Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sajt 3ezernél kezdődik de mi azt nem szeressük.
Te most hogy látod, megéred a törlesztő részletek végét??
Szerintem sajnos nem is esznek
Mikor mi vettük fel akkor a devizás törlesztő 73000 míg a forintos 128000-rel kezdett, a devizás a legvadabb időszakban volt 2 hónapig a forintos fölött tehát nagyon nem érte volna meg forintban felvenni.
Nem volt vészes
Változó kamattal elég alacsony volt, mivel rövidtávú volt alig emelkedett
23 és 27 valami ilyesmi különbség volt a devizahitelek és a változó kamatozású forint között
Nem kell minden hónapban sajtot enni!
Remélem azt egy pillanatig sem hitted, hogy majd az Ő nyereségük csökken??!
Akkor a forintos sem volt jobb nem véletlenül lett inkább devizás mindenkinél, a forintos törlesztő alapból annyi volt mint egy devizás a legvadabb időkben, sosem volt jobb választás mert a devizás egy ideig jó volt, de a forintos azonnali szopás.
2004ben vettük az opelt akkor mondta egy ismerős aki hiteleket intézett hogy forintba vegyük fel mert baj lesz ezekkel a valutás rendszerű kölcsönökkel
tehát volt aki felismerte időben, de szerintem a többsége szakmabeli volt
-nem
Természetesen nem, csak nem olvastam és értelmeztem... es tanultam a japán jen esetből
És fogadjunk TE láttad a gazdasági válságot is előre
Tegyük hozza, hogy a svájci frank trükk indítása elott eljátszották uezt a japán jennel.... beledoglott mindenki, utána egy fel évre elindult a svájci frank és mindenki rohant felvenni.... senki nem tanult?
De a nyugdíjon emeltek 2,7%-ot.
80ezres nyugdíjnál az + 2160ft.
Már meg is van a sajt ára
Igaz, hogy már másra már nem jut, de emeltek
Sokan azt hiszik a bank egy jótékonysági intézmény... hát nem. Egy profitorientált vállalkozás, mint mindegyik más. Ez mar nem kommunizmus, kapitalizmus. Nem kötelező betenni a pénzt, és kölcsönt felvenni sem. Sokan azt hitték és hiszik most is, hogy a hitellel lakást vesznek. Hat egy faszt... a hitellel hitelcsomagot veszel, csak egy lakásban lakhatsz. Majd, ha visszafizetted aszerint a szerződés szerint, amit onszabtadbol alairtal, majd akkor vettél lakást... ilyen egyszerű ez. Én is vettem fel egy kisebb hitelt anno, amikor ment a svájci frank trükk, csak én forintban, mert elolvastam a feltételeket. Milyen érdekes, engem senki nem akart megmenteni a szemet bankoktól vagy visszaadni 1M-t hogy tudok olvasni. Tudtam mit vállalok, annyit engedtem meg magamnak. Ha nem tetszik a feltétel, más céggel sem kotsz szerződést egy hokedlire se, de lakásra.es autóra mindenki ész nélkül....
nekem az astra volt hitelre, de szereztem roki utalványt aztán az a 300 pénz kb fedezte a kamatokat, szóval ha így nézzük akkor lehet azt mondani kamatmentes részletre vettem
No igen, csak tudom azt is, hogy sokan vannak olyanok, akik egy lámpa foglalatot nem tudnak kicserélni, vagy ha kicseréli, akkor nagyjából egy évig bírja, és csak utána csúszik ki belőle a drót!
Hamarosan jon a gyerekmolesztalo a cofidissel ,de az igazsag az hogy 2003 ban vettem fel eloszor es utoljara hitelt.
Elejen minden honapban lazan tudtam torleszteni beeso plusz szerelesi munkakkal
2008 ra mar nem volt pluszmunka,igaz 09 ho volt az utolso reszlet.
Utana meg EV. kent igen maceras a hitel intezes.Megvan mindenem,nem kell nagyberuhazas.
én megolvasztom a sajtot a mikróban, aztán ami levet enged megy a kutyának, alig van pár sajt amit ha megolvasztasz elterül szépen megpirul és tök finom
most őszintén: ki tud?
pl én kicsempézem a budit, vagy épp felteszek egy másik tartályt, vagy a bojlert áthelyezem
de egy full vizesblokk felújításnak én se kezdenék neki
a festés is olyan hogy aki nagyon akarja meg tudja csinálni, de 10ből 1 ha szépen tud, pl nekem 3 soron lett olyan mint a festőnek 1 soron, pedig elméletileg a hengerrel mindenki tud, de valamiért 2. soron is csíkos lett az "egy rétegű" festék
aztán a lakótelepi népek többsége egy csap betétet nem tud kicserélni
Egyél trappistát, azt akciós! (Én is azt zabálom két pofára...)
A gond pedig ott van, ha az az ismerős nem tud meszelni, nem szerel vizet villanyt gázt stb!!?