Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kap éppen elég pénzt ahhoz a "Jancsika" hogy féltse annyira , hogy ne próbáljon meg ellenkezni !
Jancsika nem azért lett oda téve,hogy kötözködjön!!!
Az ilyen nagy változásokhoz nem csökken a tömege annyit , hogy elég legyen .
Én úgy tudom, jövőre választás lesz! Lesz mód a változtatásra!
nekem elég lenne napi 6 óra munka is heti 4 napra
holnap még el kell mennem egy fuvarba, szombaton egy kicsit kell segítenem szervizelni egy ismerősnek aztán remélhetőleg amíg ilyen buzi hidegek vannak nem kell kint tevékenykedni
A nap tömege csökken, mivel a kisugárzott energia is anyag volt!
De azért marad még bőven, hogy megpiruljunk!
Nem szeret otthon lenni?

Mert arra, hogy a geci munkáltató szar és húgy órabért ad, nem az a megoldás, hogy akkor dolgozzak kétszer annyi időt... 8 óra napi munkaidő, tisztességes munkavégzés - és a megélhetéshez bőségesen elegendő bér. Valami ilyesmi lenne a normális, nem?
Ha akkor még lesz a földön olyan lény akit Ember-nek hívnak majd megoldják , pl elköltöznek páran másik csillagrendszerbe !
Van nem egy kollèga aki a dupláját is simán vállalná!
Plussz még kábé akkor"ütközünk" az ,Androméda" galaxissal is, ami azért rendesen megkeveri a csillagok,és bolygók pályáit! Az aszteroidákról nem beszélve! Abból még több van!
De nem kell négy milliárd évet várni, már pár száz millió év múlva is a föld élhetetlen lesz számunkra!
A kontinens vándorlás is szépen megkeveri az éghajlatot! Ha megint egy tömbbe áll össze, sokkal kevesebb lesz az élhető zóna! Nem lesz ennyi tengerpart, és ahhoz közel lévő ideális zóna,!
Nem, azt a Jancsika elfogadta csont nélkül....

https://index.hu/gazdasag/2018...
Remèlhetőleg ez kèrdès nem èrinti a túlórákat.
Ez inkább így helyes: Az összes Hidrogén Héliummá alakul !!
Mert az anyaga , ami a gravitációt okozza és a bolygókat itt tartja többek között a Jupiterrel Szaturnusszal Uránusz, Neptunusszal együtt az, hová is lesz??
egyesek azt állítják hogy nem eszi meg a nap a földet mert gyengül a kimerült nap gravitációja és messzebb kering majd
Èn csak sejtem.
Ez a kemény... mi lesz négy milliárd èv múlva.
Ezt Te TUDOD.
Ezek nagyon komolyak, biztos hogy egy életreszóló élmény volt. De lehet elhúztam volna az időt még egy kicsit.
Én csak azt tudom, mi lesz kb. négy-milliárd év múlva, legalább is a csillagászati könyvek szerint. A napnak elfogy a hidrogén -fúzióhoz szükséges tüzelőanyaga és megkezdődik a hélium-fúzió. Mivel az , nagyobb hőmérsékleten történik, ezért a Nap felfújódik és a Merkur-t meg a vénusz-t és a Marsot és a Földet is elnyelve jó nagyra fújódik, "vörös óriás " vagyis "bolsi" lesz belőle és minden elgőzölög amiből a Föld is áll! Remélem addigra lesz néhány földlakó aki egy másik csillagrendszerbe költözik, ha csak addigra meg nem semmisül ez az egész!
Itt a King!
Legyen ez a mai este zenéje:
http://youtu.be/ESHp5ePIRbI
Sajna te is ugyanolyan vén pöcs vagy mint én szóval nem tudunk fogadni mi lesz 50-60 év múlva pedig megérné
Szerintem nem.De te tudod.