Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemrég értem haza... a 14 kerben majdnem ki lapítottam egy motorost.... csodálkoztam is, hogy miként került mögém, mert figyelem a tükröket, dudált is kegyetlenül meg mutogatott... mutattam hogy álljon félre és megbeszéljük.... először azt hittem hibáztam, de rájöttem nem. Olyan 120-130 között cikázott tovább az autok között... hátha olvassa a fórumot, innen mondanám, hogy legközelebb ha hátulról megtalálna meg vissza is tolatok ra 2 tonnával
1050 ami érdekes lehet 07körül. Bár alapjábanvéve ülni kéne egyen hogy milyen. Ritka jószág.
elvileg nem annyira gond.A regebbi tigerek a 885-955-1050 es eleg jol eltalalt regota tobb lepesben fejlesztett gepek.Az onndito szabadonfutorol tudok 1050 ben ami megpusztulhat,lattam leégő generatort is,ami egy regi es nem gyakori gepek baja a ritkasag es az ebbol adodo tákolas,elhanyagoltsag.En spec minnel fiatalabbat keresnek,az 1050 ey 2004-2005-2006 es ennel fiatalabbak nem rosszak,a 800-as meg foleg.
Egy nem tul fiatal triumph tiger mennyire problémás müszakilag? Meg ugy általában
Sose szerettem a repülést. Viszont a technika érdekel, bár csak akkor ha kézzelfoghato közelségbe kerül. Arra meg kucsi az esély
Repuloknel igy hivjak .
Ma is motorztam!
Egy ratyi!
Ja, értem má. Fene se érti ezt a sárkányost egy mig esetén
Amugy a sarkany a vaz a hajtomu meg R-35-300.

Ey süsü a király.
Az mar sok.
7?
Azt mire használták
1 vagy 3 fejű?
Sárkány hajtómű szerelő.
Én is pont akkor voltam katona. Mi az az shm? Felénk ilyen nem volt, ellátós voltam
Bírgya az ilyeneket!
92-93 shm szerelő voltam.
Az amd 65 Mo.-n az utolso idöszakban rendszersitett változata az ak63d volt amit itthon ammsz néven kaptunk meg, kihajthato válltámasz 7,62 cal. apróbb módositások az elödhöz képest De szerintem egyröl beszélünk legfeljebb nem egy idöszakrol. A rendszerváltás környékén legtöbb helyen már ammsz volt rendszeresitve
Repültél?
Vejkónak szeretettel
Jól néz ki, de nem tenném fel a motoromra! Bár sokan megnéznék.
Pityitaaap!
Amd kihajtható váltámaszos 30as tárral. DY 05-07 volt a száma. Hksz-nèl szar volt cipelni mindent mert volt saját gèpem amit ilyenkor a boxból kellett indítani. (Mig-23 Flogger)
Ezek a fekák igazan erzik a stílust.
http://youtu.be/V-g8JCIEAZM