Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép az idő!
Az aprilia leonardo kistestűnek számít? Ezek elég kicsinek tűnnek: http://tesztmotor.hu/melyik_a_legjobb_125-os_robogo/
100-150 CCM 2t robogók közül mik vannak kis testűek ?
Senki baszki volt pár muff azokat is meglestük közbe...
Ducati logos fekete póló volt rajtam.
Oszt senki nem vette észre a nagy találkozást?
Na akkor minket láttatok
Igen ott voltunk a sógival meg a fiainkkal.
Itt ?
Három motorost láttam az egyik ktm-es felsőben a korláttal lezárt részen voltak egy jobbos kanyarnál az utolsó etapot már onnét néztük a székeinkből.
Mi szombaton csak az depoban voltunk, vasárnap meg a historycot néztük meg na meg pár orb-set de mennünk kellett mert jöttek a rendőrök
Hihetetlen hogy ezen a hétvégén egy ekkora rendezvény mellett volt idejük a motorosokat vasztatni, gumi, dbkiller...
Szombaton is videóztunk sokat...
Mentünk közben több szakaszra is kicsi séta...
Az a porsche nagyon vagány volt, mi pár kanyarral arrébb álltunk
Az nem lehet kérdés, kötelező, a kérdés pusztán annyi, hogy élvezte-e vagy sem?
Inkább javítsa meg a szarját, én sem kormolok senki pofájába az úton.
És volt e testüreg motozás?
Hajnalban jó időnk volt Kisvaszar mellett de nem nem ettek meg a farkasok vagy medvék.
Sajnos nem volt a Cigány!
Átfutottam a nevezési listát de nem láttam Varga C Zolit, nem tudom aktív-e még, keveset lehet hallani róla, pedig ha valaki akkor ő aztán színesítette a mezőnyt. Egy időben csak miatta néztem a rally híreit, főleg Zoli interjúit, nagyon nagy arc, volt olyan hogy a riporter csajt úgy megnevettette hogy alig tudott beszélni. Aztán tele lett a töke az MNASZ-el aminek sűrűn hangot is adott, legutóbb olyanokat mondott, hogy már csak a saját szórakoztatására autózik, sajnos egy ideje nem sokat hallottam róla.
Na, tehát beengedtek?
tegnap majd szívrohamot kaptam... ülök a kocsimban a sorban és hallok vmi furcsa kattogó hangot. hallgatózom-hallgatózom, nem múlik, hol erősebb-hol halkabb... hátulról jön... mondom mi ez? kiszállok, hát mögöttem kettővel egy szuttyadék benzines honda accord és az csörög, mint a qrva élet.... na ilyen szart se vennék soha