Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van kolléga is mesélte van ismerőse aki járja a környékünket bérbe arat, nyomja mint állat alig alszik. De jól keres vele.
Szóló kombájn lenne jó zseton de ott eléggé oda kell figyelni. Aki kezdő úgy is az éjszakát kapja meg Legalább az első évben
Azért itt napi 11.5 óra meló van mert minden nap 1 óra a takaritás karbantartás
Mondjuk 2 hónap alart meg lehet keresni a bolti eladó egész éves pénzét
Kollégám is ma kezdett aratni.
Az tavasszal van
Napi 20 pénz. Aztán a traktorban kell zötykölődni egész nap
Kicsit büdös de 2-3 nap múlva már csak reggel érzem egy kicsit
A bála szarabb mert meleg van. Légkondit be se kapcsolok mert ki-be kell ugrálni szóval a megfázás borítékolható
Mondjuk nem hívtak még, lehet nem is kell menni. Ide nem kell jogsis ember
Az szar meló....
Trágya?
Tegnap is egész délelőtt a légkondival baszakodtam
Lassan indul a szalma bála hordás
Van itt munka sok
milyen munkától?
Három P-s a mondás szerint, pina pia pöri.
Pizza szerintem sosem lesz belőle de cigány pecsenye simán lehet
Elég csak két dolog,ugyanis az ideális nő szex után pizzává változik!
Legszívesebben én vennék egy hegyet Erdélyben aztán egy fasza faház valami kis patak mellett aztán hetente hozná a helikopter a kaja pia pina édes hármast
Ezt erősen kétlem.
Dunára vizet?
Aztán meg másnap már az ajtónál várnának a kreol-bőrűek: "Fénék, csák egy kis álámizsnát á szegííín íhezűnek!!"
Süt mint az állat, de most inkább hagyjuk , hogy süssön.
Pipi küldött egy kis lóvét nekik. Te, mint a másik jól menő maszek, igazán követhetnéd a példáját!
Jéééé,még nem semmisült meg a szabad sajtó kristályvára?
Én adok neked....a törlesztőkért meg majd keresnek az embereim
Hülye vagy, mit kezdjek aprópénzzel. 1 milliárdból egy rendes kastélyt sem lehet kapni személyzettel
Nekem csak annyi pénz kéne hogy vegyek egy akkora birtokot, hogy a szomszédnak autóba kelljen ülnie ha meg akar látogatni, aztán innentől nincs is több igényem mint most.
Ó te szerény!
ezt gondola egy fiatal
a nyugger nem azért eszik csirke farhátat mert ő azt szereti, hanem mert annyi a pénze, ha van zseton az is inkább combot vesz.....

szóval a számitás nem csak és ha észre vetted havi 250-el van számolva ami valljuk be jelenleg egy 2 tagú családnak se sok
de ha a gyereket is támogatni kell akkor meg kurva kevés is
100milla szerintem egy fiatalnak okosan gondolkodva minimális tékozlással se több mint 15 év
A számolásod csal. Egyrészt nem fogsz még 30 évig élni másrészt a köv. 10 még számít valamit, utána, 60 felett már nem a csajok meg a motorok fognak érdekelni, hanem a csirke far-hát, az meg nem olyan drága szóval a keretet nem lineárisan kell elosztani
Ezen mindig jót röhögök, mikor feljön Mutatja, mennyire is ostoba a NÉP Mikor 1 milliárdot lehet nyerni a lottón (most épp 1,38) azt le se xarják, pedig a többségük még 50 millát se látott egy kupacban eddigi élete során de mikor 6 milliárd - ott tömegelnek a lottózóban, azok is, akik amúgy sosem vesznek
El se tudnának költeni ennyi pénzt persze mindig van egy félcigó álbróker, vagy egy meccett pöcsű ügyvéd, a segít nekik megszabadulni a problémától
ne hidd
pl én vagyok lassan 50 ha van szerencsém élek még 30 évet ha nincs akkor lehet csak 3 napot, de ez most nem lényeges
30 évre a jelenlegi havi 250ezer "minimum" számolva már meg is közelíti a 100 millát, és ebben nincs infláció, márpedig az elmúlt években igen jelentős emelések voltak leginkább az élelmiszerek körében
szóval a 100 milla nem lenne elég, főleg úgy hogy alapból lel lehet cseszni spórolósan is 10-20 millát lazán olyan dolgokra amire azért vágyakozik a legtöbb kisember