Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyjátok már... vizet daráltok.
Igen művelt vagyok elég magas untelugensia százalékkal.
Suttyó vagy de azért nem annyira. Értetted te, hogy a kutyát nem érdekli már a motorod.
Irónikus kérdés volt
terméken*
Mindig jó látni egy prémium termékem prémium kiegészítőt, ami még sílusban is paszol a motorhoz!
Mennyé má zsiráf az a nácibárka.
Nem hiszem...
A középsztender sokat dob rajta
Magadban beszélsz?
Basszus a képeket nézve a motorom a Tied mellett mint egy zsebhokizsák.
Sebaj a golyóim megvannak!
Lovasberény Csákvár között Pocses fórumozó protézise kiesett az enyhén borzalmasan szar út miatt.....ha valaki megtalálja jelezze
Szintén zenész mint dobos a dobosnak! Jó a dumád "gyerek" megtisztelsz, hogy megismerhettelek! nem kell a 4 henger.
Remélem motorozni is voltatok és nem csak a buzulás csak hogy teljen az idő!
Megnéztük egymásét, meg is tapogattuk, majd csorgattuk a nyálunkat nade komolyabbra, köszönöm a társaságodat, a beszélgetést, a hangélményt
Azt nem ismerem, de állítólag a J-s Astrák is lomhák alap motorral. Amiről én beszéltem az a lengyel twinportos előtti, német 101 lovas Z-s motorkódos Astra, de abból is van gyengébb 8 szelepes... de mindegy mert nyilván egyik sem versenyautó, de nem is írtam én olyat.
Szerinted komolyan kérdeztem?
De van jobb!
Viszont az 1,7 meg az 1,9 is nagyon jó volt, puritàn a belseje kicsit meg ugy az egesz auto kicsi szerintem kombiban is, de teljesen jó autónak tartom.
Suzuki GSX-R1000 L7
Hastra, 1,6ecotek kombi.
Igazat? Mesélj a motorodról!
smartphone
Amire kérdeztem, máskülnben nem hisztiznél!
Persze, ogy csak én mivel a tbbek szopinyaliznak eymásnak. Én pedig megmondom az igazat!