Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szabad ég alatt csak óvatosan...
El is fog a rettegés, ahogy leszáll az est...
Nagyon ki van szegény, állandoan itt szeretne becserkészni valakit ma
clam jót tett a Dechatlonnak, kannás bor helyett a belülről zárható sátrakat veszik a csövesek. Ez a hatékony vásárló ösztönzés.
Egy kis zene, ha már a két ratyi egy elérhetetlen ábrándot hajt és téveszméket fantáziál
http://youtu.be/i6CY_5kiiQU
ki is haltak kőbányán clam miatt.
A sötétben bármit el tudunk képzelni, de általában csak a fantomjainkat képzeljük el.
Neeeeeeeeee
szerencsétleneket már aludni sem hagyja... állítólag közben a dingdongot dúdolja nekik...
Hívj meg, szerencsét hozok.
Akkor legközelebb meg kellene, hogy hívjalak!
Egyszerűen képtelen vagyok normális autókat/motorokat venni. Pedig elvileg értek hozzá, ez a hobbim meg gépészmérnök is vagyok, de gyakorlatilag valahogy mindig beletenyerelek...
Eddig még csak azokkal nem volt gondom, ami új vagy majdnem új volt. Persze szalonból nem kunszt...
OK végül legtöbbször megoldom, de akkor is.
Egyébként vicces de folyamatosan szólítgat,de neeeeem,nem szophat le clam a kőbányai fantom úr.Csak hajléktalanokat.
Szép napunk van! Mindenki háttérképén a kutyus és az ő szeme nagyon vizsla! Senkihez nem válaszolok mégis folyamatosan téma vagyok, szerintem lassan már szerelmesek vagytok belém, ami nem csoda, mert szép vagyok!
Hónapok óta nem válaszolok neki, de itt fantomkodik, szerintem ez már a rajongónk lett.
A háttér képeden a kutyusod szeme nagyon zsivány, tipikus vizsla.
Egyébként vicces amikor a sportbálnás okoskodik és mentené a helyzetet, de már késő!
De te is az vagy, nem?!
Aha ezt tapasztaltuk évekig!
Nyaligátor..Igaza van Levinek!
Nézz már a testalkatodra és után gondold át ki a nyomorult!
A lényeg, hogy téged boldogítson a motor és kiszolgáljon balesetmentesen.
Az, hogy a homoszexuális hozzászóló mit zagyvál, azzal ne foglalkozz!!!
Pontosan ezt éreztem, jó lesz nekem egy Gpz 500 is, vagy valami Vfr 750, Sv 650, de egyiknél sem éreztem, hogy ezt akarom. Ki kellett várni a jó vételt, ezzel nem lehet kapkodni.
Az elődje,pont úgy néz ki mint az 1000f csak kisebb.
A sok csalódás után igazából már csak csapongtam a hirdetések között, mindenképpen kerek lámpás és Honda volt a cél, de csak 1,2 milka volt rá, hitelt nem akartam, így túl nagy szabadságot nem engedett a pénzem. Sok szép motor van, de így a jó hogy az lett amire vágytam, bár volt egy idő amikor úgy éreztem mindegy csak legyen már valami, de így utólag szinte biztos hogy megbántam volna ha elkapkodom.
Hála az égnek mindig mákom volt eddig, bár nagyon kritikus vagyok, ami picit is gyanús, arra el sem indulok.