Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd rákérdezek, de nem használnak gyorsteszteket. Túl pontatlanok voltak, hogy bármit az alapján döntsenek el.
Neve alapján antitesteket néz. Azt pontosan mutatja, csak ugye az antitestek megjelenése előtt már egy héttel is lehet fertőző valaki.
Hát elég nagy a közös halmaz...
Amúgy ki a faszt érdekel hogy kit tiltottál le te buta fasz. Az életben nincs tiltás,ott szarban is vagy mi?
Ha valami megsérül az nem téged terhel. 2 havi kaució erre van
Hogyne....agyatlanokat mondtam, nem megrögzött balosokat.......
nem te lapátra kerültél, egyedül kérit és engem hagyott meg
ezek szerint pont ugyanaz a helyzet mint ezen régióban
Látjuk még egymást?
Hát akkor te szerencsés helyen lax Lehet, hogy beárazodtak a lakásárak arra a hirre, hogy debrecen lesz a főváros
Egyébként valószínűleg a bmw gyár miatt volt képes tartani a pozícióját mind az ingatlan ár, mind az albérleti ár.
Csak hát nálunk már a merci kipukkadt. A második gyárüzem indulásának beárazása már szertefoszlott, mert kb. 3 éve csúszik. és azokat is lapátra tették már akiket oda vettek fel betanítani. Most indul egy új egyetem szerintem azért kezdtek ismét kúszni felfelé az ingatlan árak. Az albérleti díjakban is van minimális elmozdulás felfelé ez kb. annyit jelent, hogy jó állapotúpanel 80-90 jó állapotú tégla 100-110 között kiadható. Azán oszt szoroz az ember kiszámolgatja, hogy 20 m vesz 1 lakást a 100asból befizet 13500-at marad 86,5 átlagba egy havi 10 es úgy is elmegy valami faszságra kilyukadt mosogató tálca, letört csaptelep, leszakadó szúnyogháló bármi egyéb akkor ott vagy havi 76 ezernél az éves szinten 900 kila. Mindjárt marad egy 5%-os hozamod az infláció meg kapásból 6-8 % Persze bankban hagyott pénznél óvatos mifid besorolásban meg még rosszabb a helyzet a havi 3-4 %-ra
Az állam is próbált gátat vetni az ingatlanvásárlási cunaminak(pedig qrva jól keresett rajta az illetékekkel) bevezette a szuperállamkötvényt ami 5 év alatt sávosan hoz 6%-ot. Én is beleugrottam meg sokan mások is aztán hamarosan rá kell jönni, hogy egy nagy átbaszás az egész. Hol lesz már 5 év múlva az a 6% amikor már most nagyobb az értékvesztés??? Nem tudok nagyon okosnak lenni de úgy látom sem a bankok sem az ingatlanosok, hogy hol jó most a befektetés.
Minden estre aha 2015 ben bevásárlok 10 lakást az most érne 200 m-kát csak felét fizettem volna érte meg hozta volna a hozamot is. Sajnos az időbe nem tudok visszamenni elég lenne pedig egy szűk hét.
Lehet...ezzel nem vitázom,nem ott lakom. Itt viszont tényleg annyi.
Lófaxt van Pécsett 480... talán ha 350-380. Én átlagról beszélek, nem a Széchenyi térről Kertvárosban, uránban inkább 300.
Négytornyútól 5 perc sétára a hegyoldalban van panelünk, 350 se volt bő 2 éve. Igaz, alkudni nem tudtunk, nagyon pörgött, most valamivel magasabb az ár, viszont 0 üzletkötés van.
Most tulajdonképp szépen lehetne vásárolni, csak még kitartják a 2019 végi csúcs árakat...
Belbudán (11 ker) viszont lazán estek 10%-ot tavalyhoz képest, és kötés ott sincs mégse.
Nah telefonon valami zürzavar keletkezett a számígógépen tett intézkedésekhez képest de egy ki-bejelentkezés megoldotta.
Letiltottad magad?
Kéri: tudsz erről valamit (illetve a nejed)?
Coretests IgG/IgmM

Igazából nem érdekes, csak a feleségem munkahelyén most mindenféle intézkedéseket hoznak (nem lehet egyes irodákba átjárkálni, a vezetők szintén kerülik egymást - mint amikor egy cégvezetés nem ül ugyanazon repülőre) aztán ott kezdték el használni ezt a tesztet.
Nah... ritkitottam máris áttekinthetőbb a topic, cserébe az IQ átlaga is ugrásszerűen megnőtt....Osziért kár ugyan de ilyen ha az ember összebutorozik......Ma valahogy nem tolerálom az agyatlanokat...........
tál rá valakit 90 ért.
Aztán beütött a krack.
Szépen várták a befektetők, hogy egy elfogadható szintre visszacsúszik az eladási ár de nem így történt Megmaradtak a 18-19 m árak a vészhelyzet ideje alatt is annyi változás történt, hogy nem tudtak belőle eladni egy darabot sem mert a befektetők kivárnak. Vannak olyan ingatlanosok akik ebből a termékből ezen időszak alatt jó ha 1-2 ingatlant tudnak értékesíteni / hó. A csúcson kb. 3-4 eladás volt /nap.
Aztán beb@szot a AirBNB bedőlése. Mert a rövidtávú lakáskiadók bedőltek így áttértek hosszútávú lakáskiadókká ezzel hoztak egy csomó új kiadó lakást a piacra. Bár ez legjobban pesten volt érzékelhető ott megugrott a kiadható lakások száma 30%-al egy csapásra. Ez szintén odavert az albérleti áraknak még lejebb csúszott az albérletek ára.
