Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, csak alapból hülyeség az az idealizálás, a motoros is ember és így azok közt is lehet kretén, ahogy az itteni példa is mutatja.
Fogadd örökbe!
Nem nyalizás, csak tényközlés! Vannak itt tőled sokkal betegebb formák és most sorolhatnám... Felkarolni pedig nem kell elég nagy király vagyok így is!
És még azt mondják hogy a motorosok összetartó barátságos emberek! Itt sajnos nem ez látszik. Vagy itt kevés a Motoros "Ember"?
Ne nyalizz, nem karollak fel
Szánalmasak egyesek hogy nevetnek a semmin
Az összes
Nem! A sajátjával!
Veled?!
Így vagy a pöcsikével is.....
Nem tudom, én kupectől nem olvastam még igazán kretén hozzászólást, de sok mástól igen, aki nagyon nagyra van magával.
Meglep...ja, nem.
Tudjuk!
Hagyjad ő a troll és a kis sleppje.
Illetve bocsánat , reggel a fű nedves volt egy kicsit , gondolom ne, hogy elfelejtsük milyen az amikor nedves a talaj??!
Valamelyik nap, úgy nézett ki, hogy lesz egy kis eső! Aztán csak a nagy felhajtás volt, majd később még az is eltűnt, hogy véletlenül ne hogy valami nedves legyen ! Vagy esetleg még el találjuk bízni magunkat!
Sok mindenre képes vagyok ...
Nem , tisztelt motoros úr, te csak egyszerűen képtelen vagy emberhez méltó társalgásra! Nem hiszem, hogy nekem lenne ilyen magas elvárásom!!
Hulye banda,nem.
Megdolgoztál érte, adnak is a szavadra
Jó.
Múlt héten 2-3 nap szakadó esőt kaptatok a túlparton, nem? Itt annyi se volt, nem jött át a tavon.
Szép lassan....
Vettem egy karbit donornak plusz kaptam ajándékba 3 csavart azóta . Egy esztergált. Jon majd postán