Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért van hátránya is: én még a rotakapa hangjukat is utálom (sportdob - megaf@szom).
SM rohadt nagy előnye, hogy 1 hengeres. Amikor jön a munkaütem, megcsúszik a kerék, de aztán meg is tapad a ritka ütemek miatt.
Ezért tudnak durván driftelni vele esés nélkül, innentől kezdve meg esélytelen vagy egy villanymotorral ami halál egyenletes és kezelhető, de ha megcsúszik akkor cseszheted.
Egy ilyet egyszer F Astrával előztem be. Simán féktávon el lehet menni mellette aztán meg úgy sem tud visszaelőzni, mert lemarad.
Ja és a babszin nincs mert azt tanksapkáig döntöm.
Nem mérvadó mégis a legtöbben ezt lesik nekem is van egy fél canti marad is mert nem pályázok majd tavasszal ikejjába ótóval.
Függőlegesen kanyarodik, még egyenesben sem tudja visszaelőzni csak szenved meg veszélyeztet a baromja, mert az egója az megvan, csak tudása zéró.
Csalóka. A fűzfői körforgalomban karcoltam a lábtartóval. 240-nél meg nem... Pedig ott összébb is ült...
A lengőkar gyári bammeg mint az enyémen is és egy oldalon van a kipu.
Nekem is mindegy valójában. Csak azért jó szintjelző a számomra. Ha hirtelen fogyni kezd örülök mert úgy érzem fejlődök.
Néztem és látom hogy necces. De egyedi építés oldják meg :-D
Kötél Pista egykeréken perem alá fordította... Körbemenéskor
A lengőkart nézted ugye meg ezeknél merre hogyan van a kipu.
Te mindig buziskodol de jól áll komolyan de most tényleg.
Jópár?
Lámpával kell keresni őket.
Azt amelyik a motorja színével egybe öltözik azt kell kerülni a legmesszebb.
Értő kezekben ez így is van.
De sokan vannak akik azt hiszik a jó motor elég ahhoz hogy jók legyenek, és olyan jó alázni az ilyeneket
Én csak vigyorgok ezen a csík témán
A cross gumival lekoptatom fél centisre. Pedig ott a kanyarokban bütyökről bütyökre sodródik ki, volt olyan visszafordító ahol 3x szedtem visszább mert nagyon ment a segge kifelé
Aztán olyan gumikkal ami ragad mint a,rágó büszkélkednek
Ne is erőltesd. Közúton szerintem már az is elég bátor.
Pályán egy délután alatt nullára lehet írni a rinyacsíkot, különösebb kockázat nélkül, azt lehet dicsekedni hogy ezt a Mátrában csináltad
Annyit is iszol?
Ritka egy nagy link csávó lehetett a mi sanyink
Aztán mégis sztárolják
Alig van épelméjű műve, bár a helység kalapácsa tetszett
Kizárt dolog, oroszoknál kevés a szép nő, a magyar lányoknak pedig tudjuk nincs párjuk.
Ezzel vigyázz bazdmeg , mert ha kiderül hogy tényleg tovább élt oroszoknál és családja is lett , rábasztál ! Ezt valamelyest próbálták bizonyítani , de valakik megakadályozták , nehogy oda legyen a szép image !
Na jó volt amelyek hozzászólásba beletekertem a szememmel.


Úgy szeretem a p*nát, mint Petőfi a hazát.
Képes voltál ezt a csomo faszságot elolvasni.
Es Te buzi vagy?