Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Véletlen nem KériLacinak hívják őt?:D
Ez te vagy?
Hogy beszélsz? Ja és továbbra is vakon vagy.
Ez a motoros dolog valamilyen szinten működő ,de inkább trendi mostanában motorosnak lenni. Az meg emberség és nem motoros kérdés ,hogy segítsen a másik embertarson ha úgy látszik bajban van.
azt ugye mégsem illő leírni hogy egy nagyképű köcsög buzi banda

amúgy ismertem egy csomó jó arcot is de akkor is olyan izééé volt
Nekem nem az "izéééé" szo jut eszembe.
a pesti nép mindig is olyan "izéééé" volt
nem csak most hanem régen is
szerencsére az elmúlt 5-6 évben alig járok pesten
A falu-vidék is más, én alapból pesti voltam fiatalon és csak most lettem a környékbeliek szóhasználatában műparaszt (pedig ha tudnák mennyire igazi vagyok ) és itt is az ilyesfajta spontán segítség sokkal természetesebb, de nem azért mert motoros vagyok hanem mert rájuk hasonlítani akaró félparaszt.
fene tudja
én sem emlékszem pontosan mikor kinek adtam és mikor kaptam, de tuti volt olyan amikor a másik faluból jött "idegen" lett az valami ismerős ismerőse volt
Ez soha nem jelentette ezt, motorozok majd a honfoglalás óta és csak azokkal volt ez így akikkel épp egy társaságot alkottunk akár csak egy bulira is, de ez a nép bármely rétegére (na jó, a jobb módúakra soha ) igaz ez, ha egy ívásúak nagyjából egy társadalmi rétegből összejönnek akkor előjön ilyesfajta szolidaritás, de ez nem mint kategóriára vonatkozó hanem pusztán az alkalmi összetartozás okán van így.....szerintem, persze lehet, nem így van, rég leszoktam a megmondó státuszról .....na jó nem....
ez régen azt jelentette hogy a motoros réteg összetartozóbb volt
pl ha valamere mentünk anno a szimókkal és egyiknek nem volt pénze akkor éppen tankolni előkerült egy sörösüven valahonnét aztán eresztett mindenki egy fél liter nyálat és tudott egyből jönni
Te nem hasonlitasz apámra. Ö csinálta nekem ide a bejelentkezést. Mert én szeretem a sportmocikat és azt mondta itt ilyenek vannak. Neked mijen mocid van?
Egy igazi köcsögünk van de ő is csak szóban motorozik, mert nincs ideje a sok trollkodás mellett, szóval megállapíthatjuk hogy itt a motorosok tényleg jó emberek :)
Hu beszép nyalka legény:))
Guyboy
A kis csücsöri
Mondjuk ebbe a szájba gondoltad?
Nem te,hanem az a 90 kilos ge..iputtony aki clam-dingdong-Awesome neven nevezi magat es mar annyira ehezett hogy debilhomarkent sajat magaval beszelgetett.
Na ot eteted a tobiekkel egyutt.
Plusz személyeskednek, plusz a farkukat tömködnék más motorostársuk szájába.
Ja akkor értem
Én pl. kifejezetten barátságos vagyok és csak sajnálni tudom, hogy a jóravaló igazi motorosok legfőbb ismérve itt, hogy trágárkodnak
Amit a végén írt, azzal értek egyet!
Akkor nem értem az előző soraid...
Ebben teljesen egyetértek veled!
Maga a "motoros" kategória mit jelent? Mitől lennénk jobbak vagy másabbak bárki mástól aki pl. nem motorozik? Én nem horgászok és még egy csomó dolgot nem csinálok, de attól még nem gondolnám magam másnak mint pl. egy horgász. Pont ugyanolyanok vagyunk mint az egész társadalom csak a köcsögök hangosabbak.
Én már Apa vagyok kicsibogyó