Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú... mondta is bazzz+ vidi kellett volna és fetrengtünk a nevetéstől, asszonykája mondta a szokásos nem vagyunk normálisak...
Bazzeg 2 het alatt szerint legalabb 5 centivel nagyobb lett a keruletem nem viccbol mondtam, hogy sajat gravitacios mezom van mar es elvileg meg most fog igazan beindulni
Kb 33 cm es 1 kg lehet mar Alien. Jovohet penteken megyek 4Dre, majd akkor lemerik
Pl hogy mikepp kell mindket labad beleeroszakolni a kosarba anelkul, hogy feldolnel szegeny sherpaddal?
Ekecselek helyett levideozhatnam?
Basszus Ekime a múltkori fotón még csak pufókodtál épphogy, most meg már ki sem néznek a kismamaligából.
Megnéztem.
Vért izzadt hogy mondjon róla valami rosszat de csak hülyeség jutott eszébe.
Honda lengőkar.
A duma hogy miért kell a három henger nagyon erőltetett.
A legrosszabb hogy a nagymester nem tud összehozni két ebay-es ezerotszazforintos szabvány benzinvezetek gyorscsatlakozót meg egy méter nagynyomású csövet és két megintcsak szabvány japán ketvezetekes AC csatlakozót nemi kábellel az szanalom.
Nekem sikerult megcsinálni és nem kell szarakodni hogy hova pokozzam a DL tankjat.
Tudnék még újat mutatni és most nem arra gondolok. Egyem a medúzád...
A lányom 24...Pesten tanul
Foleg, hogy Apammal egyidos vagy
Nyugi, lassan a potkerekeknek is eljon az ideje
Sherpa.
Vettem ám pedálkát a kicsi sherpra.
Hát még nekem...
Így van bögyörő.
Ne szemtelenkedj, a lanyod is lehetnek.
Jól néz ki. Kb egy hónapja láttam egyet, tök jó összhangban volt a pilótával.
Ellenőrzöm ha kell.
Azon is agyalnék.
Tole nem is varnek mast sot, ezeket mar boknak veszem
Haaat mar most elorebb kell dugni a fejem, hogy lassam a sajat nemesebbik reszemet es nincs kiloghato resze
Mar csak 12 hetem van hatra......
Girhes...
Duplán bunkó mint mindig! Elrohadt lassú a neted költs már egy kis egységre fillérdugó...
Ne lenne ilyen baromira eladhatatlan, nagyjából 2éve figyelgetem a speed teipleket de nem nagyon pörögnek. Meglepő de az smt, amiről a motorosok 90%-a nem is tudja milyen motor, eleg jól pörög, tavasz óta 5-6friss hirdetés került fel és 2-3héten belül eltűntek. Persze van fent abból is egy szürke öszvér 1,8ért amit józaneszü ember mem vesz meg.
Ha lenne pöcsöd lassan nem látnád
Bár nekem ettől nagyobb a belem, szerintem ikrek lesznek
Ha lenne pöcsöd lassan nem látnád
Bár nekem ettől nagyobb a belem, szerintem ikrek lesznek
Senki se tökéletes...