Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ránézésre 10 éves guminak mondtam volna...
Csak felnivel együtt kapod meg, mert útban van. És nem engedek a feléből, mert ingyen van neked. Na? Áll az alku? 😉
ez egy fasza gumi volt: https://www.teli-nyari-autogum...
gumi+posta 27ezer felrakás tuti lesz 3 ezer
azt kétlem hogy bármelyik gumisnál lenne ebből 1 db
felni van bőven, összesen 13 db, vagyis már csak 12 mert ez egy kicsit kilapult
alig futott gumi nincs benne 5 ezer, mert a télit jártam le az elmúlt pár évben
Ebben mo 30 ezer? Amnyit az egész kocsi nem ér🤣 de ha jó leszel, akkor kapsz tőlem két fasza téligumit, meg talán egy jó felnit is ha megtalálom
fireblade105
Tévedésben vagy,és sorkatonaságot tartottam egy felesleges elfecsérelt időnek.

ireblade105
Én meg egyből láttam hogy csak az idióták mennek el katonának hogy aztán a másik idióták szopassák őket,apropó,te ugye voltál katona?
Az biztos,aztán arról nem is beszélve hogy sokkal hamarabb amortizálódik,és persze felújítás meg nem történik.
Jól látod.
Persze hogy nem. De jó pénz volt benne mire lecseréltek mimdent
Velem szemben valóban.
az oldala szar, ott mindig hajlik előbb-utóbb elereszti
robogó gumival küzdöttünk kb ilyen helyen lévő lyukkal, khiába lett megsütve elengedte pár hónap alatt
Én azért sokat járok játszóterekre,az a helyzet hogy ezek a mai játszóterek semmivel nem veszélytelenebbek,sokszor tele van átgondolatlan játékkal és hiába van fából,műanyagból.......
megjavítod sallerrel, aszt mehet tovább
na
szopassák is a kamionosokat ezerrel minden nap
leszorított egy a kanyarban útról aztán 30 ezer mínusz
33 éve vezetek de még így nem jártam, ha nincs 33 év rutin akkor opel már terőre lenne téve
https://divany.hu/mindennapi/jatszo-ter/

Hogy ezek mekkora okosok.......a sóder meg beton vas játékokkal veszélyes......lecserélték mindet uniosra aztán az meg mérgező :)
Nincs rá szükség.
Hajra!
Akkor gó ! 🙃
fireblade105
Tévedésben vagy,és sorkatonaságot tartottam egy felesleges elfecsérelt időnek.

ireblade105
Én meg egyből láttam hogy csak az idióták mennek el katonának hogy aztán a másik idióták szopassák őket,apropó,te ugye voltál katona?

Azt nem írtam, hogy ellentmondás. Mással próbálkozz.
Saját tapasztalat?
Inkább azt írd le hogy neked ebben mi az ami nem érthető vagy ami ellentmondás.
Engem még mindig meglep, némely nő milyen kevéssel beéri...😁
fireblade105
Tévedésben vagy,és sorkatonaságot tartottam egy felesleges elfecsérelt időnek.

ireblade105
Én meg egyből láttam hogy csak az idióták mennek el katonának hogy aztán a másik idióták szopassák őket,apropó,te ugye voltál katona?

(Csak nyugodtan kérdezgesd, terelj, én mindig EZT fogom idemásolni, hogy mindenkinek a retinájába égjen.)
Ez így van,nagy áldás ez az érintett nőknek.
Na,az a lényeg hogy a lényeg olvasható,kérdés már csak az hogy értelmezni képes vagy-e.
...mint most a 24 orazo tuzoltok nojet. Ezt viszont konkretan tudom, hanem is mindennapos trtenet.