Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már règ! Szevasz Csőri!
buziájfónon hogy kell könyvjelzőt menteni
már bánom hogy elorozta az asszony a sziamiau telefont, túlságosan fiatalos vagyok aztán a pinával mindent el tud érni nálam
aztán nem jövök rá hogy lehet könyvjelzőt csinálni
mappát tudok, de könyvjelzőt nem
Mondjuk a Volner kemeny volt.
Ha kell van betyarsereg.Lerendezik.
Bárcsak az volna
Az a humorista gyerek ?
Azt nagyon csípem
Hadházy meg szél bernike
Ezt példáztam én is ismerettségi körben.
Kiről van szó ?
Nem nézek híreket nem rémlik semmi sem
még azt sem mondom, hogy nincs igazság abban amit mondanak, de a képviselői igazolvány, nem az "ingyen kijöhetsz a börtönből" kártya.... van joguk bemenni, de nem éjszaka és egyeztetés nélkül, meg majd besétálok egy élő adásba stb. na erre nem érvényes.... jó hogy nem az atomerőműbe akarnak azonnal bemenni kapcsolókat állítgatni vazze
Helló ríder ? Mi ez ? Elgurult ?
Honnan rántották ki?
K

I

R

Á

N

T

O

T

T

!
De mit összesipákolt a szoporbije
Ezek azt hiszik a mentelmijoggal mindenhová csak ugy bemehetnek. Valami elcsuszott náluk és azt hitték 1848 márciusa van és sajtoszabadság meg ilyenek. Jo hogy má ki nem basszák a hirolvasót a studiobol aztán olvassák a szarjukat. De az külön tetszett ahogy vonaglott az a szerencsétlenség. Mint aki atom részeg.
Rántott,sült,abált egykutya.
A pókemberstyle tetszett, de inkább a hadházyról a zootópiai okmányirodás villám jut eszembe.

http://youtu.be/sdoy7s2aU6M;t=99s
Nem sült, hanem rántott , vaze!
hogy kibaszatták magukat.....? mit gondoltak, meddig fogják ezt ott tűrni? megint nem gondolták ezt végig, pedig ésszel is lehetett volna csinálni... nem sikerült....
Most sülthusok..................és nincs itt nahstern kolléga.
Nem kell agyon lapítani ès nem szárad ki akkor. Amúgy meg az a konfitálás ami 16-órán keresztül 82-84 fokon sütve teljesen zsírban. Na ezután èppen akkora a hús ha kiveszed ahogy betetted ès omlós nem cupákos. Zsír nèlkül is lehet így sütni igaz lassú de megèri.
Elég ha rajtam van zsír
A húsok ne legyen
Kirántott húsról volt szó.
Nem sült húsról!
Hát a jó sült hús az szaftos. Nem tocsog az olakban hanem szaftos. Ha lerakod a tányérra nem folyik belőle semmi de ha elvágod akkor igen.
Szaftos..... ami ilyen és jó, na az nem a rántott hús!
Ha a hús szaftos, akkor jól tele van olajjal. Süssél forró levegővel és akkor majd a hús ízért érzed, nem az olajét!
Ebből is a vékony, sovány jön be?
Ebben egyezik az ízlésünk.