Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is felajánlották a továbbszolgálatot, mivel volt érettségim így egyből őrmesterként indulhatott volna a buli
de nem tetszett az az élet nekem így őrvezetőként szereltem le voltam egy ideig tizedes is csak lefokoztak
Én - előbb szakaszvezetőként, majd sor-őrmesterként - század-szolgálatvezető voltam, nekem ilyen, 3db 20-as táras AMD-m volt, cserébe egy PA63 pisztolyt is cipelni kellett. Persze csak a féléves időszakonként esedékes 1-1 hónapos kiképzéseken, mert amúgy műszaki-építő alakulat voltunk.
na akkor ezt is megtudtam 26 év után
nekünk 30as tár volt nem is láttam 20ast, csak amikor selejteztük őket mert 92ben átállt a bajai laktanya az ak63d-re
Na de ha felül csirkeszárny van, akkor az alján hadd legyen már csirkeláb!
A hondásoknak csirkszárny van nem csirkeláb. A honda logó szárnyat formáz
Oldalsztender Hondásoknak….
Kedves, antipatikus fiatalember!
Kozkivanatra a nepszeru H.Andras.

http://youtu.be/I-qSDdu3omY
Nem ammsz?
Nem a régiekben, hanem a tiszti / tiszthelyettesi AMD65 gépkarabélyokhoz járt 3db 20-as tár, a standard 5 db 30-as helyett.
régiekben azt hiszem csak 20 volt
EZ Radics Peti!
El tudott akadni az is.
és nem szaggat! csak bőrt meg húst.
Az hát 30 magos.
Processzor a számítógépbe?
Nekem csak AMD-m volt de az nem kerék.
AMG kerekek rajta! Nem semmi!
Többet érnek, mint az egész kocsi!
Pedig ő a rövid kivitel, a hosszú +40cm
Ekecs T5-öse se kutya!
Emmá csapatszállító.
Zsír a náci bárka!
ismerős háttér
Bojler is van, csak már olyan élethelyzetre nincs igényem hogy azt tegyem... amit
A pávián és a csimpánz méret, ami már veszélyes, kurva nagy fogaik vannak és egy kifejlett csimpi 3 felnőtt férfi erejét hordozza. Na az már megborít, mint nádast a téli rohadás.