Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atom jó a hangjuk, kicsit hegyesebbre hangolt H-D Sportster blokkok vannak a régebbiekben.
Én Erdős Csabiét fotóztam vagy tizenpár éve:
Havernak évekig megvolt amikor vette cseréltünk olajat aztán annyi
Szerintem légszűrőt se cserélt benne sosem legalábbis hozzam nem hozta
Nekem nagyon bejött, kicsi kb mint egy sztereoidos szimó kényelmes stbstb
Meghirdette pár napon belül elvitték olyan ritka
Kezdő nők kedvelik mert leér a lábuk
Meg szerintem nagyon jól néz ki aki kedveli a hagyományos formát
Az egy hárli blokkos kiurvára egyedi 10 éve megszünt márka.
Amíg kopó-fogyó cucc kell tuti a dolog,amintn egy fetrenbergert kell helyrehozni lesz nézés.A blokk alkatrészek hárli forrásból,bár sejtésem szerint aftermarket cucc is lesz de a speciális dolgok gyötrelmesek lesznek.
Ilyenek hogy a tank a vázban van stb.
Tapasztalat és vélemény érdekelne hogy ki ismeri a Buell 12x vagy mi a fasz motort. Egy haver talált egyet és érdekli.
Munkába járósnak kihagynám az őskövületeket, ha egyre gondolunk. Engem egy olajcsere is szinte már felidegesít, annyit kellett szerelni a régi motorjaimat, szóval egy tavaszi karburátor tisztítástól valószínűleg idegrohamot kapnék.
Sr250
Nekem nagyon bejött igaz kb olyan ritka mint a fehér holló
Igen, egy használt lesz talán a legcélszerűbb, mert amint feltűnik valami fiatalabb 250-es enduro használtan, úgyis le akarom majd cserélni. A 0 km-esben az vonz, hogy tutira nem kell szerelgetni, márpedig a munkába járós nem lehet szerelde.
Az a másik nagy jelöltem, de ő is csak 125-ös, egy nagyon picivel megyeget jobban, mint a Keeway.
Nemrég kipróbáltam egy Yamaha YBR 250-est, injektoros (például az azonos korú CBF 250 még karbis), na az atom jó volt, elég jól megy.
Most lesz időm kigondolni a home office-ban, mire újra lehet rendesen munkába járni.
Legfeljebb ha elégeted. Nem károsítja jobban mintha más módszerrel melegítenéd.
De ha akarod szabad levegőn is kiolvad elég gyorsan, csak akkor nem lesz finom meleg.
599 van 630 nincs?
Nemááááá,amugy tényleg keress használtat,jobb a matek.
Az 599 a régi ár, most a forint szárnyalása miatt felszaladt 629-re.
A mikrosütő nem teszi tönkre a tápanyagok java részét?
Minden márka új motorjainak megtalálod ott a kínálatát a listák végén.
Tőlem mégjobban,de bárhova megyek +200 km.
Ő mindig 200 felett megy, úgy meg nem hugyozhat mert vissza fújja rá a menetszél
Még integetni is tudok vele....
Mert annak befejezték a gyártását
CBF125 mégsem lesz meg?
Hahu-n újonnan?
Az használt adásvétel oldal. A nevében is benne van...
Azzal az a baj, hogy teli van nyomva cukkoral és olajjal, szóval nem épp egészséges.
Bármilyen kenyérfélét frankón lehet fagyasztóban tárolni minőség romlás nélkül, csak előre szeleted fel, mert mindig csak annyit olvasztasz ki mikrosütőben amennyit megeszel.
Hahu-n kerek 600 újonnan, ha jól emlékszem
csak látom rajtad, hogy mennyit szenvedsz emiatt
Erdély nem gáz...addig kijutni ,na az durva!
Nem,bogyó fillérbaszó és erdélybe jár.