Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szoktam, de csak havonta.
Én is úgy gondolom.. akkor két gazos ....
Az alap... van is itthon vagy 30l többféle
Azért lett Opel mert olcsó, ha viszont a használati értékét nézem egészen jó. Nem volt vele eddig semmi baj, sőt úgy néz ki most se belső hiba lesz, ugyanis a főtengely jeladónál fosta el magát, ami egyébként alattomos mert járó motornál jelentkezik jobban, ráadásul pár hete foglalt a garázs így csak most vettem észre az olajfolyást. Szóval egy O gyűrű lesz a ludas, de ha netán cserélni kell a jeladót az se állít a falhoz. Ha nagyon nyúzom akkor se eszi meg a 7 litert, az 1,6-os motor bírja magát, viszonylag nagy (kombi), ha a hátsó ülés sort lehajtom hihetetlen sok mindent elnyel. Az hogy az autós hierarchia alját képviseli, meg hogy van aki szerint csúnya, engem nem érdekel.
Te miért vettél GS 500-at újonnan olajfogyasztó motorral? Pedig arról is lehet tudni? Vagy olyan autót aminek alul méretezett motorja van? Ilyen dolgok ezek, így hát soha ne lásd meg a másikat.
Fek. Szett baszki.
Kormány közepén,váltó jobbra pedálok alul.
Az ülés az általam próbálták közül toronymagasan a leg kenyelmesebb.A futómű feszes,de egykedvűen nyeli az uthibakat.ha nem lenne sarnehez és induláskor nem gondolkodnak az elektronika meg menne is,így csak egy tökéletes közlekedő edény,110e km alatt egy rém szetten kívül a legendás hátsó izzók kellettek.Olajat NEM eszik,egy dekat sem.Nuku,nix,nada,olajfogyasztas.
Belső fűtés (szilvapálinka) nem játszik?
Szerintem is jobb a gázos. Meg olcsóbb is üzemeltetni
Ooooo... de igen a fedett terasz alatt van a bogracsolo és a grillezo és meg idén 2-3 alkalom befér a haverokkal.... ha van terasz fűtés. Csak én meg nem használtam gondoltam hátha van vkinek tapasztalata milyet érdemes venni
Tavasszal nézegettem a tíz-tizenkét éves H Astrákat is, ültem is kettőben. Valahogy olyan barátságtalan a belseje, minden rossz helyre esik. (megjegyzem: kívülről tetszik az az autó - mármint az ötajtós)
Mondhatnám hogy sajnálom
Ez így ebben a formában baszottul nem igaz.
Baszki, megnéztem a szarodat, azóta a fél monitoron fűtőgombák vannak árral, képpel :)))
Nem lenditjük a globális felmelegedést azzal, hogy fütjük a kinti levegőt
ha hideg van, bemegyünk
így álcázta magát
igen az lenne a cél... tehát senki?
Üdv! segítség kellene! Az alábbi képen a karburátor fűtést tudja esetleg vaki , hogy mi vezérli?Vissza akarom tenni a gyári karburátorját a motornak a csatlakozók megvannak a motoron csak nem találok róla semmit hogy mi vezérelné ezeket. XJ 600 ról van szó.
Ez mekkora ötlet!
Persze: csak azt jelenti, hogy víz és olaj is van benne.
Nekem tökéletesen működik az x14xe
Igaz folyik a víz még az olaj de ez nem az opel hibája
Ez így nem jó a 16 v helyett inkább Eco motor lesz az . Az egyik legjobb 16v motor opel volt a mai napig jól teljesít .
Hogy ne fázzanak a poloskák?
Na ez az! Itt eszi a fene az Üzenőfalon, pedig a Műmájer Meseírókba hajdanán rakott jó csajokat. Arra bezzeg mostanában lusta.
Srácok: volna egy kellemetlen kérdésem. Amikor 20 éve (az első 16 szelepes Opel-motor elterjedése óta) mindenki tudja hogy sz@rok azok a motorok, szóval mi a pöcsért vesztek Opelt? Nem lehet mást kapni? Se nem szép, se nem jó - a beltere is kifejezetten elavult és ocsmány.