Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha másnem majd úton a horvát tengerpart felé.......
Nem biztos,a brics egy teljesen mas,sokkal lazabb struktura,kina-india egymassal is gondba van.Egy dolog tartja ossze oket,hogy tele a pupjuk azzal ahogy a nyugatiak szopatjak oket.
mostbnézem kimaradt a nyugat
szóval
a nagyon okos nyugat beszopatta magát....
majd kiderül... most még nem tudom.
a nagyon okos beszopatta magát a kínával a pillanatnyi haszonért
szerintem a brics leigáz mindenkit 20 éven belül, már ha addig nem lesz meg a jósolt összeomlás
Öööööööö, ez a bidé nem az a bidé. 😁
Ez így van, hagyták, hogy a kitermelés jelentős részét felvásárolja a világban most meg már békésen ezt nem tudják megoldani illetve legfeljebb úgy ha teljesen új technológiákat sikerül kifejleszteni amikhez nem azok az alapanyagok kellenek.
Fenetudja,pont ma olvastam,hogy a bidé 5% olcsóbb mint az id3,azzal nem lesz szarv törés.
Te is érzed mekkora fos a folcvágen,végre hallgatsz a pipire.
Akkor van gebasz ha kina kezdi el tiltani a fontos alkotóelemeket és alapanyagokat az USA-ba exportálni.
Az biztos hogy nagy.
Nem tud,nagy különbség.
Én meg egyre inkább és várom az árcsökkenést, ha a kínai autók betörnek az letöri a többi árát is bár most bidé kijelentette, hohy meg kéne tiltani a kínai villanyautók importját az usába aminek van relevanciája a saját ipar védelmében, de inkább gondolom a választási kampány részeként egyenlőre.
Valahogy az az érzésem hogy nem is akar a vw egy opel nyomába lépni.
én vennék villanyos kocsit, ha használnám
idén ma tankoltam először, de volt még benne 80-100km hatótáv, csak most inzenzíven használom lesz olyan hét hogy 50km felett belemegy
Kívánom míg mlas kitapasztalja a byd-t. 😆
Ez a világ legjobb autója,egy dízel folcvagen se léphet a nyomába se.
Nincs 3 vw-m.De ha az elmúlt hármat nézzük,akkor jó öreg szemétbe üldögélsz.
És akkor most mi lesz,te fogsz irigykedni a bmw-re a lámpánál?
inkább csak sóher vagy mint én 😂
bár a golfhoz képest astra semmivel se jobb de nem is rosszabb
kb mint régen a nokia-ericsson
Agyban egy c kategóriás zombifilm statisztája kb.
Az az opel régebben van még mint neked 3 folcvágened együtt.
Annyira fasza.
Agyban sem 😁
Ezt csak te meg a méghülyébb pipi haverod gondolja, hogy ennyit számít a márkanév nekem... Én mindig is megpróbáltam a legjobbat megvenni, amit ki tudok fizetni. Voltak Opeljeim, aztán kezdett jobban menni a sorom, lett egy Diesel 3-as, aztán az le lett cserélve egy új Benzin 3-ra 12 év után... most eltelt 5 év, megint követlkezik a csere. Most a BYD tud olyan autót adni, amilyet szeretnék, és ki is tudom fizetni - persze a BMW meg az Audi is tudna olyat adni, amit szeretnék, csak azokat nem tudom kifizetni. Meg ugye kell a 4 milla támogatás is, ha már adják... 14-be lesz ez a kocsi, annyiból nemhogy jó villanyos BMW-t nem lehet venni, hanem lassan semmilyet se. Nem olyan bonyolult ez 🤣 de azért csak mondogasd a fasságot, hogy nekem szerinted mi az isten 🤣
Te is az vagy mégis opelod van,mondjuk már többször bizonyítottad hogy szeretsz szopni a hulladékokkal.