Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a minőség az megvolt a bmw-ben, és most többszöri próbálással úgy érzem, hogy a bydben is megvan a minőség. aztán majd kiderül - menet dinamikára nagy különbség van a kettő közt, nyilván az új javára, meg extra felszereltségben is.
Az idiótákkal meg ne foglalkozz. Nem tudom milyen gyorsan tölt a BYD, de ha tud 100kW felett, akkor azzal már kényelmesen bárhova elutazol országon kívül is a Tesla és az Ionity hálózatán. Lassabb töltésnél azért már tényleg kezd kényelmetlenül sok lenni a töltési idő.
Na, BYD lett? Nem vitted a szemüveged? B betűvel kezdődik három betű, biztos jó lesz 🤣
Kicsit megleptél, azt hittem Volvó lesz, de sok örömet kívánok hozzá!
És így legalább lesz egy ember az ismeretségemben akitől első kézből lesz tapasztalat. Mindenki engem kérdezget, hogy én értek hozzá, milyen a BYD? De egyszerűen nincs vele tapasztalat, nem tudok többet mondani, mint amit a tesztekből ki lehet olvasni.
És tudod ha valamelyik agyatlan tahó írogat ilyeneket, akkor magasról leszarom. Még Pipi esetén is csak valami hasonló geciséggel válaszolok, mert őt kedvelem de csak egy bohóc. De téged eddig értelmesebbek közé soroltalak, és komolyabban vettelek, ezért volt sértő amit írtál.
Meglehetősen bunkó és érzéketlen voltál, akárhogy magyarázod. Tudom hogy nem fogod elismerni, de szerintem inkább kussolj, ha már bocsánatot nem tudsz kérni. Az hogy a te családod letagadja a pufajkás múltat, és még te is verted le az ellen forradalmásrok veséjét, egy dolog, de hogy bizonyítod hogy nem így volt? Miért a megvádolt bizonyítson hogy valami nem történt meg? Ez ilyen 3/3-as beidegződés? Gyanús vagy, mert régen azért a fuvarosok nagy urak voltak, oda csak azok kerültek, akik valamit tettek a rendszerért.

Érdekből cselekvés. Azért baromság az érvelésed, mert tényleg mindenki érdekből cselekszik. Volt egy filózófus ürge az 1800-as években aki be akarta bizonyítani, hogy létezik önzetlenség. Ezért befogadott csöveseket az otthonába, szétosztogatta a pénzét. Míg nem rámutattak, hogy ezt azért ette hogy saját igazát bizonyítsa, szóval nem volt önzetlenség. Diliházban kötött ki. Nyilván azért vállalta nagyapám is az ácsmunkát a szovjeteknek, mert az alternatíva kb. a halálos ítélet. Szóval előnyökért tette? Igen. Fegyvert tartottak a fejéhez? Igen. Volt választása? Persze, az hogy megdöglik. Elvtelen volt, és lefeküdt a rendszernek? Nem. Ebből következik, akár a gyanúja, hogy pufajkás volt? Nem. A pufajkások nem ácsmunkával foglalkoztak.

És te nem azt írtad, hogy szimpla előnyökért tette, hanem egyenesen azon viccelődtél meglehetősen paraszt kamionos tahó módjára, hogy ebből már egyből az következik, hogy pufajkás, 3/3-as, és a zsarnok rendszer haszonélvezője. Ez viszont durván sértő és szélsőséges hazugság, abból következtetve BIZONYÍTÉK nélkül, hogy összerakott egy tetőt a munkatáborban.

De te ezt nem érted meg úgy tűnik. Igaza van ininek, ha tartod magad szélsőséges elveidhez, akkor te előbb kivereted a fogaidat mielőtt megbasznak.
95ös a robogó ebben az az egy exra van hogy még mindig működik
igaz mostanában egyre hisztisebb a rezsicsökkentett benzinnel, elég szarul indul, rugdosni kell vagy 10x mire elindul
de még van 10 liter azt el kell használni akkor is ha légkulccsal kell beindítani 😆
szóval amíg nem lesz rendse benizn a tankba úgysem önindítózok, ahhoz kevés lenne az 1.6 ah de a 4 is
Szerintem sem a legjobb családmodell, hogy összeházasodnak, gyerekek, majd elválnak, de nem apa nélkül nőnek fel. Ezt azért tisztességesen csinálja amiért tisztelem őt. Én már csak összeszervezni sem tudnám, azért nem keresem a bajt 😁
Ja, csak fennakadsz vele az Üllői úton annyira le van eresztve meg az a szép peres alu kerék is szarul mutat ha megüti a kátyú 🤣
Bár nincs sok ideje, de eddig kiválóan teszi a dolgát. Közben az egyik haver is megerősítette, hogy ilyen van évek óta a motorjában. Még jobban is forgatja a motort, hiába kevesebb a kapacitás, de azt ki is tudja használni, így gyakorlatban nincs különbség, indító áramot meg többet tud. A doboz amúgy elég szellős. Nem tömték ki akkucellával, de erre az a magyarázat hogy a súlycsökkentésre hajtottak....szerintem meg a nagyobb haszonra 😆 mert amúgy kurva drága egy ilyen nagy áramú LFP cella, szóval ha én rakom össze aliexpresről akkor sem lenne olcsóbb.
A motorhoz való méret típus alapján kell rákeresni. A fotón ott van az oldalán milyen típusok helyére jó. Kapacitással ne törődj, bírni fogja a kisebb is az 50-es robeszt.

