Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos ezekről a dolgokról pont annyira nincs fingom mint neked Innen a határozott vélemény.
Dobj fel légyszi egy képet ahol számolod a raktárakban a 2 millió tesztet Ha ezt megteszed neked elhiszem
Vagy hozz írásos igazolást attól a 6 százezer embertől akit már teszteltek Akkor azt is elhiszem Amennyiben nem akkor nem vagyok köteles hinni ezeknek a számoknak ugye? Csak azért mert műller cecíilia azt mondja.
Gondolkozz egy kicsit logikusan Amikor még nem volt ez a koronavírusos ijeszgetés
egy adott szezonális influenza járványnál amikor elérte országosan 40 ezret megbetegdések száma nem vagy csak nagyon nehezen tudta kezelni az agyonterhelt egészségügy a helyzetet. De hát ez így van minden évben legalább 2x.
Akkor te azt elhiszed, hogy áprilisban, májusban és szeptemberben volt arra bármiféle kapacitás, hogy lenyomjanak 600 ezer tesztet
Erről az jut eszembe amikor gyerekkorunkba mentünk kécskére bulizni autóbusszal és kértem egy oda diákjegyet
buszvezető: -láthatnám a diákigazolványod?
Én: - van diákigazolványom csak most nincs nálam
buszvezető: - ilyen naívnak nézel fiam
600 ezer, te... ezek a dolgok azok, amelyekről láthatóan fingod sincs, akkor hogy lehet ilyen határozott véleményed?
Húha.. szoliba (sic) voltatok a barátoddal... egy csaj - aki ráakaszkodott, és nyilvánvalóan dugni akar - SMS-ét olvasgattátok közösen, majd lepattintotta Ez nekem is elég gyanús helyzet
Ha ezt Alfa elolvassa, neked véged
elképzelhető, hogy a család ott álna sorba minden reggel a fürdőszoba előtt tesztelgetni, meg interjúkat készíteni az álltalános áééapotról a reggeli kapkodásban meg rohanásba, hogy a gyerekek is az iskolába, ovódába legyenek időben meg a szülő is beérjen a munkahelyére
Mondjuk az egész nap sarokkanapén heverőknek kötelezővé tenném
minden ember kapna 300 tesztet aztán mindenki minden reggel tesztelne, lázat mérne és az általános állapotát jellemezné pár szóban
majd feltöltené az adatokat egy bárki számára elérhető megfelelően listázhstó adatbázisba
amíg ez nincs bárki játszhat a számokkal

a gyógyszerész vitába bealudtam este, ma délután megnézem mégegyszer, bár amit láttam belőle az csak piaci kofa vircsaft volt mindkét fél részéről
Ahhh ez nem úti meg az átlagot..... Lázár Jani gyerekei ezért a perselyért pl. le se hajolnának....
2014-ben akkor 10 éves gyerek nevére került egy svábhegyi ingatlan családi kölcsönből ugye mára mindkét gyerek néven óriási földbirtokok és sok ingatlan van.... a Lázár kastély korul is pl 16 évesen egy szaros auto? Hat milyen megalázó ez már?
az a baj, hogy ez is hír
nos itt annyi halott lesz amenyit bemondanak sem több sem kevesebb Ki tudja majd cáfolni. ?Azt mondanak amit akarnak.Egyedül csak kéri tudja a valóságot
ennyi teszter európban sincs elég ember,nem hogy magyarországon
A te 6 ezred is egy olyan kamu szám mint a meglévő 2 millió Én akkor hiszem el ha saját magam végigszámolhattam
És mind azt akarja,csak játszák az eszüket.
A múltkor az egyik kollégám volt valami buliba.Valami csaj ráakaszkodott,házas, picigyerek férj otthon.A lényeg hogy a csaj elkérte a számát és mondta hogy hétfőn felhívja,úgy is volt,csak nem hívta hanem ráüzent.Pont szoliba voltunk.A kedvencem,a csaj harmadik mondata az volt hogy "egyébként családcentrikus vagyok",aztán a kollégám visszaírta hogy azt látom.
Mondhatnánk úgy is hogy,majd ha buzik potyognak az égből?
Meleg...hiába
Meg minek? Tele van a világ jobbnál jobb csajokkal
Na jó. Ígérem hogy a jegygyűrűt én fogom ejtőernyővel hozni nektek.
Naaaa...
Ez így gyenge.
Éljen az ifjú pááár
Hát ez nagyon izzadtság szagú.Nagyon gyenge szöveg.Többet vártam.
Szerelmesek MEK MEK meeek...
mint a hurrikán,gyorsan jön,gyorsan megy és visz mindent.
Na figyu! Béküljünk ki! Én nem vagyok szemét ember,szeretem ha mindenki boldog.
Összehozlak életed párjával és legyetek boldogok!
Van motorja is,dolgos kis srác,igaz picit igénytelen de majd ki neveled belőle. Egymásba szerettek és engem békén hagytok. Én hetero vagyok,imádom a puncit. Ez már nem is fog változni. Úgyhogy a szerelmes irányomban zárt kapukat dönget. Ezért ne haragudj,de ez van!
Viszont segítek hogy boldog lehess.
Vedd fel a kapcsolatot Zolival! Valljatok szint egymásnak és had szóljon
De egy kérésem lenne. A frigyetekről képet ne rakjatok fel ide légyszíves.
Naaaa...ezért egy sört megérdemlek már?
Akkor es ott legyozott a vilag.
Valami mindig van.
Ha nincs az aldiban akad.
De azt sem sajnálom.... ezt is át kellett élni, hogy tudjam most értékelni, ami van
Én nem
Azt en is neztem,de utana talatam valamit a hutoben.
Ehhez nem kell elvenni senkit.... nincs drágább nő, mint a feleség