Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

feláll csak meghajlik
Tiltsad gyorsan
Tehát lehet bármi bajod akármilyen tüneted van
Akkor várjuk 2 hetet - ha akkor is tucc posztolni, akkor nem kovid, csak simán tüdőrák...
Mik a tünetek? Nem áll fel?
a mostani egész fasza, egy ideig nincs csere
Sarokkanapéra
Cserélj kanapét, Zoli megoldja.
Nincs szerencséd
ez nekem nem passzol a tünetekhez
ugyanolyan tanácstalan vagyok
En latlak.
Ez tök jó
Itt van nektek orvosképzés, 2 percben! Elég jól műxik...
Valami munkatársnak a kapcsolata, a fene se tudja annyira nem kérdeztem, de tudnak hozni a feleségemnek.
Bent van néhány dögrováson lévő aztán most nyüzsgés van.
mi lappanghat egy emberben........ nekem a torkom fáj meg a fejem 2 napja lehet én is a vírussal küzdök, mert hideg sört nem ittam.........
ellenben 36.5-től sosem volt több a hőmérsékletem
Nekem ez a COVID ilyen téren nem gáz. Alapból egy egyetemista 10 hónap teljes lakbért fizet,meg 2 hónap fél lakbért...hogy tartsam neki a helyet ha hazautazik. De most nem mentek haza. Úgyhogy perkálnak 12 hónapot.
A másik srác meg Ukrán(Magyar),ő meg soha többet nem szándékozik visszamenni oda. Az is folyamatosan itt van. Segítettem neki diákmunkát találni.
A többi meg még új...majd látom velük mi lesz. De itt kiadod azonnal ha akarod,rengeteg a sulis.
Nem teljesen hülyeség, ha érzed hogy lappang akkor már meg tudja mondani hogy COVID-od van e.
Meg arra is jó hogy az embereket megnyugtassák, esetleg a sztahanovista dolgozókat valamennyire szelektálják akik úgy érzik hogy nekik betegen is dolgozni kell, összefertőzve mindenkit.
Hol lehet venni? Patikában? Sógoromnak van elég jellegzetes tünete, de tagadja, lehet a kezébe nyomok egy ilyen tesztet, ha csak ennyi....illetve messziről bedobom neki
Még nem szaladtam bele ilyesmikbe. A festésre szoktam lefogni 1 hónapot.
Ja de...egyszer a mosógép beszart,vettem egy újat mert régi volt már.
De az egyik albérlőm meg hiányolta a légkondit,mondtam neki hogy a felét fizetem ha jó neki úgy . Belement.
Igaz ő 4 évre tervez.
Na, még a végén összebariztok Alfával! Elvégre HáziÚr a HáziÚrnak nem vájja ki a szemét! a közös hobby összeköt
Kösz. Valami 4500-ért adják, bár nem köteleztek még senkit hogy venni kell, de már bent többen használják - azt ugyan nem tudom milyen célzattal, mert ilyen alapon minden nap nézegethetnék............
Ne lelakott ólat adjál ki, hanem felújított lakást.
Csak a szélsőségeket kerülöm.....
úgy van ez, hogy a szánékosságból, figyelmetlenségből megsérülő dolgoknál.
A természetes elhasználódás nem tartozik ide mikor elérik a madzag aszt leszakad a redőny vagy kilyukad a mosogatótálca, leesik a csapszifon vagy elkezd szivárogni a gáz a tűzhelyből stb. Ez mind energia és pénz. Szólsz a gázosnak egy szír szar cseréért kiszálási díjal elkér egy 20-ast, ugyanez redőnyös ablakos stb. Úgy kell kalkulálni, hogy házanként egy havi bérleti díj elmegy ilyenekre. Ha nem megy el akkor jó éved volt ha igen akkor így jártál. Innen ezek a számok. Ha minden ingatlant ki tudnék adni 150-ért egy napon belül akkor jó is lehetne a 20 millás ár. de hát nem ez a valóság. Aki most vásárol az saját magának vásárol és nem befektetésnek Szart meg nem akarok venni én még egyszer nem akarok végig szopni 1 évet "szakemberekre" várva, hogy a végén én fejezhessem be az egészet miután elzavartam az igérgetős szarjancsikat a picsába Így is simán 5 mikulás egy komplett felújítás pedig egy ilyen lakás akkora mint otthon egy nagyobb szobám