Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor előre mennèk a lottoszámokat meglesni.
én már régóta megoldottam ezt... megkérte m mindenkit, hogy ne vegyen semmit cserébe én sem adok senkinek semmit ami kell, azt megveszem év közben, ami meg nem kell, azt minek hozzák ide? nem gyűjtök szemetet, tehát úgyis csak kidobnám.... ajándékot meg szándékosan akkor veszek a barátnőmnek is, amikor semmilyen alkalom nincs, mert akkor az meglepetés, úgyhogy az ünnepi költekezés számomra felejtős ami meg kell, úgyis sokkal olcsóbb karácsony után
Ha volna időgép, akkor volna idő rendőrség is! És tuti, hogy nem engednék a mezei emberkéket oda!
Ja,és ez egy paradoxon! Mert ha valamikor megcsinálják az időgépet, akkor van most is ,!
Esetleg elfogadas?
Ami jo esetben kolcsonos.
Ha csak az egyik fel koveteli,hangosan,.........na ugy bullsit.
A kis artista megszületése már sokaknak már semmit sem jelent
Ha lenne idő gép áz lenne az első időpont ahova mennék
Legalább tisztázni tudnám azt a zavaros történetet
Amilyen kis csoffadék vagy nem sok fény ér télen
Tuti eszel te mást is
Van más is
Ha csak a kaja meg az ajándék jut eszébe valakinek a karácsonyról.................na az tényleg az...........
kissé poroszos megállapitás de nem rotty
Ajándèkot meg nèzünk a Luciferbe!
Így van bőven el3g a 3XP!
de tényleg semmi értelme, minden nap kell szeretni egymást, nem csak 3 napra, meg ez az ajándékozás is, vegyünk vmi szemetet, és ha x 3 ezer ft értékben vett y meg 5 ezer, már megy a sértődés. Legyen finom nyami, aztán jól van.
Hülyesèg mindig ez az általánosítás druszám.
mi is fényevők kezdünk lenni mióta így dübörög a gazdagok gazdasága
Okos ember nem költ
Vagy az a csóró ?
Mi még kaját se igen szoktunk venni mert úgyse kívánja az ember
mit tudom én
A fogyasztói társadalomban az esztelen pénzköltés kultuszának ünnepe. Van egyéb definíciója is, de arra most nem térnék ki: he érdekel, guglizz rá.
Mi az a karácsony
Készültök a karácsonyra? Én leszarom kb az egészet, megyek motorozni egész héten
Még a hetet ki kell bírni, már nagyon unom én is.
Hétfő van, nagyon hétfő!


Mi a helyzet?