Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nyomkodd a telód másra úgy sem futja fantázia szinten
Háttt,ha neked a vízbámulás,seggrészegen és hányás az olcsó piától a műgyanta ladikfenékre nonstop 20 éve normális akkor no comment.
Apropó,te láttál olyat magadon kívül aki csak írni tud olvasni nem?
Amúgy megkövetlek,az első mondatig eljutottam aztán beleszartam,mert ez az agymenés untat.
de bele a rönyóba?
Isszuk szavaidat, mint a meggyes sört - utána meg okádunk tőle...
hát te 24 órából 20 biztos végigkefélnél ha még felállna a cerka 4 óra pihenés meg hát neked is kell
De mivel a puska már rég megdöglött a kék tabletták ellenére is hát te is telefontapogatás mellett maradtál
Zotya szerint is ez egy csiga lassúságú autó én nem tudom és nem is különösebben érdekel nekem amire kell arra jó Minden estre van egy 2,5 literes turbó dízel motor benne ami 120 le keréken 340 nm nyomatékkal Biztosan nem ez a legfürgébb autó a világon de a fent leírt paraméterek szerintem elég könnyen mozgatják az üresen alig 1,5 tonnás kasztnit. Tény, hogy a gyári végsebesség beállítás az km/órára annyi 152 se nem több se nem kevesebb mert ott szabályoz. Gyorsulása üresen valószínű 100 felett meglepetést okozna egy 1,4 abcdefgh asztrának is. De hát egy kisméretű furgonról beszélünk ami vidáman elviszi az 1 tonnát hivatalosan is. Nagyobb baj az 5 gang elférne benne egy 6-ik.
nagyon ritkán úszózok, tehát inkább nem mint igen de amit leírtál a berúgásról és a csónak aljába fordulásról hamarabb egy normális élet része mint a telefonbuzernyákolás és az arra való recskázás, hogy melyik fos mit tud mert hát ez nagyon nagy értékmérő ám Témának sem kellene, hogy legyen hanem egy olyan használati tárgynak mint egy papírnehezék és körülbelül annyi szót kellene, hogy érdemeljen De felbontás, megapixel, ram, meg ilyen sebesség meg ennyi magos meg a tökömtudja szerencsére lila fingom sincs róla és nem is szeretném hát tényleg ez a fasz hosszabbító itt 40-50-60 éves embereknél Ez elég elszomorító
ha nem olvasod (mert nem is tudsz olyantot ez benne is van a hozzászólásomban), akkor légyszi ne is reagálj rá mert nincs mire A többi amelyik azt kamuzza, hogy nem olvassa el legalább nem is reagál rá, hogy hiteles legyen a többi előtt, hogy valóban nem olvasta közben meg isszák minden bölcs és tanító szavam
pipi baszki amit leírsz az nem telefon miatt van
ha nem kenne telefon laptop előtt ülne az ember
a függőség a lényeg, van akinek a cigi van akinek a telefon van akinek más vagy épp mind
amióta nem kell küzdeni az életben maradásért túl sok felesleges időnk van, az agyunk meg nem tud leállni
nem mibdenki olyan szerencsés higy tudja bután nézni a vizet napokig
pl engem a balaton hullámzása teljesen le tud kötni még 3-4 nap múlva is érdekes
Benned nem lehet csalódni
Csak annyit fűznék hozzá hogy szerintem sosem hangoztattam és céloztam arra hogy jobb vagyok mindig mindenkinél. De ha így gondolod, az sem probléma, hiszen nem is ismersz, így részemről betudható ennek.
Én biztos nem
sokan vagyunk így.... csak mar bele sem kezdünk
Én nem. Bele belekezdek, aztán......
Vagy atnevezni pipi nevere a tipust.
Tegnap kiállt Hiace-el előzni velem szemben egy mókus.... szinte állóra kellett fekeznem, lehuzodva, hogy be tudja fejezni azon a pár száz méteren kellene egy olyan szabály, hogy hiace-el előzni tilos
Na, ezt a szofosast nem olvasom el szokas szerint.
Tehat nezzuk a tartalmas eletet, beulsz a csigalassu hiacebe amibe zsufolasig tomod pecalrszerelessel, bepakolod a ladikba majd mig katatoniasan addig bambulod az uszot mig merevre iezod magad, es befordulsz a ladik aljara, es ezt tobb napon at csinalod.
