Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fizetés nélkül senki nem dolgozik. Max a vállalkozó hogy mentse a saját cégét...
persze hogy az... a legjobbra számítok, de a legrosszabra készülök...
ez így van sajnos....
mondom meglátjuk mi lesz....
én ma ápr 1-el visszajelentem a srácokat 4 órára és akkor augusztusig kihúzza a cég, mert ... én ott fogyok el. Tegnap még elutaltattam mindenkinek a teljes márciusi fizut, én már nem vettem fel pénzt 2 hónapja....
Meglátjuk ezt a nagy csökkentett fizetés támogatást, bár a kiadott infokból ez megint nem nekünk lesz jó...
Ez csak agyalás... nem fog ilyen mértékű szigorításra sor kerülni... mert akkor a bolti eladónak is pecsétes papír kéne...
Mert agyhalott mindenhol van,olasz,spanyol,francia,német,angol.............mind végigjárta hogy míg pofán nem basszák péklapáttal addig ingyen vakációnak nézte.
nekem meg 15.-én érkezik két rendelés meg ddig ki kéne szórnom a két konyhát.Utána pici csend és jó lenne elkezdene gyártani a kanizsatrend mert beragadt 3 rendelésem.
Ezután már lehet bármi mert elfogytak a márciusi rendelések,azóta semmi sincs néhány beeső íróasztal-ágy vásárlón kívül,az meg sovány vágta,onnantól lesz szopó.
Mondjuk ez sem így van....
több érvényes papír is van, mert vannak olyan rendszerek, amik ha megállnak, csak pislogni fog mindenki, mint hal a szatyorban...
Dolgozni akkor is.lehet és vélhetően kell is. A létfontosságu ágazatok az már a következő fokozat. Most mindenki mehet bármerre.
Ja, amíg nem komolyodik a helyzet, addig mindenki mászkálhat, ahova akar, papír se kell hozzá, legtöbbx kidumálás elég. De ha balhé lesz, onnantól csak Szeszil néni engedélye lesz menő, sajtcetli nem ér! Meg persze lesz a Fekete Ruhásoknak, meg a NER-nek
Nem kell semmit kidolgozni, a németek már kitalálták az eljárás rendet 40-ben, a megszállt országokban... csak alkalmazni kell
Az olaszoknál a 2 legnagyobb párt a vírus felbukkanásától számított több héten keresztül egymásra mutogatott és pocskondiázásra használták fel az ügyet, egyetlen érdemi intézkedés nélkül. Mire bármit is léptek, addigra a vírus teljesen elharapózott.
Azt csodálom, hogy ezek után még nem lengeti a szél a politikusaikat kender nyakkendővel a nyakukon,enyhén bomló arccal...
ezt sem mondom meg
hááát igen.... ma minden kiderül, bár gyanítom, csak a korlátozás meghosszabbítása lesz, ami láthatóan szart sem ér....
Remélem, nem sárga papírra van nyomtatva!
Kérdés az minek minősül a saját boltomba bejárás..................bár ez is kérdőjeles hogy minek ha a vevő nem jöhet be.
És az is hogy ha netes rendelés van az kiszállítható e,és bemehetek a telephelyre hogy ki tudjam szállítani.
az első k1600-t bogláron vettem.... kijött a ktm-ből a kereskedő, mert érezte a lehetőséget és mondta vigyek el próbára egy 1290-t... akkor nem vittem el (már bánom, mert meg kellett volna hajtani egyet ), de akkor annyira csak a k1600 volt a szemem előtt, hogy mondtam, hogy biztos azt veszek...
csak annyit mondott: ".... én is azt venném..."
ezzel nekem mindent elmondott...
Garanciális motorhoz adnak
Bár nem tudom minek, még sosem kellett....
Ez természetesen nem szabad lődörgést jelent az én olvasatomban, mint mondtam, eddig sem vicceltem el a korlátozást sem....
Én vagyok a főnök vazze... én mondom meg, ki mikor megy...
Nekem meg van felmentésem, ha menni kell esetleges tilalom alatt is... megfelelő pecsét és aláírás van rajta.... hogy milyen és kié, azt nem mondom meg
Se az olaszok, soanyolok, franciák es a németek is kérdőjelesek
Mindenkinek lehet aki dolgozni megy. Vállalkozóknak meg az sem kell a kamara szerint.
Ebből is látszik, hogy ez az ország és dinasztikus vezetése egy komolyabb hidegfrontra sincs felkészülve, nem hogy egy járvány helyzetre. Őszinte részvétem.
Nem eladó ! Ilyen nevetséges összegért suzukit sem lehet venni nemhogy ktm-et szorozd meg 2vel és jöhetsz
Portyázója Viktornak!
1.5-öt és indulok érte...
Tankold tele!