Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egymillió kis banbol mára már csak pár ezer maradt
Alakul ez
Ahogy gyengül az egyeduralkodó (Kína ruszkik) úgy nő a banki szektor hatalma
Amúgy
Ha Kínából kivonulna a “nyugati” érdekeltség akkor ismét mehetnének a rizsföldekre
Kina a budos eletbd nem lesz kozos,Trump is beintett az EU nak meg a ruszkiknak.Szoval jrlenleg id ott topogunk mint a ww1 elejen.Mi valtozott?
Pénzügy terén ?
Megtobb hatralepes.
Az utóbbi 100 évben több előrelépés volt az ügyben mint az előző 10 ezerben
Ha uszkve 10.000 ev alatt nem valosult meg a kovetkezo 10.000 ev se lesz mashogy.
Szerintem egész jól összefoglalja a cikk.
Van egy ismerős srác, aki Ausztriában a töltőhálózatok fejlesztésében vesz részt. Kicsit beszélgettünk a témáról, és ő is azt mondta amit én: még ott kint is bőven van mit fejleszteni az elektromos rendszeren, mielőtt rászabadítanák az autókat.
Emellett már most is annyi megrendelésük van, hogy nem tudják teljesíteni.
Másrészt ő most is elektromos autóval jár, és hát megy a sakk ahhoz, hogy használni is tudja...
Én a kerékpár híve vagyok a városokban, max. elektromos robogó/motor. Kívül meg annyira nem lényeges.
Hűha , innen bentről azért nem úgy tűnik ! A kettő se készül csak luca szék módjára:)
Ma is járt nálunk a jézuska. Megszánt minket és nyugdíjba küldte az öreg műsorszórót.
Mindkettő fasza frissen sütve
Mi nem éljük már meg, de biztos meglesz
A bank szektor nagyon nyomul
És a kedvenc idézetem örök érvényű
Amit nem tudsz elérni pénzzel azt érd el sok pénzel
Soha nem fogjak egysegesiteni.
A dolgozóknak meg marad a sneci és a törpeharcsa?
Amúgy ez be fog következni
Miután a vezető hatalmak egységesítik az erőiket utána nem lesz értelme háborúzni
Persze ez nem országos szinten lesz meg ez a nagy összeborulása hanem pénzügyi téren
Persze delfinek meg ilyesmi a dolgozóknak sosem lesz
Ne vigyorogj sugárzó arccal!
Lehet hogy az lesz a következő munkahelyed (ha még kibírod 10-15 évig otthon...)
Én mindent tudok
Vagyis mindent IS tudok
Paks NÉGY! Te valamit tudsz:)
Azért az nem ártana, ha néhányan inkább a cápákkal, vagy a krokodilokkal fürdenének!!
Inkább sajnos utóbb.
Előbbutóbb megoldódik a világbéke és mindenki delfinekkel fürdőzős giccsben fog élni.
Persze hogy az lesz a jobb. Pár év technológiai fejlesztés, és az elektromos autók már nem lesznek drágábbak új korukban a benyásoknál.
Előbb-utóbb megoldják a töltőhálózat infrastruktúráját is.
Akárhogy is csűrik-csavarják a villanyos jobb lesz
Most meg van pár megoldandó hiányossága de amire a Paks4 felépül addigra minden rendben lesz
Mán megen, delej vs benya : http://totalcar.hu/magazin/koz...
Jaja,be kell ernie filézett combbal.