Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. 2006 zx10-em kiírta az fi34 hibakódot.Ti tudtok erről valamit? Köszönöm előre is.
Ilyen hülye kamerát csak használtban gombokért.Annak nem sok az értelme hogy az év 99%-ában a polcon feküdjön 100-150e .Én a hero3-at valami 22e-ért vettem.máig működik.Olcsóbb mint egy új sj4000.
látod.....a kisfiú májerkodni akart de nincs pénze újat venni
szóval simán csak műmájer
aztán még szarozza a fasza sjcam kütyümet hogy neki nem megfelelő
Alakul szép lassan a tapasztalat, szerencse hogy más hibájából is tudok tanulni de ilyen esetre nem voltam felkészülve, mindegy, hátha más nem jár így mint én.

Bogyó, igen egyre inkább ez volt az út, a gopro jóáron volt ezért vettem meg használtan meg ugye az érvényes 2év gari miatt.
értelek, de tudtad, hogy nem a te neveden van a biztosítás.... az meg nyilván egyértelmű, hogy a biztosító a szerződésben szereplő biztosítottnak fizet, ahogy tette is teljesen korrektül, szerződés szerint. a kiscsaj egy droid, nem biztosítási szakember, viszont igazat mondott, a javításról valóban téged értesítettek volna, de ez itt nem az volt ezek szerint, a biztosító meg azt sem tudta, hogy te a világon vagy....
ezek szerint, most oda kell menned, ahhoz, akitől vetted és elkérni a zsét...
Pedig folyamatosan sasolom a használt RX100-asokat az ebay-en.
Erős túlzás zenének hívni.Nagyon amerikások akartak lenni, de kibaszott ciki az egész.
Én biztosan nem: járművön kívül nem veszek semmilyen használt műszaki cikket, soha. Inkább legyen szerényebb telefonom, fényképezőgépem, kamerám, de annak mindig én vagyok az első gazdája.
Ez is amolyan igazi seglehellet zene......
ezt hívják élettapasztalatnak, tudod amiből az idősebbeknek több van, de lassan alakul nálad is
Magyarul a kis hölgy könnyelműen nem tájékoztatott a dolog mikéntjéről, sajnos. Valószínűleg Ő sem tudta a folyamatot, de ennek te vagy a károsultja.
Jól értem, beszart a használtan vett GoPro, visszavitted a MM-ba, ahol lerendezték a jótállási ügyet és az kapta a szajrét, akitől vetted a készüléket?
De, átverve érzem magam mert amikor a médiamarktban leadtam a gopro-t a csajjal tényként közöltem hogy nem az én nevemen van a biztosítás, én használtan vettem. A válasz az volt, hogy semmi baj, engem fognak értesíteni. Ha ott elmondja, hogy ezt bizony át kellene írni akkor korrekt a felvilágosítás.
Tudom, “a törveny nem ismerése nem mentesít alóla”
Gyanítom hogy rajtam kívül itt még páran simán belesétáltak volna ebbe a hibába.
ez természetes, a biztosító annak fizet, akivel szerződéses jogviszonyban áll.... a biztosító (nem médiamarktos, biztosítás!!! ) nem vert át, csak szerződés szerint teljesített. a pénzt attól kell elkérni, akitől vetted használtan a gopro-t
Sepénz se GoPro?
nem kattintok rá egyikre sem, mindben páva ratyik vannak... minek ebbe a klipbe nő egyáltalán ennyi kis buzi közé?
meg a szeme se lehetett már túl jó
Na a gopro biztosítás úgy néz ki hogy át lettem baszva

Figyelem, ha valaki használtan de érvényes mediamarktos biztosítással rendelkező terméket vesz, azonnal írassa a saját nevére a biztosítást!! Máskülönben a szerződő fél kapja meg a pénzt mint az én esetemben!
Hmmmm, jó takarítónéni, fogak nincsenek, túl a klimaxon, baj nem lehet.
Ezt a nagygáz-fék végtelenített üzemanyag pazarlást nagyon nem értem én sem. Nagy átlagban 55-ös tempóval végig lehet krózolni a zöldhullámokon, még csak nem is kell száguldani és szépen lehetne haladni is, de ehelyett a gyorsuló művészek baszkódnak a belső sávokban, a szélsőben meg 35-42 közötti tempóval gondolkozgatnak.
Engem a nappali vezetés teljesen kikészít, főleg városban.
Fagyizó elé bőven elég a kinézet, nem?
A múltkor a mekis takarítónő is rám mászott hogy milyen dögös motorom van, alig bírtam levakarni magamról, úgyhogy igazi puncimágnes
Ne nézd meg, angolna testű panel prolik játsszák a kőkeményet a bérelt amcsi kabrióban, kalimpálnak és integetnek egy társasház előtt és csak egyetlen csaj van velük, az is csak azért, mert az egyikőjük szomszédja, aki sajtburgerért eljött vulgárisan kőkeményen nézni és kalimpálni velük.
Ja, egyszer hogy felbasztam egy audista agyát ezzel. Én tudtam a lámpák perriódusát és úgy mentem hogy lendületből elmenjek pont mellette.
Az a szerencsétlen nem jött rá hogy attól hogy nagy gázzal indul és 100-al elhúz mellettem attól még a következő lámpa pont ugyan úgy megállítja.
Azért mert te csóró vagy. Manapság már vannak önvezető motorok. Fel kell pattintani a GoPro-t és csak el kell küldeni Mátrázni. Nem sokkal jobb mindenkinek?
Persze,az a motkány ami neked van nem sportmotor.Csak hóban,fagyban,éjfélkor,lámpa nélkül,hunyorogva úgy néz ki.