Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a bankok még annyira ne is zavarnak, csak az hogy a 3000forintos sajt egy éven belül 5000 lett
meg az hogy 10éve még 60 forint volt egy lej most meg 70.....
mert az hogy mennyi az euró-forint az csak simán szopatás, de amikor a szopóági testvére kénze erősödik a miénkhez képest az nagyon nincs rendben
Szegény bankokon mindjárt el fogom bőgni magamat, hogy MÚÚÚÚÚÚ!!!
Szegény bankoknak is meg kell élni valami kis haszonból
Sanyi bá sem hiába szűkölködik a milliárdokban.
mint egyik ismerős hogy felvettek 5 milla kölcsönt visszafizettek 9 millát és talán még van 4......
vagy valami ilyesmi, pontos adatokat elfelejtettem de nagyságrendileg kb így álltak pár éve
nekik is megvan a cél megvan a lakás, csak nem laknak ott mert kifulladt a végső cél előtt, mert még fel kellene újítani
Valahogy mindig sikerul elerni a celt.
ez igaz, de ha van valami olyan cél amit nem lehet megvenni pár hónapnyi fizetésből akkor valamit kell kezdeni
pk motort, autót vagy épp lakást
bármi módon kell összetenni nagyobb pénzt a kis ember megszopja
pl nekem a vasutas végkielégítés 2012óta a bankban van, azóta nagyjából fele annyi mindent lehetne rajta venni mint akkor.....
mondjuk én leszarom mert ez egy "ingyen" pénz, de ha azt össze kellene spórolnom és 6-8 év kuporgatás után arra eszmélnék hogy a tervezett összeg bár megvan, de közelébe sincs annak az értéknek amennyiből vásárolni szeretnék nagyon idegessé válnék
Azért kell felélni amit keresünk!
Van biztonsági tartalékom, de nem harácsolók.
Inkább próbálok jól élni, rövid az élet spórolgatni.
Enni, inni motorozni.......
Költsd el a faszba.
az a vicces ha beteszed a pénzt még 2% kamat sincs
amúgy ez kb mindenhogy szar, ha x évig spórolsz akkor a pénz érték vesztése a nagyon nagy, ha kölcsönt veszel fel akkro a kamat, szóval mindenképp szopás van
No megnyugtatlak, én sem veszek fel többet, mert 20 százalékos uzsorakamat van rajta ! Pontosabban 19,9 %-os! .
Egészségedre! Én nem mertem feljönni, mert alig jöttem egy métert és a hátsó kerék elkezdett kifarolni! Így aztán szépen vissza a garázsba! Elég meredek a kijáró!
Tankoltam a nyenyőcébe idén akkor már motoroztam.
Kiváncsi leszek hogy ez az usákos benzincsap birja e.A kínai jó volt csak a golyó kikadhatott mert fogóval sem tudtam elfordítani,majdnem letörtem,hogy rohadna meg.Ez meg dupla árban van és az ipse még import charges-t is számított fel.
Nem a legszebb állapotban volt az a CBR, a biciklis sztori is vicces lenne, de ezért idomot vágni... Látszik, hogy nincs képben a motorokkal a "mérnök" úr.
Egyébként persze mindenki azt csinál a sajátjával, amit akar, csak utána ne csodálkozzon, hogy senki nem akar tőle venni semmit, a sok kókiért.
Jó barátom családjába amerikai ember került, egyszer elhozta 2 haverját és 2-3 hetet itt töltöttek Magyarországon, bandáztunk együtt picit. Nehezen össze egyeztethető a két kultúra, mérhetetlen pazarlóak még hozzánk képest is, pedig mi se vagyunk a környezet tudatosság mintaképei. Fordítottan a kint töltött időről a haverom és családja is azt mesélte, hogy "nem ismernek sem embert, sem Istent", pazarlás, leszaromság, fű-pia mindenek előtt.
Más kontinens, más szokások, ami itthon egy bármilyen fiatal számára megbecsülendő 15-20 éves japán motor, az nekik egy havi fizetésből megvehető kacat.
Már aggódtam, hogy egyedül vagyok olyan, akinek buzerálja a világképét, hogy egy hasztalan tárgyért szét flexelnek 3 hasznosat.
Te tudod Fater!
Nekem most jár le! De rajtam ne legyél meglepődve, mert én olyan vagyok, mint a sivatagi arabok : tevén hülye! Már én sem vagyok magamon meglepődve. De én 70 leszek! Egy fiatal ne tegyen meggondolatlanságot .

Mert a sok kis csira nem tudja jómódjában, hogy mivel szórakozzon.
Miért nem egymás dobálják lefelé?
Kofidisz kiköltekező hitel a pofám leszakad!
Ez egyszerűen érzelmi dolog!
Szeretem a motorokat és rossz érzés látni az ilyesmit.
Van olyan youtube videó amin amerikai suhancok dobnak le egy normális gixert egy több emeletes ház tetejéről.
Én semmi poénosat nem látok ebben,viszont a qrva anyját a köcsögnek!
Én ezt így gondolom ,akár tetszik valakinek,akár nem!
Azt a műsort külön megnéztem volna, ahogy a Merci fanatikus nekiesik a Warnyús csávónak ilyen őrületesen nagy katasztrófa miatt... Még egy üdítőt is bontottam volna a dugóban ülve.
Azééé nem ugyan az egy Warnyúra rátenni egy Merci hűtőrácsot, ami még poén is. Merci fétises csávót megnéztem volna, hogy hisztizik a szent márkáján.
Gyengék elhullanak
Mmm megálltam!!! (Piros volt a lámpa)
De olyan popsija voooot
Volt "exem" testvére mellettem ült, így kicsit ciki lett volna HAA.... nyilván mást meg nem fizetek be egy ground-ra