Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 éve vettem az aldist 20000-ért, meglepően kényelmes, azt hittem nyomni fog mindenhol amúgy lehet, hogy gagyi, de nem sokkal mint az 50-70000-esek. Ha egyre többen veszik 1-2 év és ennek is felszalad majd az ára 50 körülire.
Egy karton kólában kicsivel több mint 1kg cukor van.
Megrendelted már a következő még nagyobb méretű motoros ruhádat? 🤣
Nekem közelebb van a lidl.
mofakerben is ennyi a gagyi zárt, meg 3500 hozzá a plexi
24999.-
bukó mennyi volt?
valamit kell vennem a robogóra mert olyan karcos hogy már nem tudok nappal szembe menni csak ha felhajtom a plexit
Az akciót ki kell használni.
ennyi kólát összesen nem ittam meg az elmúlt 30 évben
Van lejjebb? 🤣
Eh.
Nezegtem a youtuben a "bike week" meg hasonlo setalos videokat az usabol, jo csaj szinte sehol egy sem. Dagadt, megereszkedett, idetlenul allo braincap sisakok, szakall, letepett ujju polo, felverrokkal dekoralt bormelleny, uh.
Nagymamak feszulos borgatyaban, jajjaj.
Keresztfater ujonnan vett ezreswiftje,most csuszott bele egy kocsiba,amikor szakadt a ho,ez egy segitseg neki.Tul van egy infarktuson,valszeg nem sokaig lesz jogsija.Szoval amennyire lehet oszerakjuk neki.
ha összejön a terepjáró megyek hozzád vért venni, mert az enyémből már kikopott ez az autóberhelő rész
ahogy nézem csak szarok vannak abban az árkategóriában amiket nézek, többet meg akkor se adnék ha lenne, 3-4 millákat már nem baszok össze a parton attól sóherebb vagyok
ha a szomszédnak lenne ilyen jó eséllyel átsétálnék érte, de így túl sok macera, aztán senkinek se akarok gondot

csak a buzi kamionosoknak, akiket remélem minél sűrűbben basztatnak 😂
Minden a regi? 😆
Eleg fos a szusszancs utangyartott cucc,mrg a bontott is.
Vegyen mindenki swiftet. 😆
Ez fasza 90%-os Continental gumi.
De kirakom inkább a cigóknak, a f..om sem könyörög neked 😂
az igazság az nem akarnék valami kacatot feltenni, téli gumit én is össze tudnék válogatni ami jó mert ami hátul volt az teljesen jó állapotú csak az elejét darálja le az opel
még idénre kell az opel(lehet jövőre is marad aíg van műszaki), tervben van elmenni messzebb pecázni aztán kell a jó tapadás 😁
És ha elviszem neked? 😁
(Van arra dolgom.)
a 10 es már majdnem jó ajánlat, kb fedezné az oda-vissza utat, de még így is mínuszban lennék mert fel is kell tetetni 😂
ilyen sóderes/gabonás valami volt, amikor a csíkon túl van a kamion lámpája akkor szerintem nem sokan gondolkoznak azon hogy nem hagyom magam
Van kivétel bőven.
Na te tényleg menthetetlen vagy. 🤣
Nekem csak ott rohadna, oda akarom adni, és még nekem kell könyörögni hogy fogadd el ingyen 😆 esetleg ha ráfizetek egy 10-est akkor odaadhatom? 🤣
Ez melyik kanyar volt? Amúgy vasárnap mit keresett ott kamion amikor stop van? Leszorítani csak azt lehet aki hagyja. 😆
ahogy a kedvenc nepperem mondja: nincs ingyenen ebéd 😁
2017 év vége, szóval nem fiatal, ellenben legalább 5 évet csak a garázsban pihent várta a felhasználást
amúgy ez a gumi meglehetősen lágy keverék szóval nem tett neki rosszat a tárolás mert legalább nem kopik le 30 ezer alatt