Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A célnak megfelel
Ennél rosszabb autóm ne legyen, még ha csak egy sz@ros szutyuki is
Ha nem kéne havat hányni a kocsi lejárónál később is elmennék csuszkálgatni, de nagyon lusta vagyok inkább megvárom míg elolvad
Sosem sírok,pedig nincs 15 millás ótóm .
A legnagyobb előnye a vállalkozói létnek,hogy nincs főnököm ,ez megfizethetetlen
A másik,hogy bár vannak kötelezettségeim,az időmet nagyjából úgy osztom be ahogyan akarom.
Nyilván vannak hátrányok is de azt inkább hagyom,ini úgyis megmondaná,hogy az nem úgy van
igen ettől félek, a cégnél vettek anno sima szemes kávét a darálós káffémasinhoz és a tchibo nem volt a legjobb A médiában kóstoltam a nesspressot az finom volt, bár a kiscsaj a végén nem adta meg a telefonszámát ez valamit levont az élményből
Kóstoltuk, a másik jobban ízlett, de ez erősen szubjektív ezért kell az összeset végigkóstolni, a westendben meg tudod tenni.
Csak a nespresso, az összes kapszulás gépgyártó termékpalettáját végigittuk mielőtt megvettük bár maga az ötlet is onnan jött, hogy moziban a médiában kóstoltuk és ízlett, utána kipsóbáétul a többit és wz maradt bár akkor jóval drágább volt, öa már nem, a mádia marktokban meg lehet kóstolni vagy a plazakban. Nálunk nem ittál a sütögetéskor?
rendesen kell letenni aztán nincs basztatás
amúgymeg mindent a lapokra kell fogni hogy szart vett
festés utálom, abba még itthon sem ugrottam bele, annyira burkolást csináltam itthon elég sokat, az még tetszene is, csak félő hogy pofán basznám a kedves megrendelőt ha jönne és ixelgetné a lapokat hogy melyiket szedjem fel mert neki nem tetszik úgy sokkal jobb lett amúgy amit itthon csináltam, mint amit a szaki összehozott a havernál, mondta is hogy legközelebb nekem szól, de mondtam neki hogy annyi pénze nincs
sajna nincs ilyen faszányos seggem
Nem az a baj hogy utalsz dolgozni?
A Vicky Stark fele pecas vloggerkedesbol megelnel szerintem,csak ott villantani kell.

http://youtu.be/AMrRcfxnkpo
én nagyon lusta vagyok
pl hegesztős haverhoz is mehetnék 1500ért mert akkor vállalna több melót
és még hegeszteni se kellene egész nap sok esetben csak előkészülni, mert a 100 hektós tartályokat nehezen rakja össze az asszonnyal
burkolásból idén össze tudnék szedni annyi pénzt hogy tavaszig ne kellljen semmit sem csinálni, de azt sem szeretem
a festés nem megy nagyon remeg a kezem
borozni se akarok mert utálom a szagát
meg úgy általában nagyon utálok dolgozni
Rinyálnak össze-vissza meg tüntetnek, de azt sem tudják pontosan miért vagy olvasnak utána hivatalos helyen. Idióta nép. Egyetértek.
szobafestő és/vagy hideg-meleg burkoló legyél
ezek kb hetek alatt elsajátíthatóak, aztán ha nem végzel szar munkát akkor dől a pénz
ezekhez sok szerszám se kell, anyagokat sem kell felhalmozni amiben hónapokig áll a pénz
asszony unokatesója festő jövő éve tele van már pedig idén emelt árat pl egy ajtó festés 10 rugó
csempézéssel is napi 50 ezret össze tudsz szedni és ehhez nem kell 12órákat dolgozni
Akkor a faszé nem teszed te is ha ilyen hawaai dizsi?

Esetleg mehetnél németbe,már szírnek sem kell hazudnod magad és az unkádnak is dőlne a segííííly,ha meg picit dolgoznál heti 2 napot a hírek szerint minden évben lenne nyaralás arubára kocsi,lakás,megtakarítás lenne dögivel.
kicsi nincs?
haver egyedül hegesztget az asszonyt tanítja be épp az awi-ra
szerintem ez elég kicsi, énnem látom rajta hogy megszakadna, most lett némi sokadalom a tartály hűtő köpenyekkel, de amúgy elvan nyugiban mint ponty a tóban
egy osztálytársam borozik egyedül viszi a céget elég régóta szerintem ő is kicsi......az se dolgozik többet havi 10 napnál a szüreti hajsza kivételével
stbstb
munkaerő meg van, csak mindenki sóher, költözés geci munka én már 10+ éve 15 ezret kaptam ilyen melóért + reggeli és ebédet inni amit akartunk és ezért egy daily méretű géppel 5 vagy 6 kanyar volt
földszintről földszintre
mondjuk az öregasszonynak volt olyan 3 ajtós fa szekrénye amit meg sem bírtunk emelni ketten, le kellett venni az ajtókat hogy ki tudjuk vinni a házból
jelentkezek is OKJ-s villanyszerelő képzésre aztán szarrá keresem magam, meg lesz 15M-s autó, ebből az szerelgetésből alig lehet megélni
Te sosem latsz kisvalkalkozot,csak a mar nagyobb kozepvallalkozot.
Es abbol is a nem jellemzot.
Jelenleg ott tart a dolog hogy van vevom oktoberi igert koltozes helyett majusra,mert nincs munkaero.
Ezert sem igen ertem ezt a tüntikézest,nem a valkalkozo diktal jelenleg.
Jah es a tuntetesen csak egyetemista ed nyugger volt.A melos dolgozott.
Ilyen gusto géphez van nem tudom mivel kompatibilis
Ez ilyen hoki egyszerű gép fel perc és kész a kv
Hát csak úgy vagyogatunk összevissza, mint p*nán a szőr....
Üdv neked is! Reggel kandallóba begyújtás után, eldobáltam a havat, de azóta is esik! Szép lessz a táj karácsonyra! Egy néhai kolléga mondta hogy, jobb bort hányni mint havat!
Az a dolga fantasztikusan!!!
de ez nem ehhez a géphez való vagy igen?
Ne dicsekedj, nem megy ez Neked annyira!