Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vallald be te,inkabb a minicellak.
akkor kínlódj a mini celláiddal Egy ilyen jó akksi még egy anál szerelmet is megérne Szerintem csak azért kéreted magad mert fentebb akarod strófolni a tarifát
Egyébként lehet, hogy jó taktikázol
szo se lehet rola.
Pedig napi szinten uldoz,de NEM.
Szerintem szedjél tőle pénzt azt add oda neki a tested, ha már olyan ellenálhatatlan vagy neki (bár nem értem az ízlését
Legalább tudsz venni egy normális optima akksit Kifejezetten lakókocsikba is fejlesztik ha elolvasod amit linkeltem.
Én azért vettem mert a panasonic akksijaim ugyanekkora tudással 42 kg-ot nyomtak ezek meg csak 20 felett vannak egy picivel. Igaz a fogantyút lespórolták róla.
Ha ritkán még bojlizni elmegyek akkor begyűjtöm az eszközökből mert ezzel hajtatom az elektromos motoromat is.
Neked ez egyszeri befektetés lenne, lehet hagyod magad kétszer levenni szájjal a ratyinak és már meg is van az ára
Micsináljak ha rámkattant a pervez hipszterribi?
Mentálisan aberrált betegállat.Kategórikusan kijelentettem hogy NEM.
Azóta teljesen kikészült és üldöz a szerelmével.
Lassan BTK lesz.
Eddig bennevan vagy 30-ban,Cakpakk.
Az azért több mint duplája.És nem csónakba kell.
A rövid válasz az hogy:Csak.
faszt kinlódcc mán ezekkel a szarokkal
Én vettem ilyet a csónakba, meg egy másikat a gyalogjáratú targoncába. Már 5 évesek bírják mint jóisten a szidást, autótöltőről egy nap alatt telenyomod.
Mondjuk nekem a 100 aph-s van az akkor került ennyibe mint most a 75-ös. De régebben is volt már egy kínai panaszonikom az pl.15 évet bírt, szerintem ez sem fogja aláb adni
A te életedben meg 15 év ezzel a túlsúlyos testalkattal meg már úgyis életfogytiglan, nyugottan ruházz bele, neked már nem lesz többre szükséged
mer amúgy is olyan tök jól nézel ki, minden nő és férfi álma vagy
Azt is mondta az ismeros hogy emiatt mar 2x kinyirta a legendat .
Magamról: #egyéniség #stílus #szépség #intelligencia#szeretett #békesség

Ezt urta magáról a szopofantom.Egy kozos ismerostol tudom.
Bar sajnos szerinte megzakkant az elutasitastol,egyfolytaban kerget engem,uzenetekjel bombaz,oedig kozoltem hogy nem.
Ezert igy forumon basztat
kezeltetnie kene magat.
Azert picit sajnalom,durvan elszallt banataban hogy nem lehet koztunk semmi.
Most mért? Csak az igazat mondom!
Te beteg
Vagy beleereszteni a sodronyt a kútba, majd betemetni!
Pont mint a térfigyelőkön!
Tudom javasolni a nedves fórumtársaknak, ha villám-lik, akkor mindent húzzatok ki, kivétel ha csak a könnyű erkölcsű leányzó van a közelben mint villanyszerelő, legalább Ő tudja, hogy mit hová kell dugni!
Másfél mlter az nem földelés csakegy darab vas. Függölegesen 4m körül kezdödik a jó földelés, de inkább 6.
Pedig müködőképes. Csakrengeteg feltételnek kell megfelelni, na azok kialakitása lehet költséges. Egy megfelelö tulfeszvédelem hatásos tud lenni. De nem olcsó a kiépitése. Háromfázisnál hatékonyabb illetve biztosabb a müködése mint egyfázisú csatlakozásnál. A hatásos földelő kiépitése elengedhetetlen, akárcsak az áram hurkok kerülése.
Jó hogy mondod: az amúgy sem használt tv-antenna árbócot le kellene bontani a tetőről....
Ilyet én is láttam. Végigrepedt a vakolat ahol a vezetékek mentek, és a drótból nem maradt semmi.
Újra kellett csövezni és vezetékelni a lakást.
Nem tudom mi volt pontosan de elég sok mindet csereberéltek a szomszédban, villanyszerelő is jött többször is, annyira nem érdekelt a téma hogy rákérdezzek
Egy ismerősnél sok éve az antennába vert a villám, nekik a parkettán is volt egy égésfolt ahol az antenna zsinór leért
Közvetlen villámcsapás ellen nem véd semmi (egy távoli ismerősömnél kiugrottak a vezetékek a falból!), viszont ha egy fél utcával arrébb talál bele a légvezetékbe, akkor ne nálam legyen már a legnagyobb kár. Nejem tv-jét, a klímát és a mosógépet én is ki szoktam húzni, de a dolgozós számítógépemet azt nem.
Ha úgy vesszük volt, mert egy fém csiga le volt tekerve vagy másfél métert
Szóval elméletileg le volt földelve gyakorlatilag nem emlékszem mekkora volt akkor a szárazság
én akkor is kihúzom az a biztos és ingyen is van
"...Azt a kis maradék impulzust meg egy alul áteresztő szűrő elég jól ki fogja szedni...."

Az alul áteresztő szűrő, meg a második védelmi vonalként beépített, elég hatásosnak mondott túlfeszültség-védelemmel rendelkező szünetmentes táp. Legalábbis ezekben bízom...
Azt ne mond hogy volt a szőlődön villámvédő

Amúgy nem egy varázslat. Van benne egy gáztöltésű szikraköz, ami nem sokkal a névleges feszültség felett begyújt, és az elektromos ív már lényegében szupravezető, és le testel, ennél fogva nem is tud tovább menni semmi túlfesz.
Azt a kis maradék impulzust meg egy alul áteresztő szűrő elég jól ki fogja szedni.
Szóval a dróton jövő villám ellen jó, de ez EM impulzus ellen nem véd. Az képes a kihúzott elektronikát is agyon csapni, bár szerencsére ez elég ritka...illetve az a szőlőt sem csapja agyon