Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki a többi, az a pár itteni ember?
Ez a legjobb vicc....

Ez itt nem mérvadó.

Végezz nagyobb területen közvéleménykutatást, hogy egy motorral hol kell közlekedni, hova való. az
"Nagyon erősen erőlteted..."

Fax telefon javít
Te ülsz háttal a lovon . Nem a többi mindenki aki érti a dolgot
Vízbe való vagy nem?

Nagyon erősrn erőltetem.... Hidd el nem.

Az, hogy valakinek ez cél hogy menjen vele, még nem oda készült, nem oda való.
De feladom, nem érted a nyilvánvalót.
Pl egy hayabusa tényleg úgy lett tervezve hogy nem kell neki helytállni a 60 centi mely vizű gázlón
De egy endúró úgy van tervezve hogy végig tudja vinni
Magasan szívja a levegőt olyan helyről ahol fröccsenő víztől védve, abban az esetben ha még ott is megmerülne akkor az amúgy tökéletesen szigetelt legszűrőboxból egy ravasz szelepen át kifolyik a víz, a karbin olyan hosszú szellőzőcsövek vannak hogy nem megy fel a víz rajta még ha víz alatt is van a blokk, stbstb
Az az oldalkocsis bizgere meg szerintem minimális átalakítással fel van készítve

És nem vízben közlekedik hanem egy gázlón átkel ami mondhatni az út része
Basszus, nem fura azt erőltetni és önigazolást keresned arra, hogy márpedig egy közúti közlekedésre tervezett motorkerékpár igenis normális ha vízben közlekednek vele?

.... és persze én vagyok a hülye.
Én mindig azt mondom a tiltakozó hölgyeknek hogy ha az úr nem akarta volna hogy seggbe legyél rakva akkor úgy teremtett volna meg hogy ne férjen el benne a pisztoly
Pl fülbe dugni nem lehet
hát tudom, hogy hülye vagyok mert mindíg emlékeszteccc rá
Te szerinted amit nem arra használunk amire való az helytelen majdhogynem tilos
Kérdésem a következő: Továbbra is seg.beb.sszam azokat a nőket akik engedik vagy hagyjam a fenébe, mert azt a rést nem erre találták ki Vagy mi lesz az orális élvezetekkel akkor az is leves
Hát persze....
Tehát a legtöbb ember nem így gondolja?
Azért általában addig csűröd-csavaros a dolgokat amíg teljesen életszerűtlen lesz de valamilyen mértékben igazad van
Na most ez ebben a témában nem sikerült ....
Ülj rá valami túra endúróra célozd meg kamcsatkát a legrövidebb útvonalon és számold mennyi hasonló vízen fogsz átmenni
Aztán ha megvan, megiszunk annyi sört.
Meranoban konkrétan tengelyig vízben mentem.
Nem lehetett volna?
Megint hülyeséget beszélsz és saját butaságot bizonyítod.
Eszedbe (hova gondolok...) sem jut, hogy azok direkt oda vannak készítve?
Nagyon nem ugyanaz mint egy szárazföldi közlekedésre készített járművel vízbe menni. Ha érted....
Az olsalkocsis dnyeper meg direkt gázlókhoz lett tervezve.holagond?
Kétéltű...
Van ilyen, de ez tervezését tekintve direkt ilyen.
Hol a probléma?
Direkt (remélem) nem értitek....
Dehogynem a repülőtér mi?
mocsár?
Tudtam, hogy lesz olyan "okos" ", aki előjön ezzel.... Tervezési cél.
Nos, attól mert kereke IS van, még légijármű a repűlő. Bocs, hogy ezt most kell megtudod.
Viszont nem a szárazföldön közlekedik
objektiv egy fraszt,olyan szubjektiv voltal mint ide murmanszk.
Te alapjában nem értetted az egészet.

Nem érdekel, hogy ki és mire használja amit vesz. Sosem azt írtam, hogy én akarom eldönteni. Te viszont azt írtad többször is, hogy én döntöm el. Nem.

Ha viszont nem arra használja, amire azt gyártották... amire való, akkor vajon ki a hülye a történetben?
Az, hogy joga van azt csinálni vele, amit akar, még nem jelenti azt, hogy az helyes és helyénvaló.

Na most én csupán objektív véleményt alkottam ennek a dolognak a megítélésére, mert bizonyára elég sokan úgy gondolják a világban, hogy a motor nem vizijármű.(végezz közvéleménykutatást a kérdéssel kapcsolatban, de NE a sportmotoron csak, hanem úgy az átlagemberek közt) Emellett nekem a saját véleményem is ez. Ennyi

Most pedig megyek és megebédelek az elfektetett LED TV asztalon.
kép
Én bele ha az szórakoztat és leszarom ha megdöglik az első méteren van egy hasonló a videóim között, volt értrlme? Nem viszont a mai napig jólesik visszagondolni, van értelme tiltatni kockáztatva a beállást? Nem, de jólesik.