Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is tudom miről beszéltek. Mi az a win ?
Semmi baj a Windows10-zel. A legelső publikus beta óta használom, méghozzá munkára (természetesen mindegyik példány jogtiszta). Ha a hardver nem a legalja szemét, akkor ez SOHA nem fagy ki. (Sem a 2 Lenovo tableten, sem a 2 asztali gépen - a két utóbbi 7 éves vas....)
rengeteg gépem volt, ez működik. majd ha csalódok benne, lecserélem... addig marad... az ára meg ne érdekeljen senkit, nem kötelező megvenni
biztos vagyok benne hogy ha nem találnak még egy olyan embert mint a régi vezér akkor belátható időn belül ez az almás cég egy lesz a sok közül...és semmi extra nem lesz benne
egy ideig még lehet etetni a népet evvel az "extra" meg "prémium" és ehhez hasonló dumával de előbb utóbb nem fognak a szép dobozba csomagolt átlag cuccért ennyi felárat fizetni
mert pl a mágneses töltő faszaság, de a sony z1 telefonhoz már 2013ban volt ilyen
Főleg mostanában. A frissítésekkel degradálják a régi WIN7-et mert túl stabil a WIN10-hez képest.
Én újra húztam a laptop eredeti telepítőjét, és kizárólag azokat a frissítéseket raktam rá kézzel, ami ténylegesen szükséges, utána letiltottam mindent.
Legjobb letölteni ezeket és nem online frissíteni, és akkor legközelebb nem kell keresni a kalóz oldalakon, amikor az MS megszűnteti a támogatást.
Ja, sajnos nem tudok veled vitatkozni, de ahogy hallom az Apple háza táján is hullik szét ami már működött, és még drága is.
Szóval maradok a WIN7-nél amíg szét nem hullik a gépem.
a fujitsut már leírtam előtte, ott is csak az E szériától felfelé....
sztem szed vmi pörgetőt
az msi-t nem csodálom... a hp-k jók, a dell-eken csodálkozom, a régiek anno etalonok voltak a nb szériákban, az újabbakról inkább nem mondok semmit... a lenovo is elég jókat csinál mostanában... a többit hagyjuk meg a retail piacnak....
nem tudom mit szed ez a mogyorós ember de fel van pörögve mindig 130%-ra
bödöcs után ő a kedvencem amúgy
én az msi laptopokban csalodtam eddig, sok jó teszteket lehetett olvasni régen, de nekem nem jöt be, igaz asszony avval tolja évek óta de olyan "izééé" az egész, a tapipad meg katasztrófa teljesen használhatatlan mert az ideg szétbasz tőle
a hp tapipad teljesen fasza, mint az air
ez egy linux minden előnyével és hátrányával....... az unix szerverek kb az örökkévalóságig üzemelnek a mac os meg erre az alapokra épültek
amúgy egy csomó minden nem megy ám úgy ahogy azt először megtervezték, csak kijavítját, vagy megszüntetik

amúgy én nagyon kíváncsi voltam erre az air-ra sosem volt almás "pc" a házban nekem tetszik , csak nem ennyiért, mert semmi olyan dolgot nem tud amire nekem szükségem lenne ami miatt megérné az árkülönbözetet
ha ez a siri magyar lenne simán vennék és meg mondaná hány óra van és esik-e a hó kint
fujitsu-zom most is cég szinten, igaz inkább adatközpont szegmensben... anno ezzel a kibaszott retaillel nagyon berakták a kaput a névenk, hiába kértük a magyar képviseletet, hogy ne csinálják... szerencsére a server/storage frontot nem érintette... rengeteg fujitsu laptopom volt, mind megy a mai napig vhol ismerőnél, rokonnál, egyiket sem kellett még javítani, igaz lifebook az összes. a mostani a szériát azért a kutyának sem adnám oda játszani, de az e szériától felfelé jók, igaz ezen sem lehet játszani, mind business gép, arra ott vannak a retail nb-ok
persze-persze....
az első amilo még nekem is megy, igaz abban volt már hdd csere, anyám az on passziánozik évek óta meg verseket ír
az szerintem 15 éve biztosan van

azt veszem észre ha sok a frissítés előbb utóbb megkattan a windóz, nem tudom miért de belassul és elkezd hülyeségeket csinálni
Valami olyasmi hogy mélyhűtött csirkén kell dolgoznia.
No nekem mint átlag usernek ezek is elegek hogy jó messzire elmenjek az apple mellett.
Marad a sziámiau.
azt hiszem ez a mogyorós ember a pro verzióra van kiakadva az air hozza azt amit kell

amúgy az a final cut vagy mia fene 100 rugó......ez az apple nagyon ért ahhoz hogy lehúzza a hülyéket

amúgy csak azért nem fagy le mert nincs java nyelvben programozott dolgok benne meg direkt x és társai
ellenben avval a gagyi open gl-el kb semmi játék nem megy csak a kétezres évek előtti gagyi cuccok
nem érdekel... akkor az albán pékség meg meghatározó a pékségek között
Azért asszem a h.András elég komoly forgalmú apple store-t üzemeltetett.
mindenre van példa és ellnpélda is... tesómnál a fujitsu siemens amilo l is megy ennyi ideje és még semmit nem kellett benne cserélni, akkor az mégjobb mint a probook? pár éve volt probookom is, eladtam azt is, de azzal nem volt vele probléma igazából... nem a vas a gyenge láncszem a legtöbb esetben....
hát, mérvadónak nem nevezném.... rengeteg faszágot mondtak már a saját tapasztalatom egész más, na az mérvadó számomra messzebb nem is mennék, van egy-két valóban meghatározó informatikus mérnök körülöttem, nem kérek az észosztó vloggerekből...