Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg gyere mutasd meg hogy nem kapaszkodsz a kormányba amikor épp nem fagyit nyalsz hanem mész is
Akkor nincs gond. Ezek szerint megengeditek hogy kimenjek vele az utcára
Én mindig vigyorgok csapatás közben
Amúgy meg ez a "sportmotor nem utcára való" beszólás, elég demagóg lett.
Mitől lesz másabb ugyan az a motor egy másik kormánnyal és burkolattal?
már a nyitóképről látszik, hogy nagyon minőségi video lehet
Azért ezek is ugyanazok a nyomi pókkarú ecsetfejűek mint te.Egy klippforgatásra is csak egy gázsit tudtak összetarhálni meg 7 nyomingert.
Neeeeee,olyat te sosem csinálsz.
A sziréna a városi ember kakasa, pacsirtája és párját hívó tehene.
Meg. Nem hirdetem már. Amennyiért elvinnék, annyi pénz nem hiányzik most sehonnan.
Jó lesz arra az esetre, ha összetörném vagy széthajtanám a hondát
volt egy cimborám, ő snowboard-ozni tudott így... állítólag versenyszerűen csinálta és még a no fear is szponzorálta... amikor vkivel együtt ment fel a pályára, csak esett-kelt egyfolytában, 10m-t nem sikerült haladni, de mikor senki se látta... nnna, akkor jött, hogy mekkorát csúszott és olyan trükköket csinált, hogy mindenki őt nézte....
Még megvan a sportcsopper?
Főleg úgy, hogy amikor haladni kell, akkor meg a telefonját basztatva 42-vel szarakodik városban és nem érti miért villantok vagy dudálok rá... Nem tudom melyik rendezvényen vannak ezek a féleszűek, hogy a piros lámpa előtt 50 méterrel még tapossál neki, aztán a város kivezetőjén meg tötymörögnek.
oh, én ezeket szeretem... mindig segítek összeszedni a gépeket a kanyarokban... ezek a dobogókő moussambanik, van összesen 4 kanyar (mártában már túl sok van, mert ott van jó úton, vagy 8-10 is), azt sikerül bevenni, majd fent eszik egy zsíroskenyeret a büfében, óvatosan lecsorog, mert lefelé már elmegy a bátorság, majd itt fél oldalban kifejti, mekkorát motorozott.... amikor ,már érzi, hogy ő a király, akkor meg kimerészkedik és úgy kell összeszedni vmelyik kanyarban....
Így van
Ez pont ugyan olyan, mikor a piros lámpához gurulok motorfékkel, de záróvonalon kielőz a barom, hogy ő siet, elém áll és nagy fékkel odaáll a piros lámpa alá. A lámpa vált, és 2-esben gurulva megérkezek mögé, csak a pedálra kell lépnem, ennek meg a 0-ról újra el kell indítani az autót, de hát ő nagyon siet.
Semennyi időt nem nyert, de legalább 2-szer annyit eszik a szarja városban.
Én is azt szoktam, kitolom a garázs elé a motorokat, kiverem rá, és visszaotolom. Ki akar ma már motorozni is
Én imádok fagyizni motorral.Szep motorral.Pont.
Nya szóval két bökkenő akad,Az egyik hogy nem kapaszkodunk a kormanyba soha,a másik hogy az a hornet attól még hogy ralocsoltak egy raklap használt petpalackot nem sportmotor.
Mellesleg pont (benne vana neviben) gyorsasági mkp, ill túra, túra sport, sport túra, sport enduró... STB ezek az utcán ideálisabban használható motorok, üléspozició, váz..... futómű.... A hasalósnak nincs keresni valója utcán (engedik hagy foggyunk) elgondolásból de, de.... Mellesleg ki gyors ki nem izé... Hát nem mindegy... sokkal eredményesebb az ha a pilóta megéli a teljességet ott és akkor amit tesz, és mind ezt görcs, feszültség és megfelelési
kényszer nélkül.... lényeg hogy mosoly és vidámság zárja a bármiféle formában elkövetett gurulást
De ki ám, hogy bacca+!
Ez jó duma ...ha mentek kakucsra szóljatok megnézném
Egyenesben húzni a hülye is tudja. Annak tényleg nem sok értelmét látom.
Aha.. az én tempóm csikicsukiba mondjuk 100-120 de ez íven is többnyire elég a motorfék.... Jancsika ezt nem bírja mer egyenes 180 qurrva nagy fék lapon nyócvannal maj újra nyél... Na ez a lóbaszás hokedli nélkül amit mi művelünk azt híjják motorozásnak.
Én olyan 15 évesen már a terdemről a bőrt is
Doki szedegette ki a kis kavicsokat a bőr alól
Szóval mindig lehet még lejjebb dönteni
Hát az ilyen események nyugodtan kimaradhatnának a történelemből !