tetszik benne
nekem ezek nomád sátrazós túrák voltak, és nagyon sok információkkal elláttak, ki mit visz magának ki hogy pakol stbstb
amúgy a 3.-4. után már nagyon idegesített a dolog utána fel is hagytam vele
vége felé már inkább külön utakon jártam/jártunk kisebb létszámú (2-3fő) csapattal de az esti szállás- élménybeszámoló már a nagyobb csapattal történt
Elnézést..nem vagyok tul tájékozott dodor munkásságát illetően..igazából nem teljesen vallom magaménak azt a szemléletet amit képvisel. Ettől még lehet fasza csávó, meg az is lehet csak dumálni kellene vele egyszer, de az alkalmat nem keresem
Visegradra talalta ki a dodor.
Én nem írtam, hogy ez rossz, azt írtam, nekem nem tetsző, mert mindig látok pár arcon kényszeredettséget.
Valamilyen extrát ki kellett találni a csoportképhez :) ezt egyébként eddig nem tudtam hogy ennek hagyománya van:)
Nekem ezekkel mindig volt kis ellenérzésem, mert leszervezik, hogy ide ezt, ott azt, megyünk időre vagy útvonalon, pedig lehet, nekem jobban tetszene, ha kicsit többet eltölthetnék valahol, ahogy valaki egy másikféle elvárás vagy igény szerint megszervezett.
Ami nem feltétlenül rossz, csak lehet, én kicsit másképpen szeretném.
A tengerparton pl. napokat el tudok üldögélni/feküdni kopasz barackkal, szőlővel, gumicukorral az árnyékban olvasva és körülöttem zajlik az élet, baszkolódnak a hullámok. Tehát lehaladok a vízhez, következő két napban semmittevés a vízparton, utána a környéken fel-alá haladni, aztán megint döglés, aztán...
A szállás-útvonalon lévő érdekességeket a netről ki lehet keresni magunknak is, nem letagadva, hogy egy helyi túravezető esetleg sokat segíthet ha gáz van. Cserébe el kell viselni esetleg a szervezett utakon az esetleges unsziNpatikus arcokat is.

Tudom-tudom, itt mindenki baszom alkalmazkodóképességű, mindenkinek mindenki mindig bejön, csak én vagyok a problémás, ezt ezután már le se írjátok.
Ja ebben viszont teljesen egyet értek. A segitést felhozni meg jelen esetben teljesen értelmetlen, mert azzal meg nem illik dicsekedni és nem tudhatod azok közül ki volt már hajlandó rá.....
Mindkét része igaz az állitásodnak. De aki ott volt ha jó társaságba keveredett és visszanézi a képet teljesen más tartalmat nyer mint mondjuk freelacnak:)
A sisak emeles inkabb dodornak fontos. 🤣
Akkor mit szeretnél látni? Nekik ez élmény....
Ez a felemelem a biciklit, sisakot, etc. sohasem tetszett. Azzal sohasem láttam senkit pozőrködni, hogy... mennyi nyomorultnak segített, mennyit ásott ki aznap a sziklás földből.
szerintem ezek nem is a nyilvánsságnak valóak
úgy is csak az értékeli aki ott volt, gondolom csak reklám célból tette ki
Millió ilyen képet látok, ezek a "nem tetszik" kategóriába tartoznak a látható tartalom miatt.
Szerviz nem kell.... viszont egy hadrafogható számlaképes szállitó jó lehet mert a biztositó nem kapkod a szállitással, három napot igérnek, igaz addig a szállást fizeti...szállást sajna jó előre kell és az egyéjszakást egy se imádja, ráadásul van amelyik képes pár nappal előtte visszamondani mert épp jön egy buszos csoport....volt már rá példa.
első pár kör szervezése nem egyszerű
végig kell járni az utat, számolgatni mennyi emberrel teljesíthető, szállás is macerás ha csak hetekkel előtte van a létszám meg mittudomén
nem árt pár szerviz pontot is felderíteni, mert minél több az ember annál több a balfasz
Ez igaz. 🤣