Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Széjjel basz az ideg ettől a fos fórumtól
Full térerő 4g minden van
Egy 20ast még szedjél fel, akkor az íjásztársam pont utoléred
Miért nem? Szerinted ki szólna be
Épp ma mérlegeltem
Bár a verseny formáig le kell csapni egy 30as zsírt, de ha most beszólna egy mami tuti menne a liftaknába, egy hete tart a diéta de kibaszott agresszív vagyok
Miért nem? Szerinted ki szólna be
Épp ma mérlegeltem
Bár a verseny formáig le kell csapni egy 30as zsírt, de ha most beszólna egy mami tuti menne a liftaknába, egy hete tart a diéta de kibaszott agresszív vagyok
Ha csak a kurva penge hifidre gondolok, azt sem élvezheted...
Elég egyszer
Ez faszság
Amikor 10ből 9 kocka a tiéd nem akkor ő lóg ki a sorból és ha kilógsz az szar
Mindig keverjük mi volt régen, mert így úgy, de vannak dolgok amik változnak és nem tehetsz semmit ellene mert kb olyan leszel mint 30 éve a tanyasi akinél még villany se volt
Ez faszság
Amikor 10ből 9 kocka a tiéd nem akkor ő lóg ki a sorból és ha kilógsz az szar
Mindig keverjük mi volt régen, mert így úgy, de vannak dolgok amik változnak és nem tehetsz semmit ellene mert kb olyan leszel mint 30 éve a tanyasi akinél még villany se volt
Mi a picsát akarnál pesten mást csinálni otthon?
Hazamegy az ember eszik, megmocskolja az asszonyt és alszik. A többi elfoglaltságra van külön hely
Ezért mondom hogy vidéki aggyal a nagyváros cumi. Van akinek igénye van az otthoni munkára van akinek nincs
Pl havernál egy csavarhúzó nincs a házban, ha mondjuk zárat kell cserélniakkor jön a szakember és cseréli.
az apjuk/anyjukon is múlik...
Kell nekik egy tv-pc meg egy szék. Ezek a mai fiatalok kb ennyit mozognak 5 éves koruk után
Tudom,ezért mondtam.
porontyoknak kell tér, pláne ilyen időben
Nem mindegy hogy élni kell vagy embertárolásra két hosszú műszak közt.
hát akkor hajrá. nekem 95 nm a ház.ez szerintem fenntartható,meg kell is.nagyobb nem kéne,max ilyen szarságok,hogy szélesebb folyosó...
laktam 53 nm-en,de az nekem kevés. az csak lakni van. úgy értem hazaesni a melóból és aludni. semmi másra...
Legtöbb ismerősöm kint doglozik, szóval képben vagyok azért. Ezért is írtam, hogy nem mennék ki négernek. Jó nekem ottkint kirándulni, motorozni, biciklizni. Azt ennyi.
Szerintem nem.Teljesen jól leírja mi a jó és mi a rossz.Nem a rózsaszín kolbászkerítés sztori.De ha valaki ktm gyárban akar dolgozni az nem tud csak matinghofenben.
Majd megnézem, de szerintem ő más oldalát látja ausztriának, mint mi. Ami nem baj. Nekem csak a jó jutott eddig
Innen indul,kicsit zavaros a szerkezet de kurvajó.

http://gaben82.blogspot.hu/201...
Ahogy olvastam a gyári tesztjárgányokat gondozza,és ő adja ki a gyári dolgozóknak használatra.Motortól függ hogy ilyenkor mennyit kötelező menni vele,persze benzinkártyával.
És mindig hétvégére esik.
Najó, de egy gyár hogyan jön a fűhöz? Nekem itt a határ 1km-re, de nem mennék ki négernek. Jó nekem itt is.
Nem olyan régen voltam Füssenben soha korábban még a környékén sem. Hazaérve anyám megkérdezte "Milyen folt?" Mondom erre "Kibaszottul zöld meg tehén szagú" Tényleg csak enniy maradt meg belőle. Meg az hogy a hegy oldalon a világ végén az úttol vagy 2-3 Km-reis önjáró de gyalogos kaszával vágáták a füvet. Annyira néztem majdnem belementem a kocsival az árokba. Mondtam is magamba hogy ez bazzeg nem normális. :-D
Szoktam olvasni a Made in austria blogot.A srác tesz fel ide is galériákat.KTM gyárban kapott melót.
Nagyon jól ír.Én fetrengek a röhögéstől néha.
Ez mondjuk tény. Nézzél meg egy átlag osztrák falút, meg egy magyart. khm...
Nem az a gond arra lehet készülni.
Örökbecsű idézet szerinted mér olyan zöld a fű ausztriában?
Mer esik.