Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen papírod van neked? Adott a fönök egy szállítólevelet, hogy "Pistike, ezzel vidd ki a NAS-t az ügyfél címére"? Vagy a NER adott valami felmentést? Vagy az ÁVH?
Csak azért kérdem, mert ilyen "felmentő papírt" mifelénk még az orvosok sem kaptak, akik betegekhez járnak ki...
Műanyag tank, injektor, mi baj lehet ? az ac meg horganyzott vagy valamiféle rozsdamentes
Ez mindig elindul... nem bmw amihez kötelezően venni kell assistance szolgáltatást
Oké akkor fél10kor lődörgök én is!
A sima 95 volt büdös.
Balatonfüred shell kút?
Fél úton rád írok!
A 7-en megyek!

Mellesleg ha tudok csak omw 95 maxmotion tankolok.
Nem érzek se bűzt, se többlet fogyasztást
Vagy hol találkozunk?
Akkor erre jössz?
Fél 10 körül indulok!
Hogy mikor érek le, azt nem tudom megmondani
Itt Pesten mindenki kocsival jön-megy
-n
Majd ha az otthoni áramban is etanolt tesznek, akkor váltok
Eddig toltad.... most meg bi is indítod
Régebben én is kevertem be etanolt 20-30%ig is, simább a motor járása, jobban bírja a fordulatot, nem is ezzel van a baj, hanem hogy ezt alkalmanként tettem, így nem volt ideje megromlani, most meg prémium benzint kell venni ha nem akarom hogy szétrohadjon a karburátor, meg az üzemanyag tartály.
Hmmmm.......valóban......feleségem anyja pontosan igy halt meg vasárnap (58 volt mielőtt idősnek gondolnád). Szenvedve otthon, enyhítés nélkül.... vélhetően levegőért kapkodva megfulladt a tüdején lévő viz miatt.
Kórházból kibaszták pár hete mert kell a hely majd. Azóta is nagyjából üres az a kórház. Hospis szintén bezárt, a környékbeli szolgáltatás egyetlen főre korlátozódott részükről a többit berendelték a járványt várni. Többek közt oxigénre lett volna szüksége de nem adtak mert kell a járványra majd. A közeli városban pedig a helyi tévé leadta pár napja ahogy a kialakított leendő krizis központban ott sorakoznak hogy majd az nagyon fog kelleni egyszercsak. Azóta se kell szerencsére.
Volt osztálytársam egy hete hasonló körülmények és kínok közt szenvedett ki csak (mostlett volna 50) mert a méltó halál nem jár senkinek most, ő sem kapta meg azokat a pár napos kórházi kezeléseket amiket eddig. Akár otthon a jelenlegi helyzet miatt, mert csak infuziók meg egy beadó személy kellett volna. Azutolsó hét kegyetlen fájdalmas volt neki. És itt még ha netán ha ferditenek a tényeken se sok a fertőzött, az ellátásra szoruló meg végképp.
Szóval nekem kurvára meg van a saját véleményem és nem kívánom senkinek ezt a fajta halált amiket eddig azért tudtak enyhiteni. Visszaestünk a középkori orvosi ellátás szintjére úgy hogy itt felénk legalábbis lenne, lett volna lehetőség még a kórházi orvosi szakorvosi és ápolói tevékenység fenntartására.
Nagyon sok most még egészségesnek tűnő ember fog meghalni emiatt a későbbiekben és akik meghalnak ebben az időszakban az semmilyen enyhítésre nem számíthatnak.
Egyáltalán nincs sehol szakrendelés márpedig ugyanugy betegszenek meg az emberek mint eddig, a felbukkanó rák, sziv és érrendszeri meg egyéb kezeletlenül súlyos következményekkel járó betegségek nem szüneteltetik tevékenységüket a koronavírus miatt.
Májusra lett volna időpontom endokrinológushoz, félév várakozás után, az bizonytalan időre tolódik, de idén már biztos nem fogad. Még szerencse hogy az éves kontroll vizsgálataim nagyjából mind letudtam januárban. Magánrendelések is beszüntek mind, ugy hogy aratni fog a halál a járvány elmultával is.

Úgy hogy én most voltam elég temetésen ami a kialakult helyzet miatt következett be most és azok a kinok közt távoztak el amiket másnak nem kívánok.
Omv.
Melyik hálózatnál tankoltad a büdöset ? Én nem éreztem büdösnek, sőt a lukoiloson szagra olyan volt mint 10éve, olyan igazi benzinszag
Avián szokott még jó illata lenni, azzal is egyszer úgy jártam hogy megtankoltam és hopp 230-ig dinamikus volt a motor míg a molossal 210-nél már fáradt
Az nem jó az ilyen házi pancsolású áram, lerakódásokat okoz a FET-ekben és akár 10* több káros anyagot is termelhet mint most
A ktm sokkal jobban megy az e10-zel. Nem tudom miért, nem is értem, hogy miért lukoil meg molos benzin volt eddig benne idén.
2x tankoltam nácibárkába e10 95öst minden indításnál valami elrohadt bűz jött be az utastérbe így azt kihagyom. A nyenyőce is szépen emeli az elejét a 100assal!
Itthoni premium 0 Ft
Az angol is meg az aszma is megy.
Havernak a “vétek” Honda már a múlt évi 95-össel se ment túl jól az idei 10% pálinkás benzinnel még ócskábban ment
Meg az i3 ba is 300ft/kwh prémium Ionity áramot töltesz, nem gagyi otthoni 42 forintost?
Semmi negativat nem tapasztalok.95 os madaras.megy vilagiz dudal.