Annyi van, hogy a modernebb, okos töltésvezérlőkkel nem lesz jó. Nem bírja a szulfát mentesítő impulzusokat, meg a jobb töltők csak 13.8V-ra töltik, az meg csökkentett kapacitást eredményez, ez szereti a legalább 14V-ot (max 15-öt). De szerintem téged ez a veszély nem fenyeget. Régi klasszikus, de jól működő feszültségszabályzókkal rendben van.

Kínai termékhez képest meglepően igényes. A sarukra vigyázz, mert azt csak a műanyag tartja, nem úgy ,mint az ólom akkuknál, könnyen le lehet törni. Szerencsére nem saját tapasztalat, nekem a nyomaték szabályzó a csuklómban van 😁, de mondták hogy ez ilyenre hajlamos.

Ja és ezt a boltot tudom ajánlani.
https://strade.hu/skyrich
Rendes üzlet, garanciával, eladóval, polcokkal. A többinél nem volt személyes átvétel, csak postafiók, Kakucson, meg piripócson, ahol a Googlemap szerint csak egy cigánypalota, cégtábla nélkül, szóval az ilyenekben meg nem bízom hiába olcsóbb. Esetleg még a ZSU.hu is megbízható, de ott sokkal drágább.
Nem is mondtam hogy azt vegyél.De azért érdekesek milyen napraforgó vagy te is,évekig agyonsztárolod a bmw mert a minőség így meg a minőség úgy,aztán meg lecseréled egy bizonytalan kínaira,aztán onnantól az a király.Hát,ha az erős villanyossal úgy közlekedsz hogy az élvezetes legyen akkor nem csak letenyénél kell tölteni.
valaki vett már ilyen akkut(k.kaci?), lett már tesztelve?
robeszba kinyiffant az akku aztán mivel villanyos benzin szelep van benne csak töltőtől indul
2ah gondolom bőven elég az 50-es robogóhoz, de szerintem az 1,6 ah mert ilyen kicsi is van
Nekem tetszene ! Tudnám értékelni ! 😉
Azzal nekem tudod mi bajom lenne? csak az hogy dízel, csak az hogy kombi, meg csak az hogy passzát 😄
Egy erős villanyossal menni kurva élvezetes, a passattal meg közlekedsz. Nekem ez számít annyira, hogy többet fizessek érte - meg több időm is lesz hugyozni 🤣
Mindig vannak egyenlőbbek. Orvos, tűzoltó, rendőr, állatmenhelyes, mozgáskorlátozott, politikus, gázszerelő és már meg is van a fele a közlekedőknek.
Mert hülye vagy,én örülök,megjelent a B9 passat, egy bajom van vele,csak automata van belőle,de,dízel.Továbbra sem kell majd tervezgetnem hogy hol állok meg fél órát hugyozni.
Azt ki lehet bírni, megspórolod év közben, amikor csak országon belül mész.
Mért bérelnék? meg kell állnom egy fél órára tölteni Letenye körül... csak annyi, hogy a gyorstöltő kb. annyiba kerül, mintha benzint tankolnék.
Tudom, hogy csak kötözköcc, mert ennyire értetlen nem lehecc.... igen, villanyautó lesz a benzines helyett - lesz 1-2 hátránya, de valamivel több előnye. Mindent nem lehet (mert dízel VW-be már nem ülnék át szívesen 😁)
Lehet, nem hallottam nyihogást.
Lehet hogy agregátor volt benne,egyébként meg most miért,30km pálya belefér.
Szóval a bömbivel nem jutottál el mindenhova,ha lecseréled egy olyanra ,amivel itthon mindenhova eljutsz.Nyaralásra meg majd mész kölcsönautóval,ami aztán tuti pont akkor fog megmekkenni.
Ma egy teslát láttam az m5-ön lószállítót vontatni, alakul ez. 😁
Raakasztasz egy dizelgeneratort a vonohorogra. 🤣
Hát arra pont nem ideális, de az csak 2x van egy évben.... itthon viszont mindenhova eljutok vele, ki van ez gondolva 😄
Két dolog jutott eszembe,vagy szarnak rá és közlekednek tovább,vagy azt mondják hogy oké,akkor senki sehova hétvégén,se egy orvos,se egy rendőr,se egy tűzoltó,senki nem tud bemenni dolgozni.
Retteghetnek az autósok Németországban, közlekedési tilalom jöhet

A háttérben a klímavédelmi törvény és a zöldek tiltakozása áll.
..
Nem tehetünk mást, mint hogy megtiltjuk a hétvégi személygépkocsi-, busz- és kamionforgalmat, ha július 15-ig nem fogadják el a klímavédelmi törvény módosítását, jelentette ki Wissing – írja a Junge Freiheit.
https://magyarnemzet.hu/kulfol...

Na, hála a jó Istennek. Most azért majd megnézem, hogy hány külföldre tántorgó fog hazamenekülni megint, mert neki joga van és különben is.
(Mármint ha ez a hír igaz és be is következik.)