Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?
Annyira azé ne pucoljátok a motorokat ,meg ne nagyon tervezzetek holnaptól semmi kirándulást
Allitolag en is hasonlitok a Brad Pitt-re.
Állítólag szarabb, mint egy Duster. Meg csúnya is...
Vehetnel x5 ot is.
Nem.
Minden tekintetben ellenkezik az elveimmel, hogy a borzalmas útminőség miatt kerülnöm kelljen. Jönni fog egy kis enduro, acél kerekekkel, nem visz rá a lélek, hogy kerülgessek.
Nem bírom külön választani.....
Patreonon támogattad már?
Csak a felsorolt irtó szar útszakaszokat.
Tőled simán a gyorsforgalmin kell végigmenni, a belső részek meg már jók az Üllőin is.
Ez a leggyorsabb útvonal, nem a legrövidebb.
Ha a gyorsforgalmi dugós részét el akarod kerülni, akkor meg végigmenni mellette, mondjuk az elég szar, de a tötymörgőket ki lehet kerülni, aztán a Hangár utcánál a tilosban felmenni a felüljáróra, és megint csak a belső Üllőin vagy lámpák és szar utcák nélkül.

Esetleg az M5 bevezetőn, Nagykőrösi út még jobb, csak vigyázz, mert a Motorrad után ott a Véda, de amúgy lehet csapatni, mert széles, és nem annyira szar.
Csak városi használatban az meg is eszik annyit, mint egy kocsi, nem?
Még mindig kurvajó segge van, nem a motornak.
http://youtu.be/iwEvgI2z04I
Egész pestet?.......
A GéeSöccá' meg egész jól bírja a x@r utakat....
Momentán ezeket az utakat simán kerülöm
Szép.
Ez valami képesség lehet, hogy feszes futóművű nagy motorokkal vidáman jártok a fővárosban. Én az Üllőin, Vaspályán vagy a Pongráczon összeszorított fogakkal megyek végig, úgy csapkodja a motort ez az aszfalt off-road.
Jó lett! :)
Mára ennyi.... Plexi is a helyén
Ez is benne lehet a pakliban,bár a futároknál tényleg jól bírja. Nálam havi 800-1000 km városi ingázás lenne a feladata.
Nekem nem.
Félre olvastam, nem kicsit. Itt az 1000-es is, egy kínszenvedés vele a városban bukdácsolni a keresztbordákon és villamos síneken. Egy Keeway-t nem sajnálnék.
Ahogy írtad az van, hogy nem akarsz egy régi vacakkal szopni...........a gond jelen esetben az, hogy ezzel újonnan is többet szophatsz mint egy régi vacakkal ami olcsóbb is lehet.
Wtf?