Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még jó, hogy ilyen motoros témát boncolgattok! Én is beszállok. Az utcai csapról lehetett vödörrel behozni az innivalót, előtte az udvari kúton vödörrel tekertük fel, csak azon csodálkozom, hogy életben maradtunk ! És annak idején mikor elkészült a faluban a vezetékes ivóvíz-szolgáltató rendszer, anyámék összehasonlították a kutunk vizét, (ami az udvari disznóóltól kb. 15 méterre volt) az utcai csapról vödörben behozott vízzel, és meglepő színbeli eltérés volt. Azt nem is merem elgondolni, mit lehetett volna kitenyészteni belőle.de ez 1960-körül történt. Utána már csak a vezetékes vizet ittuk. De az idő megy !
bőrruhával együtt?
Me te mostan vagy ott én meg csak vótam ott és mostbemide vagyok! Vágod a bórsót?
Mer?
Az tán!
82 kila.
Bebaszott volna!
Máriazell?
Teged nem lattalak.
Nem sok hús van rajtad, afrikai úton nem lenne gond az emberevőkkel
De ott tuti nem kell mélyre fúrni
Budapestet ellátó kútjai is ott vannak.
Végre valami rendes helyen is közlekedsz
Misano!
Anyáméknál jó a kút, bár ők nem szivattyúzzák
Nekünk is régen jó volt amikor építkezés volt
A Halasi Wartburgos emberek fúrta, de évek óta nem látom már felénk
Némileg vasas de meg lehetne inni
Mindig is vasas voltak erre a vizek
Baszkiiiiiii
Az remek szőlő pálinka igen finomságos
A kiskunhalasi kútfúróra gondolsz? 15 éve nálunk is így csinálta - 22 méter lett, de nagyon sz*r a víz: vasas, nitrátos, sőt olajos (!!!) is. Csak az igénytelen növények bírják, még egy nyomorult orgonabokrot sem tudtam vele locsolni, mert mindig kipusztult hetek alatt. Az olajosság a hajdani ruszki reptértől van, most, közel 30 évvel a kivonulásuk után is.
Én amire leértem a partig elfogyott....

Ez a Balaton is egy fos. Ilyen nyilvános helyen mostanában nem voltam. Kibaszott sok etnikum mindenhol és kurvára idegesítően viselkednek
Legalábbis a többsége
Fagyi mindenhol.
az lehet.... a szentendrei szigeten is vannak települések, ahol nincs vezetékes víz ... hihetetlen....
Nekik még más lehetőség nem volt. Arra nem volt vezetékes víz azért lett fúrva
nekem egyszerűen nem éri meg....
Volt munkatársamnak Biatorbágy volt hobbi ott 80 méter felé volt víz de valami 400 felé csinálták meg a kutat
De ez valamilyen hivatalos cucc volt mert engedélyeztetési terv meg víz vizsgálat minden volt
Ja és minimum 15 éve volt...
Ott valami kisteherautó jött azon volt a bazi nagy fúró
nálam ez picit nehezebb lenne, a vörösagyag tapad, öklömnyi kövekkel van megtűzdelve és olyan 50-60 métert kellene menni, ha szerencsés az eset kicsi az udvar ehhez a befektetéshez...