Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez kb. olyan elbaszott jármű, mint a budapesti városnéző vizibusz
Meg egy halom katonai jármű
Ezek ginó lexikonjában nincsenek meg
3-500 km-t
Ezeknek ott átmenni kb. annyi mint neked átmenni a megyeri hídon. Nem gondolnám, hogy ezeknek az a terep ismeretlen. Valószínű többet mennek át rajta egy hónapban, mint te a szemközti zebrán a kisboltba egész életedbe.
Pontosan tudják mi a vízállás és mi az amit még be lehet vállalni. ezek az autók ide vannak kitenyésztve. Nem véletlen van felül a légbeömlőjük
Ha itt 30 cm-vel magasabb a víz felúsztak volna a víz tetejére mint a pezsgősdugó a sodrás meg egész más lerakóra vitte volna Őket
És jól írja ini ha nem ez akkor kerül 3-5 km-ert egy bizonytalan teherbírású 3 században épült kő-fa hídért.
Ez mi?
Csónak vagy kerekes járgány?

http://youtu.be/YkAg9EHYj44
"Aminek kereke van, az szárazföldi jármű. - Nem én találtam ki."
Ezt időben osztottad meg velem Majdnem vettem repülőjegyet egy olyan gépre aminek kerek van
Ezek át akartak engem b.szni
F
O
S
C
H
O
K

V
A
G
Y
T
O
K
Na szóval kicsit kevésbé cizelláltan mondom.
Adott egy ember aki megveszi a motorját.Tökmindegy mit.Gyakorlatilag zéró közöd van hozzá hogy ő melyik folyón meddig és hogy akarja elmeríteni,fegyujtani,szikáról ledobni.
Az is irreleváns hogy te nem tartod célszerűnek.Azért mert nem a tied a motor.
Ha meg irreleváns felesleges a szócséplés.
Ha én beküldöm a tuonódat a susnyásba.Akkor van jogviszony köztünk.
Igen evvel azért tisztába kell lenni
Pl a meleg szamoson egyik nap simán átmentünk másnap meg emelkedett a vízszint legalább 50 centit és inkább kihagyjuk a vizes átkelést
Vízállásjelentés:"gázlóviszonyok a Tiszán"
Gázlón simán mert ott nincs lyuk
Pont azért jár ott a nép
Hát persze....
Te biztos tudod mi történt pontosan.

Szóval te ismeretlen helyen simán behajtasz egy folyóba úgy, hogy lehet elsülyedhetsz egy 2 méteres lyukban.

Biztos én vagyok a hülye?
Pontosan te vagy a hülye
Hiszen nem arról van szó hogy a Volgán végig mennek hosszában
Hanem egy sima gázlón átment a csapat mert nem akartak kerülni
Lehet épp 300 km távra volt az első híd
Tapolca: az előbb ért véget a zivatar, de még most is dübörög.
Sokan gondolták ezt a nagy esőzések idején, lett is nem kevés vízkáros, görbe hajtókaros motor néhány autóban...
Nem te mondtad hogy nem mész motorcsónakkal oda ahova nem való? Én végig úton haladtam, a víz volt rossz helyen
Amúgy mégis mit kockáztatnék?
Inkább ez mint hogy a munkahelyemen ragadjak
... amíg vizet nem szív. Megéri kockáztatni?
Ha csak megtelik a karbi és megáll az kevésbé probléma.

Lehet én vagyok a hülye, de vízre/vízbe ott a jetski.
Eltévedtél....
Te használod a felesleges szót, én nem mondtam... főleg a motorozásra.
Javaslom a tegnapi 23:09-es hozzászólásom többszöri átolvasását és érzelmezését.
Egyszer voltam úgy MZ-vel BUDAPESTEN, hogy ilyen vizeken kellett átgázolni.
Őszintén szórakoztató volt, hogy mindenki elakadt, megbénult, én meg vígan mentem amerre akartam.
Tönkremegy? Mitől? Nem szarral kell menni. Egy normálisan felkészített motor bírja a vizet, amíg a légszűrő felette van.
Nekem is ez lett a vége, megtelt a karbi vízzel, de betoltam egy fedett helyre, kiborítottam belőle a vizet, és mentem tovább.
Te szedsz valamit amitől ilyen a tudatállapotod?
Ez egy sima gázolón való átkelés arrafelé teljesen hétköznapi
Most lehet határeset volt a vízszint, ezen kívül én ebben semmi extrát nem látok
Amúgy a motorozás javarészt felesleges tett, a motorok többsége is teljesen felesleges ha a te észjárásod szerint gondolkodunk
Rendben.
Engem nem szórakoztatna az, hogy belemegyek akkora vízbe amiben nagyrészt elsüllyed a motor, aztán azon parázzak tönkre megy - e.....
Szórakozás, engem vonzana mint egy csomó más dolog is aminek semmi értelme, ha mindenki csak ésszerű dolgokat tenne kurva unalmas lenne az élet.
Én döntöm el? Ne nevetess..........

Aminek kereke van, az szárazföldi jármű. - Nem én találtam ki.
A vízi járműnek nincs kereke, hanem a vízen úszik valamilyen hajótest forma. - Nem én találtam ki.

Ezek elég régóta így vannak, egyszerűen józan ész, logika, evolúció, ÉLET, civilizáció....bánom is mi, ami így alakította, "eldöntötte", hogy mi mire való, céleszköz.
Elég sok millió/milliárd ember tartja ezt így észszerűnek, nem csak én!
Tehat te eldontod mi az esszeru, ertem.
De azert azt mondod nem. Jajaja, te olyan vagy.
Nem tisztem, de nem is mondtam, hogy az lenne.
Egyszerűen meg van, hogy mi mire való és az úgy logikus.....
Ha valaki nem észszerűen használ valamit, akkor ott nem a tárgy a hibás.
Nem is a te tiszted eldonteni ki mit mire hasznal, vagy igen?