Az iskolák home office-ok lettek a munkahelyek szintén a nagy munkáltatók mind leállt, elfogyott az albérlők egy igen jelentős része. Aki meg maradt az vagy tudott fizetni vagy nem mert elvesztette a munkahelyét Ennek függvényében várható volt az ingatlan árak jelentős csökkenése de nem ez történt
Május óta megint szépen elkezdtek kúszni felfelé az árak a 18-19 m megált ingatlan árak most 20-22 nél tartanak majdnem elérték a 2019-es csúcsot. Persze vásárolni most sem vásárol senki szinte minimális az eladás, de egyszerűen nem enged az eladó az árból annak árán sem, hogy nem kel el az ingatlanja. Nagyon alkalmi vételeket lehetne kifogni,de ott baromi gyorsnak kellene lenni. Nekem be van állítva a keresőm amikor olvasom hogy 14 már hívom is az ingatlanost mire felveszi addigra elkelt.
Nos decembert januárt mondják majd, hogy megindul hát addig érdeklődve kivárom
Nálunk semmit nem esett. Debrecen és Pécs ahol 480 ezer/m2 átlag. Most drágább mint Pest ingatlan elemzők szerint.
Az albérleti árak is maradtak az egyetemisták miatt...legalábbis ahol nekem vannak a lakások. De ahogy hallottam a belváros sem változott.
A külföldiek haza sem mentek nyáron...
hát nem estek be Teljes szembe megy a logikával
Leírom amit tudok erről kb. 2019 tavaszáig meredeken emelkedtek az ingatlan árak abban a régióban ami az én érdekeltségem. (ezen belül is ami engem érdekel, főleg kis alapterület 2 sz lakások( ezek viszonylag jól kiadhatóak. (A 150 millás házadat nehezen lehetne kiadni, eladni értéken meg szinte lehetetlen de ez most mellékzönge a lényeg, hogy kiadható méretet kerestem, keresek)
2015 ben az okosabjai elkezdtek ilyen ingatlanokat vásárolni 8-10 m ft körüli összegekért. Volt belőlük bőven örültek, hogy el tudták adni. A nagy átlag ezzel nem foglalkozott mint én sem hiszen az infláció zéró volt és a bankok hosszú lekötésre tejelték az éves 5-6 % os hozamot. Ez azért zéró infláció mellett nem volt rossz. Ki a fene akart ekkor koszos lakásokkal küszködni albérlőkkel veszkődni, mikor ott sem volt jobb a hozam havi 40 e ft-os bérleti díjon. Ugyanezt megkaptad a banktól semmi munka nélkül.
Aztán szép lassan elkezdett kúszni felfelé az infláció. Nyugodt voltál mert az infláció követő befektetéseidre kaptál még 2%-ot pluszban. Aztán az emberek egyszer csak azon kapták magukat, hogy a valós infláció és az állam által közölt inláció köszönő viszonyban sincs egymással. Most pl. azt állítják, hogy 3,9 % pedig egy átlagos fogyasztói kosárban simán benne van a 6-8 %-ék. Cserébe új befektetésnél az infláció+ 2%-ot is levették infláció + 1%-ra Rohadt gyorsan elkezdett mindenki más befektetés forma felé tekintgetni ez általában az ingatlan. Na ahogy megnőtt a kereslet úgy szaladtak utána az ingatlan árak is. Ez kb 1-1,5 év alatt gyorsban meg is történt. Én még olyan 17 körül tudtam venni és már az rossz érzéssel töltött el, hogy mi van ha a csúcson vásároltam be. De nem Ezek az 50 nm kutyahugyozók árai 22-24 m ft-ra szöktek fel. Amit 5 éve még 8-10 m ft-ért alig lehetett eladni.
2019 júniusa lehetett a plafon. Nem lettek kevesebbek az árak viszont nem lehetett 1 napon belül értékesíteni az ingatlant mint a megelőző 1,5 évben Volt, hogy 1 hónapig is kereste a gazdáját sőt már valamenyit lehetett belőle alkudni mondjuk fél millát talán Aztán az év végéig ill a idei év márciusáigszépen visszamentek ezek a 22-24 m ft ra tartott ingatlanok olyan 18-19 ig. De 20 alatti lélektani határ alatt maradtak. Velük együtt az albérleti díjak is csökkentek. Amit ki lehetett adni havi 130-ért kb. 1 óra alatt már akkor örültél ha egy hét alatt talál
oktat................hülyeséget,ami tőled nem szokatlan.
te meg belátod, hogy nem szégyen tanulni közel az 50 hez sem
Nameg ingatlanelemző,aki várja hogy beessenek a kovid meg az ingatlanlufi miatt az árak,utána meg panaszolja hogy az istennek se.
hát pipi,túled se kéne befektetési tanács.
főleg a toka miatt.
Vájjá,egy rongykereskedő oktat. ...
Hi!
Namááááá.........engem is megvadítottatok a KP-s vízgereblyézéssel.
Az én olvasatomban: Hasitasi nem kér kódot,na ez a KP.
Bárhol,bármikor,mindenféle segéd,vagy kiegészítő etwas nélkül azonnal.
Ez a mindennapokra vonatkozik.
Az egyéb kereskedelmi értelmezések,olyan vegyesek kb,mint ahány szegmense van.
Semmi, csak hittél a látszatnak, vajon mikor voltál megvezetve, akkor vagy most?
Megint az értelmezési problémák......csak a példám volt ingatlanos, de később írtam, hogy bármilyen üzletkötő használja és azt is, hogy miért, nem azért mert helyes hanem mert így nem kell az eccerieknek folyton újra meg újra elmagyarázni a helyes szóhasználatot így inkább ráhagyják.