Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, Noverem elso perctol kezdve a sajat szobajaban altatta a gyerekeket, sosem aludtak a szulokkel. Nem is igenyli egyik se. Nem szeretnem en se maskepp csinalni. De igen, vegul is, majd meglatjuk, hogy a gyerek mit gondol errol
Nagykabátot vigyetek. Rá fogtok fagyni. Főleg ott magasan.
Hát vagy az vagy esetleg Bobozás. :-D
Nem csak hülyén néz ki a fotón. :-)
Ló@szt fognak békén hagyni.
Rendszeres hogy vagy 2m feletti széles ágyat keresnek vagy plusz ágyat mert az Alien nem akar külön élni a gazdatesttől még a költési idő után jóval sem.
Nem mondod, hogy még a beton is pink színű nálatok?!
A füvet nem nyírni, hanem szívni kell....
Komooooly????????? Az enyem egyelore egy nagy sartenger, johetnek ide is hobbikerteszek
Barátnőm apja kiadta bérbe a ház jórészéhez tartozó telket. Vannak akik hobbiból szeretnek kertészkedni, kapálni, meg hasonlók. na nem én, de valaki ilyen beteg, hogy fizet érte
Vegyé birkákat.
Vizes VB?
Nekem nem nagyon lett volna telkem, de mivel halistennek tesom megse koltozik a szomszed telekre, igy azt megkaptam. Szoval kb 1000 m2-nyi zoldteruletem lesz...
Nalam direkt lett ugy kialakitva, hogy egy szint a leendo 3 gyereke. Teljesen eltudnak szeparalodni, hogy mi ne zavarjuk oket. Ez mondjuk majd kamaszkorban lesz fasza. Meg lesz a sajat kuckojuk. :) es minket is bekenhagynak
Nálunk ennyi hely ugyan nincs de itt is fenti ház 100 m2 a lenti 40 + galéria. Hárman élünk itt. Az igaz hogy szüleimmel van hogy egy hétig nem találkozom de nem is a ház mérete a baj, meg hogy takarítani kell. Hanem hogy van hozzá 4000 négyszögölös telek azaz 1 kis magyar hold. Na azt fűnyírózni. Azzal van csak igazán tele a tököm.
En burzsuj kocsog vagyok, nekem 178 m2 az alap es ket szint van. 4 szoba, 2 nappali, 2 furdo, es csak a garazsom 48 m2. Ebben benne van meg egy kb 40 m2-es terasz is.
Lehet, hogy gyulolom takaritani, de utaltam anyameknal a kis lyukakat, klausztrofobia kerulgetett. Imadom, hogy most nagy tereim vannak. Szamomra ez a kenyelem.
100-150 környéke már élhető egy családnak a gyerekszámtól függően. Persze az is alápincázve, vagy két garázzsal. Talán hárommal, hogy a motornak is legyen hely
40-50 nm teljesen fasza, ha nem vidéki aggyal akarsz lakni ha nincs gyerek elég a 30-40 is
nekünk a lakás 80nm és 2/3 részében semmi sincs csak nagy terek amit hiába fűtönk
egyik munkatársamék 4en laktak 28nm lakásban aminek a galária része lehetett még +5-6nm ls elfértek, nem tágasan de elfértek
azt mondja a 2. gyerek után volt terv egy nagyobb de elvetették mert jó helyen van aztán a gyerekek úgy is elmennek gyorsan
Lesz ebből valami
eladni nehéz, hacsak olyan helyen van, ami nagyon telített
20 panel mondjuk 200 M, aminek a kamata -ha ügyes- nettó 5%, havi 800 e Huf. A másik oldalon bevétele van kb 1,4 M, viszont rezsit kell figyelni, amortizáció, lakás értéke változik stb.
Ott megint másért drága... Kb mint Sopron
40nm
Élhetőt nézz egy családnak...
A garázs annyiból jobb,hogy kevesebb vele a nyűg,meg nem lehet akkora rezsi tartozást összehozni.
Pestre akkor sem költöznék ha fizetnének érte.
Tuti megzavarodnék egy hét alatt
Néha felmegyünk barátokhoz,tesóékhoz,de nem bírom.
amikor a válság volt akkor kellett volna venni lakást, akkoriban néztem erzsébeten egy fasza helyen lévő nem kicsi egész jó állapotút és 8 milláért lett volna, azóta is bánom hogy nem vettük meg.......
Nem nekem kell,tesó kapott melót Pozsonyban.