Mar ertem miert fenypont neked ha egyik C2-rol a masikra valtva az osszes telefonszamot ki kell irnod kockas papirra. .
3...2...1
Dehát te is vidéki vagy

Azért nem feltűnő neked hogy mindig ennél a témánál kötsz ki vitapartnertől függetlenül?
A legviccesebb hogy a másik mindenkinél jobb vagyok komplexusos tűzoltóval kerültél végtelen ciklusba, szóval csak lehet valami a füstmérgezés elméletemben
Komolyan rosszabbak vagytok mint Clam és Zoli...amikor bátorra isszák magukat alkoholmentes sörrel
Van aki ezeket elolvassa egyáltalán?
na ezek nélkül az általad felsorolt fantasztikusan fontos és nélkülözhetetlen dolgok nélkül pont meg lenne mindenki. Ahogy akkor is megvolt amikor még nem voltak
akinek van ilyen szarja átlagosan napi 4 órát nyomkurássza. Persze ha egyik napról a másikra elvennék mindenkinek a játékát hirtelen nagy lenne az űr a fejekben hogy mit is csináljak Sajnos ilyen fantáziátlanná tette már az embereket ez a fene nagy fejlődés Fejlődés? Inkább átbaszás Egyszer a kedvemért számoljátok meg, hogy hányszor néztek rá a telefonotokra mindegy milyen okból Én reggel mindig megnézem ugyanis 17 óra után lenémítom engem ne keressen senki este .Ha véletlenül mégis volt olyan balfasz aki megpróbálta esetleg másnap megkérdezem mi a faszt akart. Ezzel egyidejűleg konstatálom az akksi töltötségi szintet, mert ugy 1 hét is eltelik mire töltőre kell tenni és pont ezért szoktam néha szopni, hogy azt is elfelejtem . Mondjuk a kocsiban van hozzá táp, úgyhogy nem tragédia. Egy laza nyugodt napon hívnak 3-an én hívok 3-at talán ha 2 x ránézek az órára illetve szinte minden napra van valami emlékeztetőm Nyílván vannak ettől sűrűbb napok is akkor ez szorzódhat de nem brutális szinten. mindenestre eltöltök a telefonom használatával esetleg negyed órát/nap Nos a statisztika szerint akinek lapos telója van az napi 300 szor néz rá a telefonjára 4 órát bassza vele az anyját. Ehhez nem lehet mit hozzáfűzni. Akinek ennyi az életre az ingere az meg is érdemli. Azok a példák amik majd itt jönnek,hogy a munka elengedhetetlen része bla, bla, kb, 10-20 perc / nap A többi csak a bárgyú baromság. Aztán jönnek a példák a kútról hozott, sparhelton melegített fürdő vízről a lavórban Pedig nem erről van szó. Hanem arról, hogy kiszerveztek ezekre a szarokra mindent, egy szobát nem kellene már elhagyni életünkbe se annyira csúcs már ez a technológia Faszán hülyébb és egészségtelenebb lett ettől mindenki
Persze ezt nem veszi már észre senki hiszen ahogy írod ez a természetes "AZ ÉLETÜNK RÉSZE" Szerintem ez már olyan szinten esett át a ló túloldalára, hogy nem csak áteset hanem a túloldalt a földet is ért
Az itteniek közül te vagy az egyetlen akinek engedélyt adnék egy ilyen készülékre az én értékrendem szerint neked megvan az alapos indok. hogy tarthassál ilyen készüléket.
Napi 9 órát ülni egy helyben egy üres boltban még szombaton is elég kemény feladat úgy, hogy olvasni meg nem tudsz.
Az interneten legalább szép színes képeket nézegethetsz napi 9 órában Meg apdét norbi-réka tornáját a fogyáshoz
én még a régi vastag fémvázas seiko órától nem találtam szebbet
utóbbi 15 évet a szekrényben töltöttte de ha megrázom még mindig megy
amióta mobiltelefon van értelmetlenné vált az óra, főleg úgy hogy ez az elso szériás seiko késik/siet havonta legalább egy percet